» »

nekaj uprašanj...

nekaj uprašanj...

biokill ::

zdaj bom končno dobil now pc...

konfiguracija bo pri. taka:

C2QE6600
ASUS P5KC
ASUS GF8800GTX
2x1GB 800mhz- nwem še kerga, kaj predlagate??
hdd seagate 500gb, 16mb baracuda
ekran bo vrjetno 24"....pa me zanima kolk močan napjalnik bi rabu za poganjati to mašino......pol me zanima k če ma ekran 1920x 1200....a to je full HD??? de lahko gledaš bluray 1080p filme....???

zanima me kdaj bodo te filmi dostopni na net, de ga lahko dol potegneš,....in če je konfiguracija dovolj zmogljiva za vse to...


hvala in L.P.

Matek ::

Napajalnik po moje ce kupis nekje med 400 in 600 W bo cisto kul.

1920x1200 pa je ravno prava velikost za Full HD (1080p je namrec 1920 x 1080). 1080p posnetkov se dobi ze sedaj dovolj ( primer).

Konfiguracija je vec kot dovolj zmogljiva za 1080p video.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Urc ::

Ram je tudi vseeno kateri in ni treba metat nekega groznega denarja zanj, če ne misliš navijat (jaz s tako konfiguracijo ne bi pomislil na to). Tako da npr. Patriot bi bil čist ok

biokill ::

hvala, zanima me še kateri napajalnik točno naj vzamem, firma pa to, ker pravijo da tisti cheap napajalniki sploh ne nudijo tiste moči kot piše na ovitku.......kšn napajalnik s te strani KLIKNI ker bom tle dal delat komp...:D

hvala in L.P.

pozitron ::

Sam imam 4x1gb patriot, kupu sem dva kit-a pri različnih trgovinah oba sta bla z napako. Porabil dva tedna za testiranje in RMA, ker sem mislu, da take smole že nimam da je tut ta drug kit z napako in sumil matično. Ampak ga u ponedeljek nesem na RMA, ker je napaka na ramu, prvi kit ki je prišel z RMA hvala bogu zdej dela vredu. Lahko, da imam samo jaz tako smolo, samo v prihodnje se izogibam PATRIOT ramom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

biokill ::

aha.....napajalnik??

pozitron ::

Link ki si ga dal ne dela! Drugače pa kakšen enermax liberty 500W ali močnejši, ali pa LC serije metatron.

biokill ::

klik

no zdej pa dela:D

biokill ::

torej kateri napajalnik iz strani elektronika.si
???:|

Melanholija ::

prvo kot prvo sam v elektroniki nebi kupoval neke drage opreme, kaj šele cev računalniuk....drugače pa če kupiš enermax naj nebi smel zgrešiti z nakupom..

biokill ::

zakaj pa ne?????

ali imaš slabe izkušnje ali kaj?!?!?

utemelij svoj odgovor

biokill ::

?????

TokioGangsta ::

garancija je samo 1 leto
Asus P5K ~ Q6600 ~ 8800GTS 320MB~ Crucial 2GB 800MHZ ~
Enermax 500W ~ Antec Nine Hundred ~ Tarantula & Lachesis

biokill ::

kje pa mi potem predlagate nakup računalnika???....pa da ni ddv-ja, pa ti ga sestavijo pa vse zastonj naložijo (windowse, gonilnike,...)

no kakšen predlog?!8-O

pozitron ::

Kako to misliš da ni ddv-ja???

Nevem, kje boš našu trgovino, da ti bodo prodal po cenah brez ddv-ja.

biokill ::

ja npr, pri nekaterih trgovinah...ti računajovse komponente skupaj, potem pa še +20% tistega zneska, pa še +npr.50eurou sestava samega kompa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: biokill ()

biokill ::

no, a ve kdo še kakšno zgorajomenjeno trgovino, pa da je ugodno....??

pozitron ::

Trgovine, kjer sem jaz kupoval, ki so ugodne in sem bil zadovoljen so: nakupi.net, mimovrste, funtech, za dodatke pa cool pc. Mogoče se ti splača pogledat v funtechu za že sestavljene kište in se dogovoriš za kakšno dsp verzijo OS-a (vista, xp).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pozitron ()

biokill ::

pri funtechu sem že poizkusil, pa nočjo naložit....a na nakupi.net,pa tist druge... ti naložijo zastonj, pa sestavjo in sprobajo..??

pozitron ::

a na nakupi.net,pa tist druge... ti naložijo zastonj, pa sestavjo in sprobajo..??

Pojma nimam, najboljš, da pokličeš in vprašaš. Drugače, pa če bi kupil dsp verzijo, bi ti jo verjetno tut naložil. Al si ti mislil, da ti naložjo kr ene z "interneta"? Drugače pa prosi kakšnega prijatelja naj ti pomaga, pri inštalaciji OS-a.

biokill ::

ker se na to ne spoznam glih najbolš bom še prašal, kaj je to dsp verzij....ali deluje normalno kot kupljena ali ne...?

Melanholija ::

ja sem kupil pri njih samo disk ni bilo nekih problemov, vendar da so problemi z garancijo pri njih..je bilo na st že veliko napisanega...sestavi.si še poglej!

pozitron ::

Dsp verzija je vezana na računalnik, ki ga kupiš, ponavadi je potrebno kupit vsaj (matično, procesor, ram, disk in grafično), je pa dosti cenejša od box varjante, deluje pa enako. Če se motim, naj me kdo popravi.

Milslim da dsp verzijo viste home premium dobiš že za nekaj čez 100e.

biokill ::

aha, hvala....

duleman: sm mau pobrskal po slotechu, pa nism nič napisanega najdu.....a poveš link.....da si malo pogledam..:D

glede sestavi.si
jst bi res rad asusovo grafo8800gtx...tam imajo pa samo ledakovo, a bi oni to lahko dobavli......pa a pr nih se da zment da ti zastonj naložijo stvari, pa sprobajo...kako je pri njih z garancijo...??

Melanholija ::

biokill ::

kaj pa glede sestavi.si??

biokill ::

prijatelj mi je rekel l, da tudi na ekranu z resolucijo 1680x1050, lahko gledaš full hd filme(1920x1200)......meni se se zdi, da to ni mogoče..pa vam???

MTm2H37rqt7B ::

Odgovor je: skaliranje.

Tako kot lahko gledas 320x240 filmck na 19 colarju (full screen seveda), takisto lahko gledas FullHD na 1680x...

biokill ::

pa pride slika isto lepa kot na full hd ekranu......ker zdej nevem al bi kupu dell2007wfp ali pa 2407wfp.......???

biokill ::

anybody??????;(

Zheegec ::

Na mojem ekranu s 1680x1050 so Full HD filmi blazno lepi, če ti denar ni problem in boš imel monitor primarno za filme, potem se splača investirati v 24" monitor, čeprav igre bo na 24" zelo težko poganjati v pravi ločljivosti, torej 1920x1200.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitor 27" (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5535010 (19363) Argica
»

Primerjava računalnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
695025 (4207) mr1two
»

Nova graficna

Oddelek: Kaj kupiti
101236 (1063) Mtee
»

PC BOF WIN Q8300

Oddelek: Kaj kupiti
445749 (5006) Zheegec
»

Računalnik za 600€

Oddelek: Kaj kupiti
132084 (1848) Ashrack

Več podobnih tem