» »

Antivirusni program za mobilni telefon

Antivirusni program za mobilni telefon

Gregor P ::

Imam Nokio N93, Symbian S603rdEdition

Zanima me, če že ima kdo izkušnje z protivirusnimi programi na mobilnih telefonih in katerega priporočate oz. če je nakup sploh smiseln?

Sam sem našel naslednje:

Kaspersky Anti-Virus Mobile (sicer mislim da ta ne deluje z N93)
Trend Micro Mobile Security
F-Secure Antiviris oz. F-Secure Mobile Security
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

niga ::

Sam uporabljam symbian skoraj od samega prihoda symbian telefonov in vse do danes (N73) in nisem imel nikoli problemov z virusi. Vecina antivirusnih programov se upočasni delovanje telefona. Moje mnenje je, da antivirusnega programa ne potrebujes, ce vsaj malo pazis kaj nalagas na telefon.

El Nino ::

zdravo

jaz tudi imam symbian telefon in sicer nokio n70 in sem samo iz firbca naložil trial version f- secure mobile antivirus s strani ea.mobile.nokia.com in mi je delal 1 mesec pa mi ni našel nič, pa tudi neke nesnage na telefon nisem nalagal tako da bi se kar strinjal z niga
če ne vlečeš nesnage z interneta ga ne rabiš, sicer pa mi f-secure 1 mesec ni štopal telefona, za update te pa vpraša, ko prižgeš telefon, pa tudi za scan telefona. Sam imam noter 1gb kartico, na kateri mam okoli 10mb prostora, ampak mi je antivirus za scan telefona rabil okoli 2min, s tem da je bilo 'kao' pregledanih okoli 800 datotek.
Tako da je bil kar hiter. Pa z updatom tudi ne komplicira, pribl. dobro minutko porabi, da se poveže, pogleda če je nova verzija že na netu, povleče dol in zapre povezavo, s tem da mam gprs, umts ne rabim.
upam da ti je to kej pomagalo
luka

Sputnik59 ::

jest sem tud uporabljal F-secure, delovanje telefona se je upočasnilo (sploh pri zagonu), virusa pa ni zasledilo niti od daleč...

Dejan99 ::

Jst mam pa eno težavo pri free aktivaciji F-secure Mobile Security antivirusa. Pač dam activate in pa izberem free evaluation pa si izberem način povezave (Simobil GPRS) in mi napiše Connection error oz. nekaj v tem kontekstu. Morda kdo ve v čem je težava?

Drugače je pa dostopna točna pravilno nastavljena, ker mi vse ostale internetne aplikacije delujejo brez težav (opera,...) Telefon je pa N n73.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dejan99 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri protivirusni program za android telefone

Oddelek: Mobilne tehnologije
206445 (6198) technolog
»

Najboljši plačljivi antivirus (2011)?

Oddelek: Programska oprema
305770 (4874) krneki0001
»

Kateri AV Rescue CD si zasluži to ime?

Oddelek: Pomoč in nasveti
182459 (1950) MrStein
»

Varnost

Oddelek: Informacijska varnost
1123625 (5326) techfreak :)
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499214 (8161) bluefish

Več podobnih tem