» »

poceni slovensko morje - apartma?

poceni slovensko morje - apartma?

Groove ::

Čer..
ker so me Hrvati zajebal z novim zakonom (sodno overeno vse itd) sm se odloču, da grem na slovensko obalo mal pogledat.. ma kdo kak predlog kam (šotori, kampi in sobe odpadejo!) ?
Za 2 osebi (par) pa da je čimcenej =). Nisem nikjer našu pod 35-40EUR :S
LP in hvala za pomoč :)

#000000 ::

Last minute se bolj splača, kokr it za en teden na slo obalo.
Jest na CRO-obali nisem bil že od 93 leta in če bo boga dal nam niti naslednjih 100 let.

Groove ::

Z letalom ne morem nikamor, ker se nežnejša polovica boji letal :(

#000000 ::

Pa pejt v Italijo z vlakom Viareggio poglej kaka bo cena ko misliš it ti tja, zdej je 90 eur za dvo posteljno sobo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Groove ::


Za 2 osebi (par) pa da je čimcenej =). Nisem nikjer našu pod 35-40EUR :S

#000000 ::

Groove ::

to je pa že 50EUR na dan (za 2) :(

kekz ::

> Z letalom ne morem nikamor, ker se nežnejša polovica boji letal :(

Zanimivo, jaz se bojim avtomobilskih voženj, saj so po statistiki ~1000x bolj nevarne kot letalske.

Groove ::

ja jaz ne morem pomagati :)

#000000 ::

to je pa že 50EUR na dan (za 2) :(

Ja pa pejt en mesec prej in bo 30 :)

Reč ji da si uplaču 14 dni maldivov in boš vidu kako jo je strah minil :))

TOP ::

Če šotor in kamp odpadejo potem je najbolše,da se s kolesom odpraviš dol enkrat vržeš v morje pa nazaj domov,to bo ziher najceneje.

Loki ::

hm, kaksen zakon tocno tukaj? naj nebi tisti novi veljal samo za otroke, ki ne gredo s starsema (nekaj so omenjali stare starse)?
I left my wallet in El Segundo

Groove ::

Am ona je polnoletna, jaz pa še ne ;).
@TOP lol...

kekz ::

Meni res ni jasno, kako bodo preverjali, ali je spremljevalec starš ali ne. To ne piše na nobenem dokumentu.
(morda se lahko izgovoriš, da je punca tvoja mama >:D)

ToniT ::

Preverjali bodo tako, da bodo primerjali naslove prebivališča in priimke.

Sergio ::

Halo? Ločena starša, sin ima očetov priimek in živi z mamo. Pa smo tam, in to ni redek primer.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ToniT ::

Takrat pa baje dokazuješ z rojstnim listom.

Genetic ::

Takrat pa baje dokazuješ z rojstnim listom.


Ki pa bi po moje tudi moral biti preveden, ali ne? Kaj pomaga Hrvatom v slov. napisan rojstni list, ce pa ne razumejo, kaj pise na njem.

kekz ::

Moji otroci se drugače pišejo od svoje mame.

Tudi od mojega brata otroci nimajo enakega priimka kot njihova mama. Ko smo v porodnišnico poslali čestitko na ime otroka, se je vrnila z naslovnik nepoznan. 8-O

Od kolega otroci se drugače pišejo celo od obeh staršev in imajo uradno drugi naslov bivališča (imajo pač več stanovanj, pa so se porazporedili - so že kar blizu polnoletnosti). Pred dosti leti se je že zgodilo, da so na meji slovenski policaji hoteli zapleniti te otroke lastni materi. Zanimivo, da ni dosti pomagalo, ko so otroci jokali "Mama, mama..." in stegovali roke proti svoji mami. Očitno moraš za policaje res povsod biti posebno "pameten". >:D

Po zakonu ima vsak lahko dve imeni in dva priimka ne oziraje se na svoje starše.


So bili pa tudi že štosni obratni primeri. Ko sta šla sodelavec in sodelavka, ki imata slučajno enak (zelo pogost) priimek, na službeno pot, so ju v hotelu na vsak način hoteli dati v isto sobo.

Groove ::

nordadria.com =)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poceni počitnice =) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5222378 (8479) shadeX
»

Zasoljene cene poletnega dopusta pri sosedih (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17038617 (28661) ThinkPad
»

Imate res za dopust evre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812232 (9735) KaiV6
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957746 (27981) shinko

Več podobnih tem