» »

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ

"Fazaniranje" prvih letnikov SŠ

««
10 / 13
»»

BigWhale ::

IcEk` je izjavil:

Kje točno je problem če se folk popisuje po ksihtu pa tiču in joškah če to njim odgovarja? Ni v skladu s čim?


Glej, ti sebe lahko, ce ti je vsec. Mene pa ne smes. Pa mojega prijatelja tudi ne. Pa enga drucga kolega, ki je zato, ker mu je 150 ljudi reklo, da je fazan in ga zato morjo popisat, privolil v to, tudi ne.

A res ne razumes tega?

Icematxyz ::

Kje točno je problem če se folk popisuje po ksihtu pa tiču in joškah če to njim odgovarja? Ni v skladu s čim?


Zanimivo se mi zdi, da šole dojemajo to, kot poslanstvo.

RejZoR ::

RejZoR je izjavil:

Vbistvu, mi sploh zna kdo povedat kaj naj bi bila fora, da nekga okronaš za "fazana". Kakšen pomen naj bi to sploh imel? Zakaj ne žabe al pa hrčki. Zakaj glih "fazan"?


Še zdej nism dobil odgovora...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Janac ::

Siddh je izjavil:

po mojih izkušnjah moraš bit v prvih mesecih srednje šole, čisto neka druga oseba, lepo se moraš zlit z okolico in postat del skupine, ko vidiš, da te zaradi "enakosti" vsi pustijo pri miru lahko postaneš nazaj takšna oseba kot si bil
če pa si že od začetka drugačen oziroma odstopaš od skupine pa imaš 90% možnosti, da te bodo zbadali in podobno, ter te nebodo imeli kao za sebi enakega, gre za nek psihološki vpliv, ki ga naredi velika masa ljudi
če odstopaš imaš tudi nekaj možnosti, da te bodo gledali kot boljšega od njih, ampak to ni pogosto


zakaj potem meni ni bilo to potrebno, zelo zelo dobro sem se vklopil (nad mojimi pričakovanji) ? Tudi pri športni me ne jebejo, kljub temu da sem zelo slab?

Siddh ::

ker si visok 1,95 al kolko si pač nekje omenil
iz visokih se nihče ne dela norca

kako si se dobro vklopil če pa si zadnič jamral, da nimaš nič prijatlov?


Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Siddh ()

Mipe ::

Leto je naokrog in znova se je začelo fazaniranje. Jih je bojda nekaj dijakov metalo jajca in moko sredi Ljubljane.

hojnikb ::

še vedno ne razumem tega debilizma z pisanjem po facah..
#brezpodpisa

Aston_11 ::

Dokaj simbolično jim je uspelo prikazati svoj intelekt v družbi, v kateri so nekateri lačni in bi jim ta hrana prav prišla in v kateri je minister izjavil, menda včeraj zvečer, da ni denarja za plačilo malic lačnim otrokom.

Verjetno bi se nam morali smiliti, ali kaj.

Mipe ::

Jap, s temi jajci in moko bi lahko spekli marsikaj tem ubogim lakotnikom...

menjalnik ::

Heh se mi je kar zdelo, da se bo tale tema danes spet pojavila:)Ja tudi meni se zdi brezveze tole, sam kaj hočeš, prepovedat ne moreš, ker se bodo še zmeraj našli junaki s alkoholnim flomastrom, ki te bodo počečkali, ker so bili lani tudi oni počečkani in morajo letos vrniti prvim letnikom, drugače ne bodo veseli.

Furbo ::

Danes sem se sprehajal po ljubljani in vsi čefurčki so bili glasni in opremljeni s alko flumastri, me prav zanima, če so tudi za ostalo tako zagnani.

Jaz bi mojemu frocu v roke potisnil solzilec in elektro šoker, če ravnatelji ne znajo narediti reda ali celo bedasto podpirajo take oslarije.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

menjalnik ::

@Furbo ja dobra ideja, itak ti noben ne more nič, ker si to uporabil v samo obrambi, ker si se pač bal za "življenje":)

D3m ::

Moj brat si je tak pendrek kupil za "pametnjakoviče"

|HP EliteBook|R5 6650U|

Aston_11 ::

Gliha vkup štriha.

Matako ::

Furbo je izjavil:

Danes sem se sprehajal po ljubljani in vsi čefurčki so bili glasni in opremljeni s alko flumastri, me prav zanima, če so tudi za ostalo tako zagnani.

Jaz bi mojemu frocu v roke potisnil solzilec in elektro šoker, če ravnatelji ne znajo narediti reda ali celo bedasto podpirajo take oslarije.


Verjetno kot vse dobre stvari so tudi tazerji pri nas prepovedani a vseeno bi bilo zabavno videti takega mulčka, kako zapleše "electric boogie". Smeha polna kapa. :))

Drugače pa je policija danes vseeno razgnala moronoramo v centru LJ. http://www.24ur.com/novice/slovenija/fo...

Tako da ni čisto fer,reči, da to podpirajo...
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

einstein :P ::

Eni so bili čisto izmaličeni po facah danes... Kot, da bi glavo potunkali v črnilo. ;((
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Aston_11 ::

Morda bo masoven nakup alkoholnih flomastrov pognal gospodarstvo dalje (če ga že nakup šolskih potrebščin, recimo 100 EUR po glavi, ni).

RejZoR ::

Primitivci. Nej rajši spečejo palačinke, pa jih potalajo fazanom, če se že tolk morajo znebit jajc in moke...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

lambda ::

Saj jih verjetno ne znajo. IQ subaverage.

Rias Gremory ::

Potem pa taki pridejo v politiko. Rezultat je lepo viden.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

PaX_MaN ::

Te k se pa pustijo porisat so pa potem največji jamrači na forumu.

DOOM_er ::

me prav zanima kaj bi ti naredil ko bi se 10 šiptarčkov nate spravlo
Robots will steal your job. But that's OK

hojnikb ::

DOOM_er je izjavil:

me prav zanima kaj bi ti naredil ko bi se 10 šiptarčkov nate spravlo

hahaahahahhahaah :))

sem prav vesel, da v mojem času nismo bili deležni takega fazaniranja..
#brezpodpisa

RejZoR ::

PaX_MaN je izjavil:

Te k se pa pustijo porisat so pa potem največji jamrači na forumu.


Kaj pa lahko realno narediš razen to da nekoga usuješ okol kepe? Ko se nate spravi trop takih prizadetkov boš težko kej dost naredil brez fizičnega posredovanja.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Blinder ::

naj kdo zrihta fotke fazank 2013
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

PaX_MaN ::

RejZoR je izjavil:

Kaj pa lahko realno narediš razen to da nekoga usuješ okol kepe? Ko se nate spravi trop takih prizadetkov boš težko kej dost naredil brez fizičnega posredovanja.

Telefonska 113 je brezplačna z razlogom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

menjalnik ::

Blinder je izjavil:

naj kdo zrihta fotke fazank 2013



Saj odpri facebook je povsod vsega polno

RejZoR ::

PaX_MaN je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Kaj pa lahko realno narediš razen to da nekoga usuješ okol kepe? Ko se nate spravi trop takih prizadetkov boš težko kej dost naredil brez fizičnega posredovanja.

Telefonska 113 je brezplačna z razlogom.


Ki ti bo pomagala točno nič, ker bojo prišli, ko boš že ves počečkan in paniran...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

PaX_MaN ::

RejZoR je izjavil:

Ki ti bo pomagala točno nič, ker bojo prišli, ko boš že ves počečkan in paniran...

To je posledica dvajsetletne neuporabe države tam kjer bi jo bilo treba.
Sicer pa: uporabi domišljijo - če že zmoreš fantazirat kaj ti bodo naredil, boš pa tut sfantaziral kako se temu ognt.

[D]emon ::

D3m je izjavil:

Moj brat si je tak pendrek kupil za "pametnjakoviče"



Posedovanje tegale je prepovedano pri nas (Zakon o orozju).
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

lambda ::

PaX_MaN je izjavil:

Te k se pa pustijo porisat so pa potem največji jamrači na forumu.

V mojih časih smo odveslali četverca na stopnicah. To je bilo zabavno. Pa po nikomur nismo pisali, ko smo prilezli v višje kaste.

Jamraš pa tukaj predvsem ti. In to nad tem, da nekateri jasno povemo, da je takšno ravnanje popolnoma imbecilno.

Me spominja na to, da če je fotr pijanec, bo sin pijanec. Ali če si bil počečkan, boš čečkal. Preseči to stigmo pa zahteva nekaj več od nezrelih in nevzgojenih otročajev.

LitralSM ::

PaX_MaN je izjavil:

RejZoR je izjavil:

Kaj pa lahko realno narediš razen to da nekoga usuješ okol kepe? Ko se nate spravi trop takih prizadetkov boš težko kej dost naredil brez fizičnega posredovanja.

Telefonska 113 je brezplačna z razlogom.

Misliš klic je zastonj, brezplačno pa ni.

[D]emon je izjavil:

D3m je izjavil:

Moj brat si je tak pendrek kupil za "pametnjakoviče"



Posedovanje tegale je prepovedano pri nas (Zakon o orozju).

Tudi posegati v pravico posameznika je.

Sam pa priznam, da nikoli nisem fazaniral. Lažem! V bistvu sem 1x, ko sem se rahlo norčeval iz fazana in me ja ta kar dobesedno prosil, da ga popišem. :))

Robi :P ::

Mah men se zdi pa tole brez veze js sicer nism bil neki extra popisan ( imel sem 1 F napisan z takim flumijom da sem takoj odstranil :D )... Tut sam ne fazaniram drugih nisem ne lani in ne letos in tudi drugo leto ne bom! Tole s alkoti se mi zdi preveč sploh tisti ki pretiravajo in pišejo tudi po oblekah... Šola organizira fazaniranje vendar je bolj milo...

Xserces ::

Tut sam se strinjam da je to preraslo v izživljanje. Folk tamale šprica z barvami za želez (SPREJ)... Tist F na čelu ni tok kritičn ampak ko ti pa obleke porišejo pa pošpricajo s takim sprejom pa ni lih fajn.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

wolf123 ::

Furbo je izjavil:

Danes sem se sprehajal po ljubljani in vsi čefurčki so bili glasni in opremljeni s alko flumastri, me prav zanima, če so tudi za ostalo tako zagnani.

Jaz bi mojemu frocu v roke potisnil solzilec in elektro šoker, če ravnatelji ne znajo narediti reda ali celo bedasto podpirajo take oslarije.


In kaj bo če špricne tega zaostalega čefurja, naslednji dan jih bo šlo 20 na njega

PaX_MaN ::

Preskrbljen bo do konca življenja.

einstein :P ::

wolf123 je izjavil:

Furbo je izjavil:

Danes sem se sprehajal po ljubljani in vsi čefurčki so bili glasni in opremljeni s alko flumastri, me prav zanima, če so tudi za ostalo tako zagnani.

Jaz bi mojemu frocu v roke potisnil solzilec in elektro šoker, če ravnatelji ne znajo narediti reda ali celo bedasto podpirajo take oslarije.


In kaj bo če špricne tega zaostalega čefurja, naslednji dan jih bo šlo 20 na njega


Mora šola poskrbeti za varnost. Sicer pa, če ga namahajo, jim itak kakšen popravni dom sledi
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Aston_11 ::

Mora... mora se marsikaj, pa se ne. Mimo tega poskrbi za varnost vsak sam in se ne zanaša na to, kar drugi mora. Tudi pred prehodom za pešce mora voznik ustaviti, vendar če ne, je pešec marmelada, vozniku pa nič ni. Mora.... otroci.

wolf123 ::

einstein :P
Žrtev pa lepo kak mesec leži v trdo ker je ves nalomljen zaradi teh žvali čefurskih

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: wolf123 ()

lambda ::



Oh well ...

Xserces ::

no comment ... tazga bi zažgal ukol kepe da bi se zakotalu po tleh.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

einstein :P ::

wolf123 je izjavil:

einstein :P
Žrtev pa lepo kak mesec leži v trdo ker je ves nalomljen zaradi teh žvali čefurskih


Zato pa ga, ko imaš prejšnji dan še možnost, našpricaš z vsem solzilcem in sprazniš elektrošoker na njem.

Drug dan pa rečeš, da nočeš v šolo, ker ti ena mafija grozi in, če lahko policija uredi zadevo...
STAY OUT OF MY TERRITORY!

[D]emon ::

LitralSM je izjavil:


Tudi posegati v pravico posameznika je.


S fazaniranjem si bos nakopal neprimerno manj tezav kot pa s posedovanjem prepovedanega orozja. ;)

Da ne bo pomote, ne eno, ne drugo se mi ne zdi prav.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Siddh ::

lambda je izjavil:



Oh well ...


Primitivci, upam da se kaj takega ne razširi iz prestolnice.


krispe ::

OMG. kaj bi delal s to smotano deco! fak no vse bi jih dal zapreti!
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

System ::

Sploh nevem zakaj je tema o tem... , če nimaš avtoritete je pač nimaš in boš mogo nekaj nardit v smeri, da si pridobis respect... Če bi mene napado z flumekom/sprejom bi ga pojedo. Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...

ufek ::

System je izjavil:

Sploh nevem zakaj je tema o tem... , če nimaš avtoritete je pač nimaš in boš mogo nekaj nardit v smeri, da si pridobis respect... Če bi mene napado z flumekom/sprejom bi ga pojedo. Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


True. To sem že lani opazil, da hodijo ponosno po mestu in razkazujejo svoje "tatuje". Očitno več jih imaš, bolj si "in". Je pa lani ena fazanka zmagala z narisanim tičem na licu, kao da ga fafa. :D

krispe ::

System je izjavil:

Sploh nevem zakaj je tema o tem... , če nimaš avtoritete je pač nimaš in boš mogo nekaj nardit v smeri, da si pridobis respect... Če bi mene napado z flumekom/sprejom bi ga pojedo. Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...

Vse ziher ne
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Xserces ::

Vsem tudi ne paše ampak se sprijaznijo. Mn se bo upirala prej bo fertik...

Če se pa nek "švohne" upre ali punca je pa še huje.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Xserces ()

Xserces ::

System je izjavil:

Sploh nevem zakaj je tema o tem... , če nimaš avtoritete je pač nimaš in boš mogo nekaj nardit v smeri, da si pridobis respect... Če bi mene napado z flumekom/sprejom bi ga pojedo. Fazanke pa tak hočejo bit porisane in so cele mastne, da lahko pol na FB nalozijo slike kak so porisane...


poznam punce ki so lih tok da ne prjokale domov zard prizadetkov .
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|
««
10 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Starši, ki uničujejo svoje otroke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11928894 (24377) solatko
»

Predlogi za krst prvega letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7114444 (12690) Ramon dekers
»

Prvi šolski (ali školski?) dan

Oddelek: Loža
323434 (2511) Pyr0Beast
»

Ukori in izključitev

Oddelek: Šola
142254 (1673) veverrca
»

SESŠ - Iskra

Oddelek: Šola
462133 (1313) Bramac ^^

Več podobnih tem