» »

Joomla - vprašanje

Joomla - vprašanje

rdecaluc ::

Pozdravljeni!

Naredil sem si stran v joomli , verzija 1.0.15 . Z nastavitvami sem se dokaj dobro spoznal , sedaj me pa zanima , če obstaja kakšna nastavitev , kakšen plugin da bi lahko naredil spletno galerijo . Nekako rad bi dosegel da bi ljudje lahko dodajali svoje slikice na mojo stran , seveda samo tisti , ki so registrirani . Ali obstaja kakšna taka možnost?

Lep pozdrav .
Est modus in rebus. ,typos

Hardstyle ::

Namestiš Coppermine Gallery in uporabiš Coppermine Bridge za joomlo. Namestitev obojega je zelo enostavna.

rdecaluc ::

Bom poskusil . Hvala

edit: sem poskusil , vendar ne vem zakaj ampak nekaj ga polomim .. po googlu sem iskal za Coppermine Gallery pa najde toliko različnih stvari da sploh ne vem katero točno izbrat da bo delovalo . LP
Est modus in rebus. ,typos

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rdecaluc ()

SurfMan ::

rdecaluc ::

Spet toliko možnosti da ne vem katero izbrat. Je pa res da bi najraje poceni čez prišel , ne pa da bi dajal € za to.
Est modus in rebus. ,typos

Hardstyle ::

Zakaj se spuščaš v te vode če pojma nimaš? A misliš, da je povsod samo Next Next Next Finnish? Žal ni tako in včasih moraš celo poleg razmišljat!

Tukaj DL galerijo (coppermine)
&
Tukaj pa most za integracijo galerije v joomlo

rdecaluc ::

Res hvala za linke , drugače se pa spuščam v to ker delam svojo stran za lastno veselje ..
Est modus in rebus. ,typos

Hardstyle ::

izdelava spletne strani je dosti več kot pa namestitev nekih aplikacij in objavit www.

rdecaluc ::

Verjamen da je , vendar pa za "igranje" / učenje o tem in lastne potrebe pa je popolnoma dovolj. Verjetno bi mi moralo bit žal da sploh sprašujem na računalniškem forumu o čemerkoli , ker bi moral verjetno vse sam brez pomoči vedt/najt. -.- ... toliko o tem .

Lp še naprej ; lahko moderator zaklene temo .
Est modus in rebus. ,typos

Hardstyle ::

Nisem te mislil okurcat ampak preden vprašaš na takem forumu je zaželjeno, da veš kaj delaš pa da znaš uporabljat google.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
6888 (761) TheReaper
»

prikazovanje slik - joomla 1,5

Oddelek: Izdelava spletišč
7815 (699) vorantz
»

Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
64136 (4136) _Beast
»

Joomla

Oddelek: Izdelava spletišč
61360 (1263) SurfMan
»

Skripta za portal z preglednim forumom...

Oddelek: Izdelava spletišč
251802 (1540) Bidox14

Več podobnih tem