» »

nedelovanje soft touch gumbov HP8710p

nedelovanje soft touch gumbov HP8710p

tomaz- ::

živjo.

Posodobil sem bios na najnovejšo verzijo, zdaj pa mi na prenosniku HP 8710 ne delujejo več soft touch tipke zgoraj, ne za glasnost, ne za kalkulator, niti lučka za caps lock ne sveti več. Ma kdo kakšno idejo?
  • spremenil: tomaz- ()

ben_lju ::

Posodobi še HP Quick Launch Buttons.

St@jler ::

sam sicer nisem imel teh problemov, samo predlagam insto. Reinstal driverje za HP Quick Launch.

tomaz- ::

dvakrat reinstaliral, nič...

Zdej pa ne vem, a jest kej narobe delam, al kaj...

ben_lju ::

Reinstaliral kaj?

tomaz- ::

driver.. Hp quick launch..

Evo, poskusil še tretjič, ni učinka..

pojma nimam, kaj bi lahko bilo narobe..

St@jler ::

poglej v bios, če so kakšne nastavitve za te gumbe. Mogoče so na off po defaultu?

tomaz- ::

hmm, zanimivo.

V biosu ni nikakršnih posebej nastavitev. Sem pa glih imel čas in voljo , pa sem na novo instaliral visto, dal gor vse driverje, pa ravno tako ne deluje???
Gumbki se sicer posvetijo, ko greš s prstom ceznje, funkcije pa ne zaženejo. Pa je driver čisto normalno gor, tazadnja izdaja..

nč jasn..

Kdo še kakšno idejo, mogoče kak podoben problem??

Hvala

St@jler ::

ja sem tudi jaz potem gledal, pa ni nobenih nastavitev za tole.
Hm, ti ostane kaj druzga kukr techSupport, ali pa servis?
Mogoče pa nadgradnja biosa ni šla čisto OK?

tomaz- ::

sem mal bral po forumu od hp-ja, pa imajo baje en problem s tem..En velik security problem..>:D

Sam ne vem čist točno, ker baje naj bi nov bios po defaultu onesposobil te soft touch gumbe, kar pa meni nikakor ne sede..

Pa tud če naložim najnovejši security pack in najnovejši driver, gumbi še vedno ostanejo neaktivni..

Svašta..

sej pravm, lahko, da sem jaz kej zatupil, ampak glih totalen moron pa tud nisem, ampak men ne rata usposobit teh zaj***nih gumbov, brez njih pa tud ne maram bit..
Dons bom probal eno "rešitev", ki pravi, da je treba ugasnit računalnik, vzet ven baterijo, in ponovno vstavit baterijo in prizgat, pol pa kao naj bi delalo. Me prav zanima, ker po moji logiki: BUČE ..

tomaz- ::

aja, še vedno sem prekleto dovzeten za vse predloge ..
HVALA

tomaz- ::

sej ne boste verjeli:

Točno to je bilo treba naredit. Vzel sem ven baterijo, dal noter čez par minutk in ob vklopu čudežno zasvetijo lučke in gubki delajo..

Svašta..

St@jler ::

HAHAHAHAHAA.....ne moreš no :D :D :D

No samo, da si zrihtal.
Mogoče lahko kaj več napišeš o tem security flawu, ki si ga omenil?

mumbley ::

Instaliraj Linux, pa se to ne bo več dogajalo - drugače ti Windowsi odkrivajo toplo vodo in trdijo da so našli nekaj kar je od vedno bilo v sistemu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP ProBook 4710s ( nx631ea ) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5411908 (7174) stumf
»

HP Compaq 2510p touchpad problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8760 (723) Duhec
»

Blue Screen med inštlacijo XP-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
71342 (1244) kixs
»

hp 6715b free dos – vrstni red inštaliranja driverjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
63620 (3301) Constantine
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458635 (5084) d4rko

Več podobnih tem