» »

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ

««
11 / 13
»»

Mietzsche ::

Siddh je izjavil:

Primitivci, upam da se kaj takega ne razširi iz prestolnice.

Ja, ker na vasi je pa kaj bolje ali kako

mat xxl ::

Pa gre sploh tole dol z obraza na kak enostaven način ali samo zelo boleče, govorim pred vsem iz obraza. Ker tudi sam sem se zgražal nad takim fazaniranjem, ti ki so to delali so res eni primitivci, sram naj jih bo in ravnatelje šol, ki tega niso znali preprečiti. Pa ne rečem, da fazaniranja ne sme biti, samo, neke meje človeškega dostojanstva so pa le !

einstein :P ::

mat xxl je izjavil:

Pa gre sploh tole dol z obraza na kak enostaven način ali samo zelo boleče, govorim pred vsem iz obraza. Ker tudi sam sem se zgražal nad takim fazaniranjem, ti ki so to delali so res eni primitivci, sram naj jih bo in ravnatelje šol, ki tega niso znali preprečiti. Pa ne rečem, da fazaniranja ne sme biti, samo, neke meje človeškega dostojanstva so pa le !


Alkohol, pa gre z vatko dol z enim potegom.

(seveda ne zagovarjam tega, da ne bo nesporazuma)

@waterboy

Kaj, a boš rekel, da ne gre?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

System ::

Prijokale domov...če jokaš zaradi flumeka pol pa tudi nevem kaj šele bo, ko jim bo življenje pokazalo trdo stran. So pa že vnaprej vedele kako bo, focn bi mu stisnila pa v jajce z štiklami.

MatVZ ::

Pod tus in krtaca. So mene tudi par let nazaj, sicer ne tako zelo ampak vseeno so me. Sam osebno ne vidim smisla v tem in zato ne prejsnja leta ne letos nisem nikoli popisal. Gredo pa stvari tudi tu na boljse. Dijaki prvega letnika so prisli ob drugi uri kot dijaki ne prvih letnikov. Ampak bo pa vsaj se jutri enako oz. morda se hujse ko bodo skupaj z drugimi na hodnikih

einstein :P ::

Xserces je izjavil:

System je izjavil:

Sploh nevem zakaj je tema o tem... , če nimaš avtoritete je pač nimaš in boš mogo nekaj nardit v smeri, da si pridobis respect... Če bi mene napado z flumekom/sprejom bi ga pojedo. Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


poznam punce ki so lih tok da ne prjokale domov zard prizadetkov .


Ja, tiste, ki skoraj prijokajo domov so tiste, ta normalne, tiste, ki se pa nastavljajo se pa takoj vidi, da si želijo biti opazne in oh in ah na fb-ju...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Siddh ::

Mietzsche je izjavil:

Siddh je izjavil:

Primitivci, upam da se kaj takega ne razširi iz prestolnice.

Ja, ker na vasi je pa kaj bolje ali kako


Na Ptuju kolikor sem jaz bil priča in žrtev pred dvema letoma, ni tako hudo. Res se zna zgodit, da boš bil tester flumastrov iz celega Ptuja, ampak velik del pa jih konča le z par F-ji na rokah. Tu pa tam kdo poje kakšen feferon. Nisem pa še videl, da bi se kdo spravljal nad nekoga z šprejem.


einstein :P ::

System je izjavil:

Prijokale domov...če jokaš zaradi flumeka pol pa tudi nevem kaj šele bo, ko jim bo življenje pokazalo trdo stran. So pa že vnaprej vedele kako bo, focn bi mu stisnila pa v jajce z štiklami.


Me zanima, kako bi ti odreagiral, če bi tebe recimo zvezali in vlačili po dežju in čečkali s "flukiji", kot je to opisano v prvem postu te teme. Sploh pa je to izražanje nezadovoljstva nad doživljanjem situacije, kar pomeni, da je nekaj narobe in je treba to popraviti. Nič čudnega, da prijokajo, če jih tipi praktično skoraj posilijo pred občinstvom - nekaterim to pač ni všeč, za razliko od enih, ki se temu nastavljajo...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

LitralSM ::

einstein :P je izjavil:

wolf123 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Danes sem se sprehajal po ljubljani in vsi čefurčki so bili glasni in opremljeni s alko flumastri, me prav zanima, če so tudi za ostalo tako zagnani.

Jaz bi mojemu frocu v roke potisnil solzilec in elektro šoker, če ravnatelji ne znajo narediti reda ali celo bedasto podpirajo take oslarije.


In kaj bo če špricne tega zaostalega čefurja, naslednji dan jih bo šlo 20 na njega


Mora šola poskrbeti za varnost. Sicer pa, če ga namahajo, jim itak kakšen popravni dom sledi

V katerem filmu? Holly T3h Wood?

einstein :P ::

@litralsm

Pri nas imamo recimo varnostnika? Sem ga že videl v živo, kako je preprečil kakšen pretep na naši šoli, recimo enkrat se je en mulo spravljal na eno punco, pa ga je stran zvlekel.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

Janac ::

einstein :P je izjavil:

System je izjavil:

Prijokale domov...če jokaš zaradi flumeka pol pa tudi nevem kaj šele bo, ko jim bo življenje pokazalo trdo stran. So pa že vnaprej vedele kako bo, focn bi mu stisnila pa v jajce z štiklami.


Me zanima, kako bi ti odreagiral, če bi tebe recimo zvezali in vlačili po dežju in čečkali s "flukiji", kot je to opisano v prvem postu te teme. Sploh pa je to izražanje nezadovoljstva nad doživljanjem situacije, kar pomeni, da je nekaj narobe in je treba to popraviti. Nič čudnega, da prijokajo, če jih tipi praktično skoraj posilijo pred občinstvom - nekaterim to pač ni všeč, za razliko od enih, ki se temu nastavljajo...


Vsaj malo se pa že znamo zase postavit?

Sicer pa, ukazuje mi lahko le tisti, ki mi da plačo.

dottor ::

Današnja mladina je bolj zaščitena kot kočevski medved... Pol pa pride to takih scen vn kot so prišle danes. Mi na srednji nismo imeli nič podobnega. Le v zadnjem letniku smo imeli "predajo ključa", kjer smo na zabaven način zaključili leto. Sam sem v samokolnici s prazno gumo vozu sošolca ki je bil skoraj 1x težji od mene. Smeha je blo cel kup, ključ pa je na koncu le bil naš :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

einstein :P ::

@janac

Bi ti že videl, ko bi se banda spravila nate in bi se uscal, še plačal bi jim, da te spustijo...

I know, it's easy to be tough guy behind the keyboard...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Velki ::

V osnovni šoli nekateri jokajo če dobijo cvek (tudi sam sem), kaj pa šele če se jim to zgodi. Če se bi meni zgodilo, da bi me z jajci in moko obmetavali bi najverjetneje takrat jokal. Če ste imeli klapo s katerimi ste bili prijatelji in je bila ta klapa popularna ne tukaj govorit kako se bi postavili zase ker ne veste kako je če jo ne bi imeli. To je šlo že predaleč z jajci in moko in takim bi morali postaviti neke vzgojne ukrepe.

einstein :P ::

@janac

Ja, seveda, 15 letna punca se bo postavila zase, ko jo napade 5 18 letnih huliganov... pajade...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Janac ()

MasterTade ::

Pri nas se to dela sam s flomastri drugega pa ni videt, razen na javnem je še kej druzga ampak tm ponavadi dobijo kšne smotane izzive...spreji so pa res mal preveč :/

algo ::

lambda je izjavil:



Oh well ...


Kera budala, da gre s takim sprejom sprejat folk. Fak, pa to so šli s pravimi barvami za kovino sprejat!? A so čit prfukjeni al kaj? Najbolš, da jim drug let s sprejom sprejajo v oči. Budale ene. Tole je direkt za policiji... Nevzgojena drhal. Ve kdo kdo je tale kekec, ki drži sprej?

einstein :P ::

@algo

baje so ena dva odpeljali...

by the police...

prav jim je.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

System ::

einstein :P, če se znaš zase postavit se boš... pa neboš mi rekel da bi jo pretepli, če nebi dovolila, če pa bi jo...bo se pa ona zadnja smejala.

MasterTade ::

Ah, pomoje je najbol da se jim za tist teden sam ''pokoriš'' pa ne rineš v težave, ker si lahk sam še slabš nrdiš...greš malo na stran pa se čimbolj izogibej umetnikov :)

einstein :P ::

@system

Ja, error in system, ha?

Uboge punce so vse nervozne že, kako se bo iztekel prvi šolski dan, potem jih pa še oni napadejo in s solzami v očeh se bodo postavile zase???

MasterTade je izjavil:

Ah, pomoje je najbol da se jim za tist teden sam ''pokoriš'' pa ne rineš v težave, ker si lahk sam še slabš nrdiš...greš malo na stran pa se čimbolj izogibej umetnikov :)


Jaz sem se delal, kakor da že hodim kakšno leto tja, pa ni noben niti blizu prišel s flukijem...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

Xserces ::

algo je izjavil:

lambda je izjavil:



Oh well ...


Kera budala, da gre s takim sprejom sprejat folk. Fak, pa to so šli s pravimi barvami za kovino sprejat!? A so čit prfukjeni al kaj? Najbolš, da jim drug let s sprejom sprejajo v oči. Budale ene. Tole je direkt za policiji... Nevzgojena drhal. Ve kdo kdo je tale kekec, ki drži sprej?


Če se ne motim sta domžalčana ampak ne me držat za besedo... vsaj ta desn mi je ornk znan
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

MasterTade ::

res, velik starejših ne pozna vsakega ki je nov na šoli, vsaj pri nas ker je gimnazija,strojna pa še lesna vse na isti šoli...Vse se začne ko ti prlimajo en F in pol bojo vsi vedel da si taprav kandidat za poskuse. Sicer se pa men niti ne da nevem kaj bit tam en mengele picasso pa sam mal znance porišem pa je

Zgodovina sprememb…

einstein :P ::

Nekateri celo ne vedo, da kaj takega obstaja in ne pričakujejo, ko pa jih napadejo, pa mislijo, bogve kaj se jim je zgodilo in seveda so čisto užaljeni in šokirani.
STAY OUT OF MY TERRITORY!

lambda ::

Kar je videti iz slik, gre za navaden bullying, ne pa za kakršenkoli krst. Gledano iz relacije moči nasilneža/žrtve je nekje na nivoju tega, da dec pretepe ali posili žensko. Znašanje nad fizično in psihično šibkejšimi.

Govorit, da so fazani sami krivi, ker se ne uprejo, je tako, kot govorit, da so ženske same krive, ker se izzivalno oblačijo in posiljevalcu ne spraznejo piksne solzivca v oko, če že do česa pride. Ali da je ženska sama kriva za ponavljajoče se nasilje, ker možu ne razbije flaše viskija na glavi ob prvi modrici in ga prijavi policiji.

Ko bo ta imbecilnost enkrat družbeno dojeta kot bullying, šele takrat bo morda kaj drugače ... dokler smo pa tam, da "fazani to pač morajo dat čez, ker je to nekakšna tradicija" (četudi to ni), bodo pa take slike po medijih začetek vsakega septembra.

Glugy ::

Jz ko smo mel fazaniranje sem še vsazga mahnu k me je hotu popisat. Gre za napad na osebni prostor človeka. Mene se brez mojega dovoljenja noben ne sme dotikat razen če ne gre za primer policije. Imam se pravico brant dotikov ki jih ne sprejemam. Gre se za človekovo nedotakljivost in dostojanstvo do katerega je vsak upravičen.

Sploh pa niso vsi ljudje dominantni da bi to prenašal. Recesivni ljudje ki so ravno tako pomemben sestavni del družbe se hitro počutijo nemočne zarad takih nepotrebnih traparij. Potrebujejo pomoč dominantnih ljudi, ravno tako kot dominanti ljudje potrebujejo recesivne čeprav tega v večini primerov ne bojo priznal. Gre za soodvisnost. Z fazaniranjem se ruši ravnovesje in daje pretirano moč izživljanja nad recesivnim. S tem morda res 10% teh ljudi odvrnejo od recesivnosti in jih usmerijo v dominantnost, nekaj % ljudi pa se nauči spopadati z nesmiselnimi žalitvami, ampak na koncu jih je pa kar veliko če ne večina tistih ki se zarad tega počutijo manj vredne. Zakaj? Zato da se starejši zabavajo. To da je neki tradicija še ne pomeni da je upravičena.

Zanimivo kako pri zvonovih takoj zajamrate da zvonjenje cerkva nobenmu ne korist, a ko gre pa za še večjo bedarijo, fazaniranje ste pa ravno iz "tradicije" za.

Mehmed ::

Glugy je izjavil:


Zanimivo kako pri zvonovih takoj zajamrate da zvonjenje cerkva nobenmu ne korist, a ko gre pa za še večjo bedarijo, fazaniranje ste pa ravno iz "tradicije" za.


Ce zacnes temo brati na deseti strani mogoce.

Mehmed je izjavil:

69charger je izjavil:

Pač to je blo treba opravt.

Zakaj ze? En kup ljudi normalno funkcionira tudi brez tega.

Ne stekam najbolje zadeve. Zgleda kot sadizem, samo da mu je nekdo prilepil oznako in je naenkrat vse ok.
Mislim ce niti ne ves kaj pricakovat, po tej temi sodec ene sole prakticirajo, druge ne, nekateri to prenesejo se izven sole, ne rabis niti bit prvi letnik, razpon je pa od zalitev do fizicnega obracunavanja. Verjetno je edina skupna tocka vsemu, da so fazanirani fizicno sibkejsi. Jaka tradicija pol.
Prav tako ne stekam pomena. Ne recem v vojski recimo, kjer je malo vecja vez, folk bo skupaj neprestano, dlje casa, zaupali drug drugemu zivljenje itd. Pa imajo verjetno kje malce trso iniciacijo, ampak odrasli moski ne pa otroci.
A nej bi to krepilo solski duh al pa pripadnost soli? Sploh ker polovica sol nima neke omembe vredne zgodovine, ogromno folku dol visi za pripadnost, sola jim je nujno zlo par ur na dan.

Ce je slucajno utrjevanje skozi izzivljanje pomen, potem se pa polagajo super temelji za vse mogoce, od bullyinga do mobinga.
A ma kdo sploh razlago ki gre dlje od ce sm jst stisnu zobe bojo tud oni?

ProGo ::

To je zanimivo, da so imele ene punce v Koloseju še zvečer porisane obraze - sem se skoraj ustrašil, so izgledale kot da so iz Avatarja.

BigWhale ::

System je izjavil:

Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


Ja, tko kot si vse zenske zelijo biti posiljene. Prav imas.

b00mer ::

Srecal sem skupino punc v centru: Vse porisane po celem obrazu, rokah, dekoleteju ipd.
Vse so me gledale tko prestraseno...ne vem no, not good.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: b00mer ()

Hayabusa ::

DOOM_er je izjavil:

me prav zanima kaj bi ti naredil ko bi se 10 šiptarčkov nate spravlo

Ta glavnega brcneš v jajca in dalje koleno v glavo/pleksus.
Potem bodo ostali postali mirni kot ovce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

bolkonsky ::

Men je blo fazaniranje zmeri nezanimivo. Laufat za prvošolci s flumastri se mi nikol ni dalo, sm pa poznal pobe, ko je fazaniranje za bilo praznik. Opremljeni z raznoraznimi barvili so bili prvi pred šolo pa zadnji so zapustili šolsko dvorišče :D

Mellons ::

Ko sem bil sam fazan (v gimnaziji Kočevje), je bilo vse v mejah normale.

Fazani smo dobili en F na čelo, tisti, ki so pa poznali kakšne iz starejših letnikov, so jih dobili pa malce več. Vse v hecu ;)

Takšnega izživljanja kot je danes, da kar neka skupina neznancev pride do tebe in te popiše, ni bilo.

Mislim pa da je že zadnje 3 leta prepovedano takšno fazaniranje v gimnaziji Kočevje. Brez nasilja, F-jev in podobnega. Imajo nekakšne igre namesto tega. Vsaj ena šola, ki ima pamet.

Xserces ::

To se ne dogaja vse na šolah. Tamali hodjo mem prešernovega trga in prleti 10 bedakov pa začne štrihat. Par let nazaj k sm še hodu v lj so bili že ob 6 zjutraj na vlaku vsi poštrihani.

Hayabusa je izjavil:

DOOM_er je izjavil:

me prav zanima kaj bi ti naredil ko bi se 10 šiptarčkov nate spravlo

Ta glavnega brcneš v jajca in dalje koleno v glavo/pleksus.
Potem bodo ostali postali mirni kot ovce.


Nekdo ki ni nek hrust tega nebo naredu.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Hayabusa ::

Za brco v jajca ni potrebno biti hrush, dosti je že če znaš igrati nogomet (ter v glavi misel, da se ne pustiš zajebavati).
Taki modeli v skupini so ene reve, nabiješ glavnega in ostali zbežijo.

Fazaniranje na tak način kot prej povedano (s spreji, 10 na enega na ulici) je pravzaprav čisto navaden bullying nekega random folka (napad z lahkimi poškodbami), kar bi morala policija resno vzeti !

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Vzdevek ::

Tudi mi smo imeli v SŠ 7 let nazaj faziniranje, ki ga je organiziral ravnatelj šole, sicer je izgledalo to tako, da nas je pozdravil nato so nas popeljali po šoli, kje je kaj itd... Nato pa so pač na nas metali koruzo, brez kakih čudnih antisocialnih izpadov barvanja z flumastri obmetavanja z jajci in moko ali pa še kaj hujšega.

Že tako ali tako je za nekatere prestop težka stvar potem pa, da še te tako ponižujejo. Tukaj bi morala šola narediti red. Res je, da je faziniranje do neke meje zabavno, ampak vse v mejah normale. Sam imam sestrično, ki je letos prvi letnik ene izmed gimnazij v MB, kjer imajo prepovedano kakršno koli faziniranje in se bojda strogo kaznuje. Ampak to ji ni nič pomagalo na avtobusu in na ulicah.

Glugy je izjavil:

Jz ko smo mel fazaniranje sem še vsazga mahnu k me je hotu popisat. Gre za napad na osebni prostor človeka. Mene se brez mojega dovoljenja noben ne sme dotikat razen če ne gre za primer policije. Imam se pravico brant dotikov ki jih ne sprejemam. Gre se za človekovo nedotakljivost in dostojanstvo do katerega je vsak upravičen.

Sploh pa niso vsi ljudje dominantni da bi to prenašal. Recesivni ljudje ki so ravno tako pomemben sestavni del družbe se hitro počutijo nemočne zarad takih nepotrebnih traparij. Potrebujejo pomoč dominantnih ljudi, ravno tako kot dominanti ljudje potrebujejo recesivne čeprav tega v večini primerov ne bojo priznal. Gre za soodvisnost. Z fazaniranjem se ruši ravnovesje in daje pretirano moč izživljanja nad recesivnim. S tem morda res 10% teh ljudi odvrnejo od recesivnosti in jih usmerijo v dominantnost, nekaj % ljudi pa se nauči spopadati z nesmiselnimi žalitvami, ampak na koncu jih je pa kar veliko če ne večina tistih ki se zarad tega počutijo manj vredne. Zakaj? Zato da se starejši zabavajo. To da je neki tradicija še ne pomeni da je upravičena.

Zanimivo kako pri zvonovih takoj zajamrate da zvonjenje cerkva nobenmu ne korist, a ko gre pa za še večjo bedarijo, fazaniranje ste pa ravno iz "tradicije" za.


Ja ti se znaš branit in prav je tako. Kaj pa kakšna punca ali malo bolj manjši/umirjen fant? Po bo kar hitro dobo nazaj sploh če ni to blizu šole. Zadeve bi se mogle na drugačen način začeti reševati. Drugače pa vsekakor podpiram, da se postaviš zase drugače iz tega nebo nič.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vzdevek ()

T-h-o-r ::

BigWhale je izjavil:

System je izjavil:

Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


Ja, tko kot si vse zenske zelijo biti posiljene. Prav imas.

če bi bilo posilstvo mera popularnosti, cool factorja itd. bi si želele
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

D3m ::

T-h-o-r je izjavil:

BigWhale je izjavil:

System je izjavil:

Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


Ja, tko kot si vse zenske zelijo biti posiljene. Prav imas.

če bi bilo posilstvo mera popularnosti, cool factorja itd. bi si želele


Vsekakor.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mehmed ::

A lahko par teh neumnosti odpravimo enkrat za vselej?

Od folka pri petnajstih, na prvi dan sole, ko ne poznajo nikogar, pac ni realno pricakovati, da se bodo stepli z leto starejsimi. Verjamem, da ste nekateri tukaj tako zajebani, da so na prvi dan sole ucitelji vstali, ko ste prisli v razred. Ostali pac niso.

Porisanost ima mogoce zvezo s popularnostjo pri indijancih, tukaj pac ne. Kako si to predstavljate? Naslednji dan pride nekdo do fazana pa rece dobr si bil porisan vceraj, respect bro.
Ce ze bi rekel respect umetniku, ker fazan je v tej zgodbi platno.

Glede tradicije pa, ce folk porisejo v mestu, to ocitno nima vec opraviti s solo. Razen ce je tradicija copove ulice to.

bolkonsky ::

Še večja neumnost je, da jih fazanirajo osebki, ko niti v šolo ne hodijo.

T-h-o-r ::

Mehmed je izjavil:

A lahko par teh neumnosti odpravimo enkrat za vselej?
Kako si to predstavljate? Naslednji dan pride nekdo do fazana pa rece dobr si bil porisan vceraj, respect bro.

takšna je ralnost slovenskih šol, da (ampak fazan zamenjaj s fazanka)

bolkonsky je izjavil:

Še večja neumnost je, da jih fazanirajo osebki, ko niti v šolo ne hodijo.

dobro, to je neka čisto druga stvar in se ne more enačit s tem, kar pač se dogaja na posamezni šoli s strani tisih, ki to šolo obiskujejo
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: T-h-o-r ()

Xserces ::

bolkonsky je izjavil:

Še večja neumnost je, da jih fazanirajo osebki, ko niti v šolo ne hodijo.


Eden od problemov je vsekakor to.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Mehmed ::

T-h-o-r je izjavil:


takšna je ralnost slovenskih šol, da (ampak fazan zamenjaj s fazanka)


Ne. Realnost je bolj taka, da nisi nic bolj popularen bolj kot si porisan. Si pa lahko na nek nacin izobcen, ce grejo porisati vse razen tebe.
Ce se tukaj nastavis flumastru, to ne izhaja iz mazohizma ampak zelje po enakosti pa sprejetosti.
Nobena ni vlazna ob ideji, da jo bodo porisali. Samo noce si privosciti, da bo edina neporisana.

Seveda se sadist, ki ga rajca maltretiranje, ne bo poglabljal v vzroke. Zmislil si bo tistega, ki mu najbolj odgovarja. V tem primeru vsec jim je, same so hotle itd.

Aston_11 ::

Mehmed je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:


takšna je ralnost slovenskih šol, da (ampak fazan zamenjaj s fazanka)


Ne. Realnost je bolj taka, da nisi nic bolj popularen bolj kot si porisan. Si pa lahko na nek nacin izobcen, ce grejo porisati vse razen tebe.
Ce se tukaj nastavis flumastru, to ne izhaja iz mazohizma ampak zelje po enakosti pa sprejetosti.
Nobena ni vlazna ob ideji, da jo bodo porisali. Samo noce si privosciti, da bo edina neporisana.

Seveda se sadist, ki ga rajca maltretiranje, ne bo poglabljal v vzroke. Zmislil si bo tistega, ki mu najbolj odgovarja. V tem primeru vsec jim je, same so hotle itd.


Pri teh idiotih je prav, da se pustiš izobčiti - raje kot da te prištejo v klub idiotov. Smo bili vsi tam, eni smo uspeli s tem, da se nismo pustili, da bi iz nas naredili idiote.
Tole frocovje je dejansko sadistično in ni problem v porisanih temveč v risočih. Tele bi bilo potrebno izprašiti s pomočjo strokovnih služb. Pa da piskajo.

Mehmed ::

Ja samo izobcijo te lahko sosolci, te idioti so tamanjsi problem.
Tako da je razumljivo, zakaj se nekateri pustijo (kar ni isto, kot da hocejo). Tudi razumljivo, da si dajo cez leto duska z naslednjimi. Ker je pri teh letih tezko pricakovati, da se poglobijo pa vidijo neumnost vsega, ampak raje ponavljajo nauceno. Odrasli, ki smo zmozni razmisleka, jim pa nismo povedali, da je narobe.
Zato tudi ne moremo, brez da bi izpadli hinavci, udariti po prstih letosnje sadiste, ce smo lani, ko so oni dali isto skozi, to tolerirali. Edino kar je je prepovedati zadevo za naprej.

T-h-o-r ::

se kr strinjam z vami, samo na kurac mi gre, ker hočete prikazati, da je to "izživljanje" nad mlajšimi neka čist nova in neznana pogruntavščina, lol
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

mailer ::

T-h-o-r je izjavil:

se kr strinjam z vami, samo na kurac mi gre, ker hočete prikazati, da je to "izživljanje" nad mlajšimi neka čist nova in neznana pogruntavščina, lol
Problem je, ker zadeva iz leta v leto eskalira. Včasih je letela samo koruza v zrnju in to izključno pred vhodom ali v sami šoli. Na ulicah je bilo to zelo redko. Zdaj so flomastri, celo spreji, kaj to pomeni da bodo v roku parih let frače in palice?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Jerry000 ::

Dijaki so pač Divjaki. Nimaš kej, tko bo. Mlad pa neumen...sej smo usi bli v tem:). Sam ok mal je bedno tole da morjo na dežju bit z knjigami...to je res škoda keša k si zagonu za knjige. Ampak ok, tut mi smo mel organizirano pa so mogli krofe z tabaskom jest.

Mipe ::

Polna usta so vas, da pa bi kdo ukrepal? Jok, to pa ne.

Vajenc ::

Mipe je izjavil:

Polna usta so vas, da pa bi kdo ukrepal? Jok, to pa ne.

Ukrepati morajo starši fazanov in sadistov v skrajni sili pa še policija, tožilstvo in sodstvo.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11928892 (24375) solatko
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114444 (12690) Ramon dekers
»

Prvi šolski (ali školski?) dan

Oddelek: Loža
323434 (2511) Pyr0Beast
»

Ukori in izključitev

Oddelek: Šola
142254 (1673) veverrca
»

SESŠ - Iskra

Oddelek: Šola
462133 (1313) Bramac ^^

Več podobnih tem