» »

Forex

Forex

1
...
3 4
5
»

Smurf ::

To mi je jasno, da se vernikov ne bo dalo z nicemer prepricati. Hkrati pa le te ne bodo podali nobenega kontra dokaza :) (npr. transparentno podjetje, ki posluje ze vrsto let z dobickom glede da je to tako lahko).

Matev ::

Bo treba razložit, da z enim linkom pač ni pokazal, da je 'velika možnost',


to je čisto relativno

pohlep in želja po denarju namreč uniči trezno presojo, takrat človek verjame tudi v smrkce

pa naj mi prisotni smrkci ne zamerijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

theBill ::

Pred kratkim mi je poslovni partner na hitro razložil in pokazal Thorex. Sam naj bi tam obračal denar že 4 leta, in to zelo uspešno.

https://www.e-thorex.com/index.php

Gre za čisti avtomatizem, vložiš in potem oni obračajo denar. Zadeva naj bi temeljila na trgovanju z valutami, ustanovili naj bi jo neki mladi fantje iz Šenčurja, obstajali naj bi že 5+ let, mesečni donosi pa so od 1% do max 5-6%, odvisno od meseca. 3x letno je obresti možno dvignit, ali pa se prištejejo k glavnici. Denar se vloži za dobo 3 let, z možnostjo predčasnega dviga, vendar je izstopna provizija ob predčasnem dvigu po enem letu 30%, po dveh pa 20%.

Pozna kdo, kolikor sem uspel prešnofati po netu so odzivi zelo mešani, od nekega vreščanja o nategu, do raznih objav še iz leta npr. 2008 - 2011, kjer ljudje pišejo, da redno ven dobivajo denar.

Pozna kdo?

Matev ::

fantje iz Šenčurja

a ti to resno?

, mesečni donosi pa so od 1% do max 5-6%

to je pa več kot jamči kdorkoli kjerkoli - v nobeni inštituciji - NIKJE - ne jamčijo takšnih donosov !!!

...

Pozna kdo?

a si ti resno zastavil to vprašanje; se delaš norca ali iz nas briješ norca?

theBill ::

Lej, vprašal sem, če to kdo pozna (tudi če pozna preko kolega, znanaca), in kakšne izkušnje ima kdo z njimi, razna pametovanja keyboard warriorjev me ne zanimajo.

Smurf ::

Na strani nikjer ni napisan kdo stoji za podjetjem ter ne ponuja nobenih uradnih podatkov o uspesnosti poslovanja podjetja.

Poglej kolikokrat si omenil "naj", z gotovostjo torej ne ves popolnoma nicesar o podjetju. Smrdi na celi crti.

theBill ::

Hja kaj pa naj bi napisal drugega, kot naj bi to in to in to. Vem samo to, kar mi je poslovni partner povedal in pokazal, in ker takih stvari zaradi slabih izkušenj v preteklosti ne jemljem zdravo za gotovo, nisem napisal da so taki donosi ampak da naj bi bili.

Nikjer ne obljubljajo finančnih donosov kot Ponzijeva shema FFX (Finanzas forex), kateri so obljubljali letne donose med 213 in 792%, in se je neslavno sesula. Tu naj bi bil letni donos 30-40%, oz. povprečno mesečno nekje 3%.

Iščem info. in feedback, predvsem od ljudi, ki imajo osebno izkušnjo z njimi, ali pa poznajo koga, ki ima osebne izkušnje in je ali dobil ali bil opeharjen.

Tole je najbolj konkreten feedback, kar sem jih našel preko neta:

Thorex Investments poznam na grobo. Nahajajo se v moji bližini. Podjetje je zelo mlado, tudi po starosti kadra (mislim da so večinoma sredi 20-tih). Vendar očitno poznajo posel saj so svojim strankam ustvarili 40-90% letne donose v zadnjih 2 letih. V tem letu so imeli do sedaj skorajda vsak mesec več kot 5% donos. Pred fanti dam lahko le kapo dol in upam, da bom tudi sam lahko dosegal približno take donose kot oni. Dozdeva se mi, da so se nekoliko umaknili v ozadje s sprejetjem novega zakona, hkrati pa imajo po mojem mnenju tudi dovolj kapitala, ki ga sedaj obračajo z že obstoječimi strankami. Verjetno za njih najbolje, saj s tem upravljajo že sedaj odlično. Mislil sem vložiti pri njih, mogoče tudi še bom, vendar bom kot prvo riskiral tudi sam in poskušal s svojo pametjo. Fantje če to berete vam čestitam in se vam zahvaljujem, ker ste mi po dolgem času zopet pomagali do energije, da poskusim nekaj novega in zopet sledim sanjam.:ok


http://forum.bmwslo.com/archive/index.p...

Matev ::

skratka

imajo čudežno formulo
in imajo tudi zadosti denarja

a vseeno potrebujejo tvoj denar - vsaj tako na njihovi strani piše

theBill ::

Hja, kot piše na spletni strani, konkretno pri produktu MMA2, 30% od obresti dobi manager oziroma upravljalec denarja, in posledično več denarja obračajo, več ga dobi upravljalec.

Šimpanz ::

če ne vidiš kdo je ponudnik, se takoj obrni in bejži stran. Tudi če so mladci in Šenčurja, v tem primeru še hitreje.

trader323 ::

Poznam zelo dobro. Thorex je cista piramida. Niso transparenti in nikoli ne pokazejo kje trgujejo. Kot vsaka piramida se hranijo od novih vlagateljev. Sam zivim od trgovanja na forexu ze 6 let a za razliko od njih se kadarkoli logiram v live account in pokazem stranki live profite in izgube (vec profita seveda) :)

theBill je izjavil:

Pred kratkim mi je poslovni partner na hitro razložil in pokazal Thorex. Sam naj bi tam obračal denar že 4 leta, in to zelo uspešno.

https://www.e-thorex.com/index.php

Gre za čisti avtomatizem, vložiš in potem oni obračajo denar. Zadeva naj bi temeljila na trgovanju z valutami, ustanovili naj bi jo neki mladi fantje iz Šenčurja, obstajali naj bi že 5+ let, mesečni donosi pa so od 1% do max 5-6%, odvisno od meseca. 3x letno je obresti možno dvignit, ali pa se prištejejo k glavnici. Denar se vloži za dobo 3 let, z možnostjo predčasnega dviga, vendar je izstopna provizija ob predčasnem dvigu po enem letu 30%, po dveh pa 20%.

Pozna kdo, kolikor sem uspel prešnofati po netu so odzivi zelo mešani, od nekega vreščanja o nategu, do raznih objav še iz leta npr. 2008 - 2011, kjer ljudje pišejo, da redno ven dobivajo denar.

Pozna kdo?

Oldi ::

Par mesecev nazaj me je znanka zvabila v Šenčur - ker gre za sosednjo vas in ker malo rekreacije s kolesom ne škodi, to ni bila neka škoda :)
Mlad fante mi je mahal z vsemogočim, kar se vse da sproducirati neglede na realni svet. Mene je predvsem zanimalo kdo mi jamči, da se on in njegovi v nekem trenutku ne odločijo stvar končati, sredstva pobasati in oditi na Maldive. Odgovora, vsaj prepričljivega, nisem dobil. Garant naj bi bil JP Morgan, na katerem so sredstva :), ki je prevelik, da bi propadel.

Da gre za piramido govorijo klici znanke, ki me redno nagovarja, naj se že odločim in veliki popusti oziroma bonusi pri pogostih akcija, ta mesec je to takojšen 10% pribitek na vplačano vsoto. Alarmna lučka mi je začela noro utripati ob izjavi znanke, da profite skoraj vedno izplačajo brez zamude. Kako skoraj, če trguješ s kešem, ga imaš nenehno na razpolago in ga lahko kadarkoli zamenjaš v € in izplačaš stranki.
To, da delujejo iz ozadja (mislim na to, da ne oglašujejo, niso prisotni v medijih..), preko osebnega stika, je pa itak alarmantno, tako so delovale vse sheme.

Znanka govori o cca 50% donosu v 2. letih.

Matev ::

Znanka govori o cca 50% donosu v 2. letih.


potem naj si pa na banki sposodijo denar po 5% obrestni meri (ali pa 15%)
in bodo lepo zaslužili

zakaj ob takih donosih potrebujejo tvoj denar?

Oldi ::

Znanka mi je poslala:
daily statement in relation to the position(s) you are entitled to from your participation within a Money Manager Scheme.
od Lmax.com natančneje no-reply@lmax.com in še eno poročilo od LMAX mt4statements@lmaxtrader.com, oboje dobi vsak dan.
Ker sem na telefonu ne morem objavit kopijo teksta 1. poročila, ker je v pdf-ju. Drugo pa izgleda pr. takole:
Ticket Open Time Type Size Item Price S / L T / P Close Time Price Commission R/O Swap Trade P/L
14547564  2013.09.15 21:05 balance MAM:CASH paid for 14541450 103.77
14565476  2013.09.16 10:29 balance MAM:CASH paid for 14564610 -6.88
14567132  2013.09.16 11:05 balance MAM:CASH paid for 14565564 -3.72
14567471  2013.09.16 11:06 balance MAM:CASH paid for 14565700 -35.77
14573569  2013.09.16 14:05 balance MAM:CASH paid for 14541445 121.82
14573998  2013.09.16 14:06 balance MAM:CASH paid for 14567493 -44.35
14574329  2013.09.16 14:06 balance MAM:CASH paid for 14568874 -7.01
14576256  2013.09.16 14:54 balance MAM:CASH paid for 14575906


Bi se dalo kakorkoli ugotoviti, ali gre za realne cifre ali za kako random mašino.

Oldi ::

Še izsek prej omenjenega pdf poročila
Closed Transactions:
Ticket Open Time Type Volume Item Price S / L T / P Close Time Price Commission Swap Profit
No transactions - - - -
- - - -
Closed P/L: - - - -
Open Trades:
Ticket Open Time Type Volume Item Price S / L T / P Price Commission Swap Profit
14514644 2013.09.17 12:35 sell 0.02 xagusd.lmx 21.642 - - 21.763 1.12 - 0.00 - 9.97 -
14509881 2013.09.16 20:18 sell 0.07 xauusd.lmx 1304.18 - - 1310.87 3.72 - - 36.74 -
14568982 2013.09.16 12:19 buy 0.26 gbpusd.lmx 1.59392 - - 1.59018 10.56 - 0.74 - 73.94 -
14543210 2013.09.13 20:58 sell 0.26 eurusd.lmx 1.32968 - - 1.33588 10.56 - 0.89 - 122.57 -
14466334 2013.09.12 12:56 buy 0.00 xagusd.lmx 22.300 - - 21.743 0.22 - 0.08 - 9.18 -
14473994 2013.09.12 08:38 buy 0.01 xauusd.lmx 1343.38 - - 1310.40 0.37 - 0.22 - 18.11 -
14473863 2013.09.12 08:34 buy 0.01 xauusd.lmx 1343.38 - - 1310.40 0.37 - 0.22 - 18.11 -
14470257 2013.09.12 06:55 buy 0.01 xauusd.lmx 1348.32 - - 1310.40 0.37 - 0.22 - 20.82 -
14470150 2013.09.12 06:54 buy 0.02 xauusd.lmx 1346.28 - - 1310.40 1.12 - 0.66 - 59.11 -
14403520 2013.09.12 06:54 buy 0.01 xauusd.lmx 1346.58 - - 1310.40 0.37 - 0.22 - 19.87 -
14369991 2013.09.10 04:45 buy 0.00 xauusd.lmx 1376.01 - - 1310.40 0.22 - 0.27 - 21.62 -

Upam, da se bo kaj videlo

Utk ::

Jej jej, če ne bi v tisti temi nagnali s forumu finančnega svetovalca slesh kmeta bi bili ti izpiski že zdavnaj razvozlani.
Ampak bom jih poskusil vseeno jaz, v njegovem stilu: to se ti nič ne brigaj kaj piše, mi vsi smo itak preveč zabiti da bi to razumeli, ti dobiš 30-40% na leto in to je to, so mi mentorji povedali.

shmandi ::

bluefish je izjavil:

Tole je nekaj o svari na omenjeni strani:

To je borza, kjer se trguje z valutami (denarjem). FOREX tržišče obsega velikost 2 TRILIONA (2.000.000.000.000 ) USD $ dnevno!
Daleč več kot premorejo druge borze!
Malo ljudi se je že seznanilo s tem donosnim tržiščem. Še pred nedolgo je bilo FOREX tržišče (kljub svojemu že 100 letnemu obstoju) dosegljivo le profesionalnim borznim posrednikom, kjer je bilo potrebno posvečevati ogromno truda na spremljanju grafov, trendov, statistik in največ je bilo poslovnih ugibanj... Toda sedaj lahko vsakdo izkoristi prednosti tega izrednega borznega trga brez vsakršnega predhodnega znanja!
V nekaj urah se boste naučili trgovanja z edinstvenim finančnim programom. Ali ste pripravljeni, da začne denar delati za vas?


A res? potem pa mora biti vsa naša galaksija vpletena v forex, da se lahko dnevno obrača 2.000.000.000.000.000.000 (dva trilijona) dolarjev. Šli bi se neko hudo trgovanje pa še številk ne poznajo :)

Matev ::

Trillion @ Wikipedia

trilion = 1,000,000,000,000

ali 10na12

kaj ti tu ni jasno

ali pa balkansko

Trilijon @ Wikipedia
trilijon = Trilijon je število 10na18 oziroma 1.000.000.000.000.000.000.

trguje se pa v trilionih ne trilijonih

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

poweroff ::

Milijarda?;)
sudo poweroff

Matev ::

milijarda je naš izraz
angleško govoreči svet reče billion

Oldi ::

Malo sem zavajal, nevede.
LMAX poročilo je od Luxurisa od firme Varnost in donos iz Trzina http://www.v-d.si/index.php?option=com_...

bluefish ::

V&D smo že obdelali v neki drugi temi in je bilo od daleč jasno, da se gre pri vsem skupaj za nategovanje. Da ne govorim o odnosu glavnega "tržnika" v tistem topicu, ki je firmi delal več škode kot koristi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Oldi ::

Matej42 je v tisti temi napisal: "Račun si odpreš na londonski borzi v lastnem imenu". Od kdaj pa imaš lahko na borzi račun :D

Firma, ki ima take zaposlene in živi že ne vem koliko let mora biti pa res dobra :D

Luxurisu zaupa tudi Jure Košir.
Bistvo je navedeno tule

Kaj pomeni "Trgovalna provizija: 0,5 % Obračuna se do 10. dne v vsakem mesecu." Ali ni trgovalna provizija procent od posla in ker je pri valutnih poslih zelo veliko poslov, bi to pomenilo takojšen polom. Morda to pomeni, da ti letno izpulijo 6% vrednosti računa + 35% od dobička po sistemu High-Water Mark (highest peak in value that an investment fund/account has reached). Mar to pomeni, da ti poberejo 35% profita sredi meseca, tudi če imaš na koncu meseca minus.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

shmandi ::

Matev je izjavil:

Trillion @ Wikipedia

trilion = 1,000,000,000,000

ali 10na12

kaj ti tu ni jasno

ali pa balkansko

Trilijon @ Wikipedia
trilijon = Trilijon je število 10na18 oziroma 1.000.000.000.000.000.000.

trguje se pa v trilionih ne trilijonih


Če bi bil tekst v angleščini, bi mi bilo čisto jasno koliko je trillion (2 L). Ker pa je v slovenščini pa imamo čisto lepo ime za 1.000.000.000.000 :)

mojca ::

Se oproščam, ker obujam temo od mrtvih.

Oldi, saj si že sam ugotovil, da je e-Thorex nateg. Vidiš lahko tudi tole:
Zdravo, zanima me če ima kdo informacijo, ali se še kom zatika pri e-thorex.com?
Poznam kar nekaj ljudi katerim nočejo ali ne MOREJO izplačati?

Prosim prosim za pomoč, kajti mislim da je priša njihova ura?


Precej ljudi, ki jih nekoliko bolj pozna, trdi, da gre pri Luxurisu za ene in iste pametnjakoviče iz Šenčurja, med drugim tudi
https://slo-tech.com/forum/t571191/p409...
zato ne razumem, zakaj potem sprašuješ za Luxuris.

Oldi je izjavil:

Matej42 je v tisti temi napisal: "Račun si odpreš na londonski borzi v lastnem imenu". Od kdaj pa imaš lahko na borzi račun :D

Firma, ki ima take zaposlene in živi že ne vem koliko let mora biti pa res dobra :D


Matej je od V&D-ja. V&D nima zaposlenih, ima pa malo morje samozaposlenih kelnarc in šoferjev, samooklicanih finančnih svetovalcev z dobro opranimi možgani, ki ti v fris povedo, da produktov, ki bi ti jih radi prodali, sicer res ne razumejo, ker je prekomplicirano, so jim pa mentorji povedali, da je to najboljša stvar na svetu, če želiš obogateti. Vsak je lahko finančni svetovalec. Ko ostriže dovolj ovc, lahko dela samostojno brez mentorja.



Luxurisu zaupa tudi Jure Košir.
Bistvo je navedeno tule

Kaj pomeni "Trgovalna provizija: 0,5 % Obračuna se do 10. dne v vsakem mesecu." Ali ni trgovalna provizija procent od posla in ker je pri valutnih poslih zelo veliko poslov, bi to pomenilo takojšen polom. Morda to pomeni, da ti letno izpulijo 6% vrednosti računa + 35% od dobička po sistemu High-Water Mark (highest peak in value that an investment fund/account has reached). Mar to pomeni, da ti poberejo 35% profita sredi meseca, tudi če imaš na koncu meseca minus.


Itak ni več relevantno, ker nimajo penez, ampak glede na to, da utegne znanka investirati še v kakšno od naslednjih ponzijevih shem:

Trgovalna provizija: poberejo ti 0,5 % glede na balance prejšnjega meseca (če je balance 10k EUR in equity 100 EUR, ti poberejo 50 EUR). To ti poberejo oni. Provizija za vsako transakcijo (nakup/prodajo) in razlike v tečajih se pa itak obračunavajo ločeno, ob vsaki posamezni (namišljeni?) transakciji.

In ja, to s high-water mark pomeni točno to.

https://slo-tech.com/forum/t571191/p410...

Ampak nima veze. Upam, da je tvoja znanka pravočasno dvignila denar. Preštudiraj temo v linku, če te zanima še kaj.

Detektiv1234 ::

Zdej so se spravili tudi na druge agencije, predvsem zavarovalniške (saj obljubljajo Luxurisovim strankam izplačilo denarja v 15-ih mesecih) in je potrebno šišat naprej, da izplačajo primarne.

Problem je v tem, da so tudi v agencijah vodilni preveč požrešni in imajo zaslepljen um glede poznavanja.....imam znanca ki dela za agencijo, ki je lani/predlani pridobila rating AAA (3% top slovenskih podjetij) in seveda mi je prišel predstavit ponudbo.....takoj ko sem mu povedal da gre za natego, je stopil v krč in razlagal na način, kot že nekaj Matejev42,Petrov 34, pred njim....
Ko sem mu povedal da imam dokaze, da gre za natego, je rekel da mu ne privoščim boljšega lajfa in da jih vsi po zobeh vlačijo (forumi), ampak oni delajo kot je treba in da so do sedaj vsakemu izplačali.....ko sem ga opomnil na članek z dne 20.05.2014 (luxuris ne more izplačati vlagateljev), pa se je najino poznanstvo končalo:)....
nekaj dni na E-Thorexovi strani ni več produkta ELF, ostaja samo še superduper TIMA......ko ugasnejo še to, je zgodba končana....for ever

ycbmad01 ::

mravla28 je izjavil:

Nekaj se je ze govorilo od forexa na forumu.
Pred kratkim sem se srecal s FreedomRocks-om in zadeva mi deluje v redu. Ce ima kdo zeljo kaj vec izvedet o tem, si lahko prebere na freedomrocks.si. Zadevo se da tudi preizkusit, do sedaj zame deluje:)

Poslji mi zasebno sporocilo ce te zanima, pa preizkusi.

lp
Pozdravljen,mi lahko predlagaš broker ki je varen in ti izplača denar?

Boyan K ::

Brokerji so regulirani pravni subjekti in "vsi" izplačujejo denar. Broker je posrednik, ki ima licenco za trgovanje na borzi, kar pomeni da servisira (kupuje in prodaja) naročila svojih klientov na borzi. V današnjem času se to izvaja 90% elektronsko 10% pa je še vedno pit tradinga. Broker si zaračuna storitev v obliki provizije za izvršitev posla ali pa z razliko med nakupno in prodajno ceno, vsekakor ni poslovna praksa brokerjev nateg ljudi. Seveda moraš izbrati brokerja ki je reguliran (NFSA, FCA..). Luxuriusu ipd. niso brokerji pač pa »money managerji« kakršni koli že so. Te pojme je potrebno razlikovati.
Sam trgujem v forexu že 7 let zato lahko govorim iz tega stališča. Če te zanima zaslužek v forexu imaš na voljo dve opciji in sicer da izbereš forex brokerja in trguješ sam ali pa izbereš forex brokerja in kopiraš signale ali trejde uspešnega trgovalca ki ponuja to storitev. Vsekakor pa poiščeš brokerja sam v obeh primerih in se izogneš dvom o izplačilu denarja, ker je vse pod tvojim nadzorom. Jaz osebno poslujem izključno z ECN NDD brokerji ker mi nudijo ozek bid ask spread. Seveda zaračunavajo provizijo za vsak posel in ne verjamem da boš našel ECN NDD brokerja ki ti omogoča odprtje računa pod 5000$. Jaz trgujem z ATC brokers in Alpary Pro, z obema imam dobre izkušnje.

Lp B.

jurkokafro ::

Jaz trgujem na Etoro (www.etoro.com - Aff.link) - ker je odličen za začetnike, vidiš točno kaj delajo drugi in je dejansko zelo uperjen k temu, da ti pomaga. Lahko se odločiš, da kopiraš od drugih ali pa sam trguješ in samo spremljaš kaj delajo ostali.

Še non-aff link za affiliate heaterje :): http://www.etoro.com

leeon ::

Boyan K je izjavil:

Brokerji so regulirani pravni subjekti in "vsi" izplačujejo denar. Broker je posrednik, ki ima licenco za trgovanje na borzi, kar pomeni da servisira (kupuje in prodaja) naročila svojih klientov na borzi. V današnjem času se to izvaja 90% elektronsko 10% pa je še vedno pit tradinga. Broker si zaračuna storitev v obliki provizije za izvršitev posla ali pa z razliko med nakupno in prodajno ceno, vsekakor ni poslovna praksa brokerjev nateg ljudi. Seveda moraš izbrati brokerja ki je reguliran (NFSA, FCA..). Luxuriusu ipd. niso brokerji pač pa »money managerji« kakršni koli že so. Te pojme je potrebno razlikovati.
Sam trgujem v forexu že 7 let zato lahko govorim iz tega stališča. Če te zanima zaslužek v forexu imaš na voljo dve opciji in sicer da izbereš forex brokerja in trguješ sam ali pa izbereš forex brokerja in kopiraš signale ali trejde uspešnega trgovalca ki ponuja to storitev. Vsekakor pa poiščeš brokerja sam v obeh primerih in se izogneš dvom o izplačilu denarja, ker je vse pod tvojim nadzorom. Jaz osebno poslujem izključno z ECN NDD brokerji ker mi nudijo ozek bid ask spread. Seveda zaračunavajo provizijo za vsak posel in ne verjamem da boš našel ECN NDD brokerja ki ti omogoča odprtje računa pod 5000$. Jaz trgujem z ATC brokers in Alpary Pro, z obema imam dobre izkušnje.

Lp B.


MB Trading, eden boljših ECN-jev, ima minimum za odpret account 400 eur. ta dva, ki si ju ti navedel, sta kar ena..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: leeon ()

joker16_7 ::

Iščem en sprogramiran Alert za MT4, ki me opozori, ko pride do preboja zgornje ali spodnje Bollinger Band linije. Ne želim autotraderja, ampak zgolj alert. Seveda rabim opcijo, da lahko po želji spreminjam standardno deviacijo Bollingerja. Kdor uporablja metatrader tako ve o čem govorim.

LP,
joker
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

21vs7 ::

a se kdo aktivno ukvarja z forexom tukaj?

algoritemsko ?

mislec82 ::

21vs7 je izjavil:

a se kdo aktivno ukvarja s forexom tukaj?

Algoritemsko?


Kaj konkretno te zanima? Iščeš ali nudiš?

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Tilen ()

21vs7 ::

iščem sposobne programerje
nudim znanje
ne prodajam

razvijamo etc.

pisco ::

Tale tema je bolj mrtvilo zadnja leta, me pa vseeno zanima ali obstaja kak drug slovenski forex forum kjer prihaja do izmenjave izkušenj mnenj glede samostojnega trgovanja, po možnosti na tehnični ravni?

Nisem amater, sem pa povratnik :)

bonanno ::

jaz se aktivno uvkarjam zadnje 3 meseca... prišel po textbook metodi iz 200 na 400 eur, in potem v 1 dnevu use zgodnil, ker sm mislu da sm najpametnejsi :) sedaj pa jovo na novo.. učim se pa zihr urco do 2 na dan ...

pisco ::

ja to je prva napaka, ko začneš "zmagovat"....da misliš, da si prijel boga za jajca.

Na trgu je vedno nekdo, ki te bo "outsmart-al" oz. vedno je nekdo, ki je pametnejši od tebe.

krefi ::

pozdravljeni
zanima me kje trgujete oz na kateri spletni strani sam sem zacel na metatrader 4 sedaj sicer se demo in ja i v prvih 3 h dneh pridel iz 500 eur na 1100 danes pa skoraj na nulo..
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

jakan123 ::

Trgujem z metatrader4 platformo, moj broker je Fx Pro. :)

yakuza87 ::

Zdravo,

jaz že lep čas trgujem z MT4. Moj broaker je XM. Ko sem začenjal sem "prežvečil" babypips.com, kasneje še cel kup video tutorialov in spletnih strani. Trenutno meljem knjige in avdio podcaste. Veliko novih stvari sem že odkril in marsikaj me zagotovo še čaka :) Forex je odlična izkušnja. Izkazal se je za ultimativni test karakterja.
Trenutno se zagrizeno učim MQL4.

Če želiš izmenjavati znanja, izkušnje, ugotovitve, uspehe in neuspehe se oglasi.
Moj e-mail je gago.suhi@gmail.com

looser ::

ultimativni test karakterja, ko fajn pokadiš, ja.

poweroff ::

Ne, res je test karakterja. Takoj se vidi ali si hazarder ali zrela osebnost. :))
sudo poweroff

korosec123 ::

Če koga zanima obstaja free sigals grupa :) za telegram app https://t.me/joinchat/AAAAAEb1rG9VWj3dp...

chrush ::

Če koga zanima, se lahko od danes naprej udeleži brezplačnih webinarjev, ki potekajo v angleškem jeziku.

GKFX Webinars
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

valutno poslovanje (forex) ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821137 (14547) c3p0
»

Zaslužki preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10050224 (17722) next3steps
»

Forex, TradeRobot in podobne zadeve za služenje preko neta - ali je tole nateg?

Oddelek: Loža
2812396 (9743) btree
»

Igranje borze z dobickom

Oddelek: Loža
428066 (6178) kopachke

Več podobnih tem