» »

PS 2-avstija

PS 2-avstija

VaSyCa ::

Prosim da si ogledate spodnja dva linka in mi povejte o tem...zanima me predvsem če se v to konzolo da vgradit mod chip(npr. matrix infinity)...prosim če mi malo poveste in priporočate o ps2

hvala


http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1...


http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1...

dolenc ::

To sta "prvi" verziji ps2, fat varijanta, tega se da pohekat koker ti je volja:D
Razlika med "tanovo" slim varijanto je to, da se tam drugače odpira cd pogon, uno se da mal težje pohekat, pa vgrajeno ima mrežno kartico, za tastarga jo je treba pa dokupit, če jo želiš uporablat, pa seveda očitna razliak velikost.
Delata pa oba isto, jst mam fat varijanto in bolj ne bi mogu bit zadovoljen s konzolo za tako ceno, par špilov fajn seka...

Cena je pa super ugodna, če se jih res dobi za to ceno, pa da jih greš iskat mi sporoči pa jih še jst uzamem ene par:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dolenc ()

VaSyCa ::

jaz sem jim meil poslal....da vidim če jih v gratzu majo...pol grem po njih...kako naj igram kopije iger? naj dam vgradit čip al?

Če so res po 10 eur jih bom vzel poln prtlažnik... ;)

TgT ::

Sporoči ko zveš.
Hit'N'Run

Phoebus ::

vasya: varnostne kopije iger (ker seveda ne želiš obrabiti original CDja in ga hraniš na polici v škatli da se mu kaj ne zgodi) boš lahkoigral samo če boš dal noter modchip.

VaSyCa ::

aham, vgradil ga bom kar sam, je na netu več kot dovol shem za vgradnjo ;)

še zdej mi ne gre v glavo zakaj 10 eur konzola...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PlayStation 3 razbit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Konzole
10028733 (21738) mumbo
»

PlayStation 3 cenejši, polovica Xbox 360 umre (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
7711836 (8127) PrimozR
»

Sony PS3 dobavljiv 17. novembra 2006

Oddelek: Novice / Igre
63277 (2815) Matek
»

Nakup racunalnika

Oddelek: Kaj kupiti
91884 (1571) Auslander
»

HP prenosnik, a je dobra cena?

Oddelek: Kaj kupiti
51125 (921) ganzi

Več podobnih tem