» »

simulacija letenja

simulacija letenja

RedFoX ::

V večih temah na tem forumu sem že zasledil članke na to temo, me pa vseeno zanima, če kdo pozna kakšno novo simulacijo letenja bojnih letal z dobro grafikoo in novejšimi letali (po možnosti izšla 2006, 2007, 2008). Zelo bi bil tudi vesel, če ima ta igra multiplayer opcijo, pa tudi kakega soigralca:))
  • spremenilo: RedFoX ()

destroyer2k ::

flight simulation x

suntrace1 ::

Lock On in Falcon 4 z novim dodatkom (ki je zastonj btw) Red Falcon. To je vse, kar je vredno omembe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

RedFoX ::

hvala za odgovore:)

dronyx ::

Nazadnje sem igral Falcon 4:allied force. Zadeva izgleda v redu, letiš tako rekoč nad domačim terenom (Balkan, tudi SLO). Je pa zadeva za moj okus (pre)težka. Priročnik izgleda kot bi se zares vpisal na letalsko akademijo.

suntrace1 ::

Zato ker ga je napisal pravi vojaški učitelj na letalu F-16 , Pete Bonani ;)

Za moj okus je bil Lock On ravno prav težaven - ni potrebno poznati vsakega gumba na letalu in je bolj skoncentriran okoli bojevanja, kot upravljanja z letalom. Pa tudi grafika se mi bolj dopade.

Falcon pa je že kar poštena simulacija, ki potrebuje resen študij in redno vajo, če hočeš biti dober pilot.

dronyx ::

Evo, zgolj za občutek kako izgleda priročnik (Falcon 4.0 Allied Force manual) za "igrico" Falcon 4.0. Na koncu priročnika so lepo narisana tudi vsa letališča v naši okolici, vključno s Slovenskimi.

Iz tega ni čudno, da se simulacije letenja med igrami ne prodajajo ravno najbolje. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

BigWhale ::

Hm, jaz si lastim se originalno kopijo Falcon 4.0 *glow* Kupil sem jo pa, huh, skoraj deset let nazaj. :)

Ales22LJ ::

KAr se tice simulacije letenja je tale spil najnovejsi ACE COMBAT 6 - FIRES OF LIBERATION
kar se tice grafike je pa polom hudoo ne samo je sam z Xbox 360 :/ upam da bo tudi za navadne smrtnike PC prsu vn :)

LINK http://www.uk.atari.com/xbox360/ace-com...

suntrace1 ::

Ace Combat pa ne bo simulacija, bo kar igra.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Falcon 4.0, Lock-On, ... moderne simulacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
756615 (3742) SLO_Robert
»

bojevanje v zraku

Oddelek: Igre
61069 (841) Tilk
»

Pozna kdo kako dobro letalsko igro

Oddelek: Igre
162393 (1878) Grey
»

simulacije letenja

Oddelek: Igre
403613 (2636) jamiroq
»

Fly igre

Oddelek: Igre
282388 (2046) San

Več podobnih tem