» »

Nov Sistem

Nov Sistem

1
2
»

novinec09 ::

TUKAJ imaš malenkost boljši hladilnik gor, pa 3leta garancije! :D

tilinho20 ::

Ja. Tiste, ki so navite so navadne kartice, ki so tovarniško navite. Potem pa podjetja iz tega še mal keša dobijo.

tilinho20 ::

Palit ima tudi nekako tako narejeno hlajenje kot Gainward.

d0rK ::

Hvala! Jutri bom kupil: ASUS GeForce 8800GT 512 MB And that, folks, is it. Ostale komponente
so mi pa dons poslal iz Nemcije. Finges crossed da bodo tukaj pred vikendom da lahka sestavim. 8-)

blueFish
Marca se mi spet zacene hardcore ucenje za izpite tako da bi rad februrar prezivel z mozngani na off. Pa potem spet pridejo
novi procesorji, pa nove pocenitve, etc. Pr teh hudicevih nakupih se je treba en dan odloct pa kupt. Drgac lahka leta cincas.

bluefish ::

to pa je tudi res.

IVo ::

Evo še ena odlična konfiguracija (pomagal pri sestavi...) PCPlus "Gamer Limited Edition". Mal smo ga testiral in navil proc na 4,5GHz (z minimalnim dvigom voltaže) ter rame na 900MHz(stock voltaža), grafe nismo še...>:D .

Codename_47 ::

Uuu, huda mašina za tako ceno. Napajalnik bi bil lahko boljši though.

kmetek ::

d0rk : ASUS 8800GT

Volta ::

Tudi jaz ti priporočam Asusko, ampak vzami TOP model. Po TESTIH položi GTS verzijo, tako da je res odličen nakup. Pa še bundle je dober :)

IVo ::

Hmm tale Asus ga biksa s temi oznakami... V njihovem katalogu je TOP slabša verzija (oz nenavita)...kar je nelogično ampak tko je...:\

Volta ::

TOP je po testih ( kolikor sem jih pregledal) najhitrejša verzija 8800GT doslej :) Nevem, kje si ti zasledil, da je to non OC verzija. Ali ima pa Asus težave z izražanjem, hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Volta ()

pozitron ::

Ivo verjetno misliš 4050 mhz z 900mhz rami. 450x9=4050. 4.5ghz tut E8400 ne gre samo z minimalnim dvigom voltaže oz. če sploh gre.

IVo ::

Jap, hvala da si me popravil...

bojsi ::

@tilinho20: "XFX je slabša pri navijanju. Performens je najboljši pri ASUS."

Za koliko pa? Imaš kakšne linke do primerjav?

tilinho20 ::

Razlika ni opazna (v igri se bi poznalo za 2 FPS-ja). Imaš prav. Se pa ASUS se zlo dobro obnese pri navijanju. Ampak s tem nisem mislu, da je XFX slaba firma. Sploh ne. Meni je elo všeč.

Zgodovina sprememb…

d0rK ::

Okej people, help needed.

Maticno morm poslat v reklamacijo. Sklepam da mi jo bodo zamenjali za novo a ker P5K-E plosc ne delajo vec mi bodo predlagali drugo.
Katero naj izberem? 775 podnozje, trenutno imam Q6600 in bo megakul ce bo podpirala Penryne, nuja je tudi vsaj 6 SATA prikljuckov.
Asus P5Q-E? Vrednost [v nemciji] naj bi se gibala v blizini 130EUR.

Hvala.

Galaxy ::

P5Q PRO :)

Planetarium ::

Cimdlje od laserskih misk.. :D
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
604990 (3832) Meizu
»

Sestava računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
192115 (1562) PrimozR
»

Novi računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
211682 (1224) msms
»

Nov comp

Oddelek: Kaj kupiti
292000 (1441) IVo
»

sestavljanje kompa...kaj kupit

Oddelek: Kaj kupiti
492262 (1153) iLichu

Več podobnih tem