» »

?? file_name ??

?? file_name ??

masticore ::

torej ..

tole pošljem z POST metodo .. torej bi sedaj mogu bit ime slike v $slika_name in velikost $slika_size ... vendar nikakor ne deluje ... probu sem tudi z $HTTP_POST_FILES ...

če izpišem $slika pa izpiše datoteko v stili C:\slika.gif ....

na server je php 4.0.6 .... ali je možno da to v starih verzijah ni podprto oziroma se drugač vodi ..

sam je php skonfiguriran z '--enable-track-vars' ... tko da mi ni nič jasno ... :\\

LP masticore

Gandalfar ::

za zacetek eno BTW vprasanje .. zakaj uporabljas starejso razlicico PHPja, ce si si ga ocitno sam skompajlu? Novi php je pametno ze iz varnostnih razlogov uporabit.. Da ne govorim o popravljenih bugih. Pa tudi lazje ti bodo ljudje svetovali.

markz ::

Hello...

Mogoce si pozabu v FORM vpisat ENCTYPE="MULTIPART/FORM-DATA" ??
sicer pa pejdi na www.php.net pa poisci Handling File Uploads (search whole site)

rc-car ::

Drugič vpiši tko..
<input type="FILE" name="slika" maxlength="255">

Drugače pa ne vem kaj točno hočeš z $slika_name in $slika_size.. Ti imaš samo en input type=file.. to ti samo pošlje file..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rc-car ()

masticore ::

Gandalfar: se strinjam s tabo ... vendar nisem več admin , tako da delo ni več v mojih rokah .. novi pa to delo opravlja bolj tako ... :\\

markz: imam ...

rc_car: ja z $slika_size .. hočm da pol primerjam z eno številko in tako onemogočim, da bi bili uplodani file preveliki... z $lika_name pa da shranim v bazo .. torej samo ime ...

mah nevem kva narobe.... :(

Lp masticore

masticore ::

težava odpravljena ....

ornk !! sm mogu pr adminu zatežt in mi je updejtu php.... in zadeva sedaj normalno deluje ...

Lp masticore


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

upload datotek in shranjevanje v mdb

Oddelek: Izdelava spletišč
101222 (990) Looooooka
»

urejanje - mysql -

Oddelek: Izdelava spletišč
61183 (1099) darh
»

Rezanje novic

Oddelek: Izdelava spletišč
5840 (738) darh
»

kak se na slohostingu postav forum in katerega?

Oddelek: Izdelava spletišč
392185 (1829) Klemenn
»

Kako vnesti sliko v MySQL bazo

Oddelek: Programiranje
101195 (1044) McAjvar

Več podobnih tem