» »

Oblika adsense oglasa

Oblika adsense oglasa

novinec123 ::

Pozdravljeni!

Kontaktiral sem že adsense pomoč, pa ne dobim odgovora...

Morda boste mi znali tukaj pomagat...

Torej, na strani www.ceramica.si vse deluje ok. Če pogledate adsense oglas na dnu strani, je oblike ok, zaobljeni koti...

Ko pa vstavim enako kodo za oglas na stran www.keramika.si , pa se koti spremenijo v štirioglate...

Sem mislil da je kaj narobe z css, da bi moj stil nadvladal googlovega, ampak problem se ni odpravil tudi ko sem popolnoma prekopiral datoteke iz direktorija www.ceramica.si in jih prilepil v direktorij www.keramika.si . Spremenilo se je vse, vsebina strani jezik in vse ostalo v skladu z prekopiranimi datotekami, ni pa se spremenil stil googlovih adsense oglasov. na www.keramika.si sem še zmeraj videl zgolj štirioglate okvirje meddtem ko so se na www.ceramica.si pojavljali lepi zaobljeni...

Preizkusil sem tudi na drugih računalnikih in drugih brskalnikih; vse enako...

A se komu sanja kaj bi lahko bilo?

Lepo lepo prosim, če ima kdo kakšno idejo bom zelo hvaležen

Hvala za pomoč
Lep Pozdrav

DaMastermind ::

Takole na hitrico ti lahko rečem le dvoje... Koda na obeh straneh ni identična, tako da najprej preveri vse kar si nametal noter... Za prikaz oglasa je sicer ista, ampak nekaj drugega fali (graphics.js??). Poleg tega imam grd občutek, da se ti nekje skrivata še dva nevidna oglasa, ki bi ti lahko kvarila feeling :d

Povej, če ti pomaga...

novinec123 ::

Koga trenutno ni ista, ker sem jo zamenjal nazaj...

Ampak sem pa ne dolgo nazaj nardil, da so bile datoteke v ceramica.si in keramika.si direktorijo popolnoma identične... In je še vedno na ceramica.si kazalo oglas vredu (z lepo zaobljenimi koti) na keramika.si pa ne, s štirioglatimi koti in grdo oblikovanim textom "Google oglasi"

Kaj si mislil s tema dvema nevidnima oglasoma?

Hvala ti za pomoč

Uros!no ::

Mislim, da je "problem" je v slovenščini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WC školjka

Oddelek: Loža
133988 (3672) darkolord
»

Adsense na slo-techu?

Oddelek: Loža
214232 (2744) MasterKiD
»

Delimano - Mercator - Top Shop

Oddelek: Loža
167193 (6383) ...:TOMI:...
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318241 (7788) gnomee
»

tribal techno

Oddelek: Sedem umetnosti
111976 (1670) Tio2

Več podobnih tem