» »

kako začeti izdelovati spetno stran?

kako začeti izdelovati spetno stran?

dolenska ::

lp
pred nekaj minutami sem šel na neko spletno stran, katera je bila še pred časom zelo obiskana, vendar je sedaj propadla. no in sem prišel na zamisel, da bi jaz naredil nekaj podobnega. spletna stran naj bi imela neke povezave, forum in pa neke vrste blok kjer lahko vsak dodaja svoje oglase.
ne vem kako bi se strani lotil. poznam osnove html in jave, kar pa ni dovolj
zanima me s katerim programom bi bilo to najlažje narediti, kaj je joomla, ki je sedaj kar precej opevana zadeva. kako naj sploh začnem.
hvala
lp

bluefish ::

se ti ne zdi, da "...je bila še pred časom zelo obiskana, vendar je sedaj propadla..." nekaj pove? Poleg tega je takih strani polno naokoli, izstopajo pa le redke. Skratka, raje si omisli kak drug projekt.

Mimogrede, iz nič znanja bo težko kar takoj naredil kaj takega; razen, če boš uporabil razne phpBB, CMS,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

R33D3M33R ::

Za vzdrževati svojo stran moraš imeti voljo. Veliko volje. Čeprav na začetku ni nekega odziva moraš vztrajati.
Forum se mi zdi za stran posameznika brezveze. Verjemi mi. V kake pol leta propade, ker ni interesa več. Sem dal že veliko forumov skozi.
Za "vsak dodaj oglase" ipd. je že na tisoče strani.
Skoraj bolj bi ti priporočal, da pričneš pisati blog. Za urejanje tega rabiš le osnove HTML in če boš po pol leta ali letu še imel voljo pa se vrži v kak resnejši projekt.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

dolenska ::

ma spletna stran je bila narodnozabavne vsebine, kjer so imeli tudi male oglase oz. kdor je rabil kakšnega člana so tam pisali. ta stran je bila kar dosti obiskana. težava je bila pa v tem, ker očitno ni bilo admina in so potlej začeli pisat vse drugo samo oglasov ne. tako se je zadeva končala. no vsaj mislim da je bil to vzrok.
no jaz bi rad obnovil to zadevo in peljal malo bolj strogo.

bluefish ::

v tem primeru, kot že rečeno, najprej poskusi z vodenjem nekega bloga etc. Če te bo stvar potegnila, potem pa "otvori" tako stran, ker je brezveze, da neka stran stoji mesec ali dva, potem pa ponikne. Seveda pa se boš do takrat tako ali tako mogel naučiti določene spletne programske jezike.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ocenite spletno stran bitcoinslo.com

Oddelek: Izdelava spletišč
212883 (1689) kornilov
»

Bojkotirajmo 24ur.com (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523024 (19370) imagodei

Izdelava spletne strani - Poceni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
11621979 (20467) Ziga Dolhar
»

Kako postaviti spletne strani kot so Bolha.si ali Nepremicnine.net? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
8111135 (9177) Tody
»

Donosnost še kar obiskane slovenske spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
222193 (1572) Gandalfar

Več podobnih tem