» »

FERI - Kje parkirati?

FERI - Kje parkirati?

balocom ::

Ker se bliža informativni dan (15.) me zanima, kje lahko parkiram v bližini FERI-a (max 20. 30. min peš stran). Ni važn al je zastojn al je za plačat (sm da ni oderuško...), men je važn da je takrat zihr frej:D 0:)
Pa seveda bi rabu napotke kako se do teh dotičnih parkingov pride0:)
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

Mati ::

Zihr frej ti ne bo nihče jamčil, saj je Feri v centru mesta, kjer je vedno ogromno pločevine.

Glede na to, da si napisal 30. minut stran, lahko parkiraš tudi v Europarku in se odpraviš peš do Feri-ja. Mislim, da se še lahko na eni kratki kavici med potjo ustaviš in vseeno uspeš priti v 30. minutah.

Drugače pa ti predlagam Slomškov trg, Garažna hiša City I, morda Lent, čeprav dvomim da bo kaj frej ali pa poizkusi pri Ljudskem vrtu (stadion), češrav se mi zdi da je tam tudi zelo zabasano.

LP

gruntfürmich ::

na smetanovi bi se moral najti kakšen prazen parking, to je dolga ulica od faxa v smeri proti koroški. če pa veš kje so študentski domovi na lentu in pristan, ga pa lahko kr tam na pločnik butneš.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

PacificBlue ::

Ja na lentu, bi ga skor mogel dobit kak frej plac..samo bodi mal prej tm za vsak slučaj..pa greš potem v miru na eno kavico:)..drugače pa kje na koroški..al pa eno ulico višje na smetanovi...

Thagirion ::

Uh prostorov je veliko :D najboljše da pogledaš eno ulico višje od smetanove ja, oz. zadaj za 3.gimnazijo ko je parkirišče..včasih se nasmehne sreča in dobiš prost parkirplac ;) no če pa slučajno tam nebi bilo prosto, pa je potrebno poskusit srečo še eno ulico višje, tam pa zagotovo se dobi parkirišče..no vsaj sam sem ga vedno, res pa je da potem rabiš kakšnih 15min do ferija.
Torej, da obrazložim bolj točno: Se pelješ med Seršom in 3.gimnazijo naravnost proti štuku gor npr, pa se pelješ od Serša kakšnih 200m, prideš do ležečega policaja, zaviješ takoj za ležečim policajem na desno, se pelješ naprej in na križišču zaviješ desno,tukaj je to parkirišče kjer kogoče dobiš prostor za parkirat, če pa ne pa je potrebno v tem primeru na tem križišču zavit levo, pelješ par m še naprej, zaviješ desno in tukaj ob cesti lahko parkiraš..če pa tu ni prostora, pa še eno križišče naprej, pa tam samo pri eni hiši zravn parkiraš pa je to to ;) upam da je dovolj razumljivo napisano 0:)

ZlobneZ ::

Ce nisi gorenc, ti svetujem da pogledas od FERI-ja dol cez Korosko cesto, so studentski domovi Lent, in pod njimi nasproti kopalisca Pristan je parkirna hisa. ...

Hardstyle ::

ja nasproti pristana je parkirna hiša v katero pa ne moreš, ker moraš imeti zakupljen parkirni prostor - ne za eno uro.

Drugač na lentu je vedno kdaj prosto, če ne pa greš eno ulico višje in avto pustiš v oni ulici ko je mercator (medvedova)

Parkirišče za 3. gim pa je polno zasedeno že ob 7h zjutraj.

sidd ::

Ob 6.00 vjutro je še veliko prostora :D

Na lentu je riskantno puščat avtomobil na pločnikih in podobno, saj so redarji tečni ko muhe.
Kot si napisal, če ti ni problem it 20 minut peš, potem bo europark najbolša rešitev. Pa še na akvico in šoping se lahko ustaviš :D
no idea for signature
signed
I

;-) ::

Jaz rajše ne grem v šolo kot da morem 15min + hodit v šolo. Pa še poškodovano nogo mam tak da niti nemorem. Ve kdo za kak pameten parkplac v bližini smetanove? Komu pa je namenjena tista "garažna hiša" pod FERI-jem?

LordTado ::

preg galilejom maš vedno plac...
idi parkrat tam na pico pa boš mel zafereman parkplac:)

;-) ::

ki te je galileo :D ka pa če ne jem pice:D

Hardstyle ::

te pa parkiraj v evroparku kjer lahko ješ kar hočeš!

;-) ::

Nevem kak ste prišli na hrano zaj, to sploh ni problem, tista 2 predmeta kar imam največ skupaj potem pa tako grem v avto in se lahko odpeljem kamor mi srce poželi, samo do evroparka je enih 20min peš.

PacificBlue ::

preg galilejom maš vedno plac...
idi parkrat tam na pico pa boš mel zafereman parkplac:)


Heh,me je natakar podil vstran tam z avtom(saj to misliš na smetanovi ulici?) in sem moral prestaviti. Mogoče odvisno kake volje je:D

;)

Veš kje parkiraj?

Iz koroške ulice je en vhod v notranjo parkirišče strojnega faxa,tam notri lahk parkiraš mislim, da ziher vsaj do pol 7,potem hišnik al vratar zapre vrata in lahko greš samo z daljince na drugi strani ven. Jaz sem že parkiral tam večkrat, enkrat so me pa not zaklenili. Raje ne vpšraši kako sem ven prišel z avtom.:))

;-) ::

Ja kak čem ven hodit z avtom pol :D če zaprejo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

M-XXXX ::

Mi parkirano zadaj za gradbenim faxom (0.6€ ura)

PacificBlue ::

Ja kak čem ven hodit z avtom pol :D če zaprejo


Varianta A je da počakaš enga,ki gre ven, da ti z daljincem odpre,ali pa varianta B vožnja z avtomobilom čez skoraj 20cm robnike. Jaz sem imel srečo, ker sem takrat imel dzipa.:D

;-) ::

To sem že razmišljal za kom ja, pa da me rampa po glavi me skrbi.

Sigurno se dobijo kaki "univerzalni" daljinci za rampe, ki majo vnešene najpogostejše frekvence ^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

PacificBlue ::

To sem že razmišljal za kom ja, pa da me rampa po glavi me skrbi.


Se zna to zgodit ja.

Sigurno se dobijo kaki "univerzalni" daljinci za rampe, ki majo vnešene najpogostejše frekvence


Mogoče bo tole kaj pomagalo:

http://forum.feri.uni-mb.si/Default.asp...

;-) ::

ja iggy opisuje zanimivo zadevo;)

PacificBlue ::

ja iggy opisuje zanimivo zadevo;)


Hehe, pa res.:)

;-) ::

Jutri se še jebem z parkplacom, pol pa grem v akcijo za tote daljince.

LordTado ::

nekoč ješlo odpirat rampo na tem parkirišču pred faxom,kjer je navadna rampa in si si lahk signal shranil v navadno uro:)

zdej pa ne vem če je že kodirana ali ne...

seba-beba ::

Zdravo!

Odpiram staro temo.

Imam neko zadevo v MB (okolica FERI...Smetanova ulica).
Kje je najbolje parkirati med tednom med 8:30 in 14:30?

Kakšna parkirna hiša ali kar parkirišča ob cesti? Kolikšne so kaj cene?

Hvala

NiKeC ::

Parkirisca so ob cesti, nekatera so 0,50€ na uro (Strossmayerjeva, Kajuhova) - max 10 min pes do FERIja), ena 0,80€, nikakor pa ne parkiraj na Slomskovem trgu (1,50€ na uro). V skrajni sili imas tudi garazno hiso na trznici (Hofer) in parkirisce na Lentu (1€ na uro). Se pa da najt tudi kaksen zastonjski parking na Smetanovi ulici.

Ciklamen ::

Jaz sem vedno parkiral prek Drave pri železniški postaji (pri blokih). Nobenega problema, pa vedno se je kak parking našel :)
- End of the Post ->

Besna Glista ::

lent

Bob Rock ::

Ciklamen je izjavil:

Jaz sem vedno parkiral prek Drave pri železniški postaji (pri blokih). Nobenega problema, pa vedno se je kak parking našel :)

Takih smo seveda najbolj veseli ... ko potem stanovalci nimamo kje parkirat ;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

c3p0 ::

free - Europark?

Ciklamen ::

Bob Rock je izjavil:

Ciklamen je izjavil:

Jaz sem vedno parkiral prek Drave pri železniški postaji (pri blokih). Nobenega problema, pa vedno se je kak parking našel :)

Takih smo seveda najbolj veseli ... ko potem stanovalci nimamo kje parkirat ;)


Pol si pa zrihtajte da bo samo za stanovalce ;)
- End of the Post ->

seba-beba ::

Hvala za odgovore.

Najbolj se nagibam k ulicama Strossmayerjeva in Kajuhova. Izhod v sili bi pa bil Ob bregu...saj to je Lent?

Je pa možno plačilo naenkrat za 6 oz. 7 ur?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje v Mariboru za več dni

Oddelek: Loža
3810848 (1110) Sparkxl
»

Parkiranje LJ?

Oddelek: Loža
399718 (2069) MadMicka
»

Parkirišče Europark Maribor

Oddelek: Na cesti
85082 (4558) smacker
»

Študentski domovi Maribor

Oddelek: Šola
82507 (1693) amacar
»

Zastonj parking v okolici FERI

Oddelek: Na cesti
263801 (3291) m0LN4r

Več podobnih tem