» »

HP All-In-One Preko Mreze

HP All-In-One Preko Mreze

d0rK ::

Zdravo,


ker mi HP vsakic ko instaliram driverje za moj printer (HP C4180) naserje miljon in en
proces na sistem, bi zelel printer/skener instalirati na kako drugo od mojih masin in ga
nato sharati preko mreze. Zanima me, ali je pri temu potrebno namestiti driverje tudi na
racunalnike s katerih zelimo dostopati do omrezenega tiskalnika? Ce je odgovor ja, potem
lahko na celo zadevo pozabimo, v kolikor pa je odgovor ne, bi pa prosil, da mi nekdo razlozi
postopek da to all-in-one napravo omrezim. Oba racunalnika sta na net povezana preko
routerja.


Hvala.

trek@s ::

Na računalniku, kjer instaliraš tiskalnik, le tega daš v skupno rabo. Na drugem računalniku klikneš "dodaj tiskalnik" in poiščeš tega v omrežju. Prenesejo se le najnujnejši driverji, brez dodatnih programov. Sicer pa, a ne zanš odinstalirat odvečnih programov in procesov, da se ne zaganjajo?

d0rK ::

Ne gre za "uninstalirat" programe...Ker je multifunction zadeva laufa za vsako
funkcijo (skener, printer, citalec kartic) po en proces. Vse skupaj mislm da jih
je nekje 5. Bom probal s to opisano varjanto, da vidim ce bo kaj bolje.

Hvala.



Ce ma pa se kdo slucajno kaksne izksnje z omrezenjem tocno tega modela naprave ali
s kaksnimi drugimi multi-function napravami pa naj prosim opise svoje izkusnje in morda
tudi kaksno boljso resitev.

ales85 ::

A ti je morda uspelo preko mreže deliti tudi skener? Ker meni z omenjenimi All-in-one tiskalniki tega ne uspe narediti. Morda kakšen nasvet?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038538 (22252) gazer
»

Vprašanje - skener

Oddelek: Pomoč in nasveti
161750 (931) Han
»

Slikar noče skenirat :(((

Oddelek: Pomoč in nasveti
181689 (1552) Unknown_001
»

Opozorilo glede nakupa HPjevih printerjev

Oddelek: Strojna oprema
427084 (5945) blackbfm
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
787456 (5995) BlaY0

Več podobnih tem