» »

Security-HELP!

Security-HELP!

gorenc ::

Ena tezava. Imam racunalnik (vau!) pa bi rad videl, da mi ne bi nihce brskal po njem medtem, ko me ni doma. Od zascitnih programov sem uporabljal passman, ki pa zal ni zastonj in mi je potekla 15 kratna uporaba. Zanima me, ce kdo pozna kaksen dober freeware. PROSIM!

matevzm ::

Najlazje je zasciti racunalnik s passwordom v BIOSu. Ce hoces samo zascitii podatke, imas zastonj PGP.
Ce res zelis imeti PassMan Plus, vprasaj, ce mu je vsec 'password' 0688GSN40670. Ah. saj je samo 2M. 'Password' dela s Plus 2.0.7 (zadnjo verzijo) ravno imam cas in sem preveril.. A je program uporaben za shrambo passwordov? Me samo zanima, ker ravno delam uninstall, prevec stvari v racunalniku skoduje. 0:)

gorenc ::

Matevzm povej kako naj se ti ZAHVALIM!!! Za enkrat samo NAJLEPSA HVALA. Z verzijo 2.0.7 mi ta password dela!

Kako je pa s shrambo podatkov oz. passwordov pa tole: jaz uporabljam passmana v bistvu samo pri zagonu racunala kjer se moram registrirati, da me sploh spusti notri (v windowse- v BIOSU mi nihce ne nic ne spreminja). Passwordov pa zaenkrat se nisem spravljal notri, ker mu pac ne zaupam. Te imam spravljene drugje-ne na racunalniku. Tako da ce mislis uporabljati passamana samo za spravljanje sifer pomojem ni prevec uporaben. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevzem certifikata sigenca v WIN 10 (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5319682 (16247) MrStein
»

Odklepanje trdega diska

Oddelek: Strojna oprema
131910 (1566) Durex
»

CubeCart 2.0.7 Pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
121056 (922) Puzo
»

Netlimiter 2

Oddelek: Programska oprema
81133 (941) antonija
»

linux in p2p

Oddelek: Operacijski sistemi
201206 (970) moj_nick

Več podobnih tem