» »

C++ ,prosim za par napotkov.

C++ ,prosim za par napotkov.

Racunalnik ::

Kako se odpre nov projekt,cisto svez ,odpiram obstojece in shranjujem na novo ,naslednji dan mi pa tezi da ne najde program ki sem ga naredil in skoz javla neke napake.Delav v VS 2005

Kje bi se dalo dobiti vec razlag in opisov o uporabnosti najbolj standardnih ukazov najraje v slovenscini na kupu,int,bool,double....,to bi rabil da bi lazje razumeval uporabnost teh ukazov,ker ce se jih samo ucim nevem cesa vsega so zmozni in tako tezje dojemam uporabnost.
Opazil sem tudi iz strani cplusplus da se mij e lazje uciti krajse izpeljanke ukazov,recimo endl -'/n' zato bi rad spisek teh najbolj uporabljenih ukazov ce so kje na voljo.

xeon ::

File -> New project

Mogoče kakšna ljudska knjižnica. Ukaz kot sta endl in /n sta podobna, ne moreš jih pa uporabljat kar en namesto drugega.

Racunalnik ::

Malo skoparis z odgovovrom new project,ko je pa se polno verzij naprej za izbirat da se ve v cem hoces delat.

Endl in /n mislim da sta oba new line,zakaj ju nebi mesal?

xeon ::

Oziroma endl in \n imata isto funkcijo, je pa \n manj pregleden. my mistake.:D

new project -> empty c++ project.

Daj bolj pojasni kaj ti ne gre?

Racunalnik ::

new project -> empty c++ project potem win32 konzola,empty projest,sam to samo mape naredim potem je pa treba dat add pri source files pa mi vedno nekaj tezi.

Nekako mi uspe odpreti ze obstojeco nalogo in jo na novo shranit da lahko vidim kaj delam,da bi pa cist svojo odpru mi pa ne rata,pa se kasneje ko odprem se kaksno nalogo vec nemorem debugat ker pravi da ne najde destinacije tega programa ,mislm vecino cajta se matram z normalnim delovanjem kot pa da bi vadil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dev C++

Oddelek: Programiranje
152801 (2571) Dieu
»

Program za C++ jezik

Oddelek: Programska oprema
232783 (1818) popaj113
»

[c++] prenosljivost

Oddelek: Programiranje
101648 (1463) Celeborn
»

C++ in en začetniški problem

Oddelek: Programiranje
111137 (1006) Person
»

Visual C++ .NET

Oddelek: Programiranje
9924 (747) OwcA

Več podobnih tem