» »

Nasvet z anakup: kvaliteta/cena

Nasvet z anakup: kvaliteta/cena

ahil ::

Živjo vsem!Ko prebiram tele poste na tem forumu je vecina tle gor samih specialcev, ki nekaj navijajo in overlokajo. No, jaz teg ane bom počel, vseeno pa me zanima ali mi lahko kdo svetuje glede matične in procesorja.

zanima me katero matično in procesor naj kupim, da bo optimlano in da ne bo prišlo več kot okoli 60 000 SIT(procesor med 1 in 1.2). Ne bom nic navijal ali kakorkoli zažigal :))). Aja, p aše grafično z dobrim TV out, seveda spet ne preveč drago, za takega povprečnega reveža kot sem jaz :))... Hvala za vsem za nasvete.

Urošmoj mail

ABX ::

ECS K7S5A
Duron Morgan 1000
GF2 Ti


www.mlacom.si


Boljše razmerje med ceno in hitrostjo ne dobiš. Če želiš kaj hitrejšega boš občutno več plačal.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Spajky ::

Švoh s kešem? Ha, kdo pa ne! bi rad imeh za male pare Evstahija Brzića? Evo v Megahitu prodajajo MSI6163pro, sicer ima samo ATA33 kontroler, who cares.. za 16kSit z ddv...Nabavi FcPga Slotket ter CellyTualatin-1.0A in napravi tale mod v tem threadu Tualatin+BX-brezPowerLeap-a !!! in tale thread za cooler ker vent za celerona 700 ter poglej moj podpis! :-))) he he.../za probat je!/ :-))))) 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

giuseppe ::

ABX ma občutno prou.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sirina tabel

Oddelek: Slo-Tech
14881 (676) CaqKa
»

Pomoč pri navijanju celerona 333A

Oddelek: Navijanje
71013 (889) TylerDurden
»

ip cifra in kako naprej!?

Oddelek: Omrežja in internet
51387 (1200) StratOS

Več podobnih tem