» »

Katero miš za prenosnik?

Katero miš za prenosnik?

j3rn3jk ::

Hei,
kupujem miško za prenosnik in rabim malo vaše nasvete.
Cena bi naj bila max 40€.

lp

eVro ::

Meni je Logitech NX50 všeč, pa še kar ugodna je. Če imaš pa dnar pa VX Nano.

tilinho20 ::

Ali pa kupiš najcenejšo.

j3rn3jk ::

Sem kupil Logitech v320

Fizikalko ::

Priporočam Logitech VX Nano, sem kar zadovoljen.

Edit: se opravičujem, nisem opazil cenovnega ranga 40 EUR, tako da... nimam alternativnega predloga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fizikalko ()

SynTax64 ::

Tole mam jaz pa je SUPER! V BigBang-u jo dobiš nekje malo pod 30 €.

SodVina ::

Jaz imam logitech v270. sicer je ene 5€ vec, ampak je kul, ker je bluetooth. Torej, ce imas laptop z BT, misko samo vklopis in dela. Nobenega priklapljanja kljuckov. Miska se sicer po nekajminutnem mirovanju postavi v standby in potem potrebuje kako sekundo, da se zbudi. Baje se da to izklopit, ampak mene ne moti. Bateriji (2XAA) mi zdrzita cca pol leta ob obcasni rabi. Mislim pa, da deluje tudi samo z eno baterijo. Zdaj mi ze kak teden tezi, da nej zamenjam baterije, ker so prazne, pa se mi nekako ne da. Pa miska se kar dela :D

Meni se ne dopade tisto nonstop vtikanje/iztikanje v USB. Potem je prakticno skoraj vseeno, kot ce imas oziceno misko. Torej od ne-BT bi bila zame edina dobra alternativa kvecjemu VX nano, ker ima kljucek tako majhen, da ga ni treba pulit ven in lahko ostane notri tudi, ko damo laptop v torbo.

lp,
SodVina

trek@s ::

Ne vem kako je za vas, ampak meni je na prvem mestu udobje - miška, ki se prilega roki. Vsekakor pa to ni mala miška, tak da jaz "miške za notebooka
" hitro preskočim. Zgleda fensi, za pol urce dela na dan ni problema, ampak za več ur pa popeezdim poleg tako male miške. Tak da meni poleg ~3kg notebooka ni noben problem nosit ene prave miši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Žična ali brezžična miška za prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
3321826 (18022) mancini
»

Dobra miška za pisarniško uporabo?

Oddelek: Kaj kupiti
5699 (619) ModriN96
»

Žična ali brezžična miš

Oddelek: Kaj kupiti
91476 (1318) SmeskoSnezak
»

miška za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
121897 (1708) No Can Do
»

Miška do 40eur

Oddelek: Kaj kupiti
272069 (1579) ;-)

Več podobnih tem