» »

pomoč glede RAM

pomoč glede RAM

marko88 ::

Žiovjo!

Mam laptop hp copmaq nx6125 star kaki 2 leti (verjetno ddr) pa bi prosil za pomoč pri nadgradnji RAM-ov.
Želel bi 1024MB !

(http://www.mimovrste.com/search?categor... .... Spominski modul za prenosnike HP Compaq 1024MB 333MHz (YDC890B) ..... ti se mi zdijo malo predragi glede na ostale cene. A obstajajo kaki univerzalni za vse prenosnike ipd.

hvala in lp

pacek ::

HPji podpirajo Viking-e. Sam cena je tudi....

janj2006 ::

Ponavadi je prej dobro pogledati na obstoječe RAMe, kakšni so (nalepka na njih) in kupitu druge s podobnimi karakteritikami. Ponavadi so lahko hitrejši ali enako hitri (računalnik se sam prilagodi na najpočasnejše). Jasno, če so sedaj DDR morajo biti obvezno DDR. Nadgradil sem že precej računalnikov, tako prenosnikov (HP, DELL in ostalih), kakor tudi klasičnih (namiznih) in večjih problemov nisem imel, če sem se držal teh pravil. Najbolje pa je, da greš kar k trgovcu (npr. AGT) in ti to tudi oni preverijo pri vgradnji. Ne boš imel problema in nepotrebnih stroškov. Pa še cena je pri njih vredu.:)

persho ::

zdravo,

razmisljam o nakupu della 1520 na www.fmc.si. ima le GB rama in bi ga nadgradil. Ampak dellov ram stane cez 100eur in me zanima kateri ram bi prisel v postev. V cem je sploh razlika med ramom za 30 eur in 130 eur.

Hvala

marko88 ::

Hvala janj2006!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri RAM izbrati?

Oddelek: Strojna oprema
5935 (831) rudi7500
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916401 (7362) Seb4
»

Toshiba ali HP

Oddelek: Kaj kupiti
72298 (2150) Svizec69
»

Nadgradnja prenosnika

Oddelek: Kaj kupiti
81559 (1424) trek@s
»

ComTron prenosniki...

Oddelek: Kaj kupiti
253123 (2636) DjTonic

Več podobnih tem