» »

Kje v LJ kupiti vino

Kje v LJ kupiti vino

gzibret ::

Pozdrav!

Mene zanima, kje v Ljubljani se da kupiti dobro vino. Rabim rdeče (najbolje refošk) in belo (kakšna pitna polsuha varianta). Zelo zaželjeno je, če tisti vinotoč daje kanistre na posojo, da jih ni treba meni kupovati.

Hvala za nasvete in LP
Vse je za neki dobr!

gig ::

poglej si tole:
http://www.malovscevo.com

Vina: chardonnay, sauvignon, sivi pinot, rebulo, zelen, vitovsko grganjo, sauvignon barrique, merlot, barbero, refošk in cabernet sauvignon.
Nekatera vina so na refuzo (vinotoč) kjer je možno dobiti tudi embalažo (plastično).:))

Vina in darilne steklenice dobite tudi v vinski kleti v Ljubljani, Vodnikova 253 - Dravlje.8-O
LP

iskra ::

Sošolec dila domače vino (kmetje pri bajti), če te zanima. Belo vino je super, refošk tudi baje. Če si zainteresiran, me kontaktiraj, pa se pozanimam dalje. Prevzem v centru Lj :)
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Vajenc ::

Na c. 2 cesarjev (na koncu viča) je en vinotoč od Vinakoper, kjer imajo tudi stari dobri refošk v izposojenih flaškonih ;) Tel: 242 02 34

bauci ::

Tržnica na BTC - več različnih prodajalcev, plastične flaškone dobiš pri njih.

gzibret ::

Odlično, se bom pozanimal malo za cene. Sej v bistvu še ne rabim tako hitro, samo je fajn vedet malo v naprej. Hvala vam za odgovore.
Vse je za neki dobr!

ShARk63 ::

Good Guy ::

najbolj pocen boš pršu skoz če boš šou lepo na obalo pogledat..
daelajo najboljše vido, če pa ga kupiš več kot recmo 2 flaši( sodček) ga dobiš pa tok pocen kot nikodr
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

marsovcek ::

Moj glas gre za Goriška brda na Tržaški. Vsaj pred leti v Vinakoper niso točili v kanistre.

ffka ::

pa vi niste normalni kakšne teme odperate vino kupš u merkatorju,šparu,interšparu,leklerku,hardiju,evrospinu,hofer,lidlu


a je dovol?

gzibret ::

> najbolj pocen boš pršu skoz če boš šou lepo na obalo pogledat..

Ne pride u poštev, ker nimam avta :P Dobil bom službenega, samo ne za do obale...

> Moj glas gre za Goriška brda na Tržaški.

Bom šel probat :D
Vse je za neki dobr!

Meamoto ::

Brič v Dekanih. Pokliči 05/ 658 05 27, njihovo vino prodajajo tudi po LJ, samo ne vem, kje.

maksimvs ::

Goriška Brda na Tržaški ftw.
ponavadi imajo še kake akcije, tako da lahko za posladek kupiš še buteljko vrhunskega za zmerno ceno.

Good Guy ::

no če nimaš avta...

ma vsak pridelovalec vina tut svoj kombi s katerim ti prpele vino tut na dom
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

gzibret ::

> Na c. 2 cesarjev (na koncu viča) je en vinotoč od Vinakoper, kjer imajo tudi stari dobri refošk v izposojenih flaškonih ;) Tel: 242 02 34

ql - bom pogledal.

Torej: refošk v vinotoču od Vinakoper ali pa morda pri Goriških brdih (si bom vzel en dan in šel oba malo sprobat :D ).

Sedaj je še dilema: belo vino, najbolje Štajersko. En vinotoč je na Celovški 79? (pri kebabu), imajo 1.2 € / liter, kanister tudi posodijo. Še kakšna ideja?

rovtar, ja ok, samo jaz ne mislim nabaviti 500 l :D Govorim o količini tam nekje 25 + 25 l, tako, da ne verjamem, da se jim bo splačal to vozit okoli. Raje dam nekaj centov več za liter, pa dvignem kje v Ljubljani, pa mirna bosna.
Vse je za neki dobr!

Good Guy ::

tut 25 litorv ti prpelejo :D, no vsaj nam...

tko no če maš kšna vina koper bliz kokr so že napisal, se ti tut splača it ke pogeldat>:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Mercier ::

Refošk Vinakoper ni prav dober.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Refošk - razlika med kakovostnim in vrhunskim vinom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10913952 (11052) gruntfürmich
»

Domači sladki muškat

Oddelek: Loža
3610046 (7007) jizzer
»

Katero vino imate najrajši?

Oddelek: Loža
488758 (5257) mosquito234
»

Kako odstraniti vonj politega mošta iz avta

Oddelek: Loža
72516 (2030) alexa-lol
»

Katera je vaša najljubša pijača? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13314886 (11834) Kaličopko

Več podobnih tem