» »

wirelles na 70m

wirelles na 70m

zore17 ::

Zdravo. Računalnik sem si prestavil iz hiše v sobo ki je oddaljena 80 metrov zračne linije okoli50-60. sedaj bi rad imel tam internet brez da bi vlekel kabel pa me zanima kateri wirreles routr bi bil dober in katera mrežna s kakšno anteno. med hišo in prostorom kjer bi imel računalnik ni skoraj nobenih ovir razen 2-3 drevesa in ena telegraf štanga:D oziroma drog.
prosim čimprej za pomoč
lp

bluefish ::

potreboval boš usmerjeno anteno in kar se da dobro brezžično kartico z antenco na kabelčku.

zore17 ::

In kakšna je ta antena a maš mogoč kak link do tazga routerja in take mrežne kartice bi bil zlo hvaležn.
lp

zore17 ::

evo tole sm js gledu pomoje bi mogl bit kr dobr ka vi mislte??

http://www.vovcak.com/vShop/?p=products...!
http://www.vovcak.com/vShop/?p=products...
evo en računalnik bi mel prek tega povezan drug pa prek kabla k je drug računalnik sam ene 10 metrov stran in imam že preko kabla.
lp

Spajky ::

najprej si sposodi kje opremo (kartico + ruter kaki) in probaj, da vidiš, če ti bo sploh "prebilo" krošnje tistih dreves, če se ne vidi skozi ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

ant ::

mislim, da bi imel manj problemov, če bi napeljal kabel.

LP

AndrejS ::

Potreboval boš usmerjene antene, in seveda vidno linijo. Jaz sem imel isti problem in sem raje kabel napeljal - cenejša varijanta

T0RN4D0 ::

50m- en router za 70€ pa eno kartico pa oba na okn če se da tko da je vidna linija vmes... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T0RN4D0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžični internet v sosedjo stavbo

Oddelek: Omrežja in internet
4510089 (7834) chort
»

WIFI signal do 5km

Oddelek: Omrežja in internet
414755 (3789) korenje3
»

WiFi signal do 300m??

Oddelek: Omrežja in internet
183845 (3371) NeMeTko
»

Kako potegniti brezžični internet cca 200m s 100% zanesljivostjo

Oddelek: Omrežja in internet
355925 (4848) Pyr0Beast
»

WLAN 400m vidne razdalje, katero anteno?

Oddelek: Kaj kupiti
102273 (1949) Pyr0Beast

Več podobnih tem