Forum » Navijanje » Voltage Mode For Abit KT7A
Voltage Mode For Abit KT7A
metro ::
Nujno rabim link, kjer je slikca za Vol. mode 1 in 2. Na slo-techu je blo nekoč, vendar jo jaz ne najdem. Lepo prosim, če se me kdo usmil.
Po možnosti hitro!!
Po možnosti hitro!!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Misteriozni IPOddelek: Omrežja in internet | 2701 (2501) | Brane22 |
| » | Route preko specifičnega adapterjaOddelek: Omrežja in internet | 3036 (2872) | aleksander10 |
| » | vista in dve mrežni kartici - problemOddelek: Omrežja in internet | 2909 (2735) | sosko1 |
| » | Snemanje video samplov iz Interneta??!Oddelek: Programska oprema | 2065 (1953) | BladE_ |
| » | vremenska kartaOddelek: Izdelava spletišč | 4912 (4581) | misko62 |