» »

Pretiha glasnost

Pretiha glasnost

SmeskoSnezak ::

Ko sn mel stari komp, sn zvočnike vklopil in dal (nastavil gumb) volumen nekje pod average. V Windowsih sem imel volumen takrat nastavljen nekje pri 80%. Če sem gumb oz. volumen spremenil na več, je iz njih prišlo vedno več zvoka aka večja glasnost.

Zdaj že mam en cajt nek drug komp, na katerem pa moram gumb dati na full, da slišim zvok nekje pod averagom. V Windowsih pa je tud zvok nastavljen na 100%. Plata je Asus P4SP-MX, zvočna integrirana pa je SoundMAX Integrated Digital Audio. Driverje za njo sem potegnil iz ASUS-ove download strani, ki bi naj bili ta pravi za odpravitev težave, kolikor sn guglal. Samo zvok še je vedno tih. Jaz pa bi rad to težavo odpravil. Namreč nočem met zvočnikov na max, da bom lahko slišal neko normalno glasnost.

Sprobo sn tud že built-in help v Windows XP, pa mi ni nič pomago... Sprobo sn tudi druge drivere, pa ni šlo. Kaj bi to težavo odpravilo?!? HELP ME, PLS. Rad bi ta komp dal nekomu čez neke cajta, že zato bi rad to odpravo. :(
@ Pusti soncu v srce... @

Macx95 ::

Nabavi si (za 10€ in manj) Creative SB Live! 5.1. Dejansko100x boljši zvok od tega krepa na matični. Daš kartico v prazen PCI slot in V BIOS-u disabliraš integrirano zvočno.

;-) ::

Zvočno nabavi ne_intergrirano kot je že povedano.

http://www.sestavi.si/item.php?id=4&tbl=soundcard.

SmeskoSnezak ::

Sn si naročo eno zvočno za 10€.
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Haha... sem naročo zvočno, pa sn čist pozabo na dejstvo, da imam ležeče ohišje, ki je manjše kot običajno. Tako da lahk zvočno nazaj pošljem. :D

Mogoče kak drug predlog kot nakup zvočne?
@ Pusti soncu v srce... @

mchaber ::

Zunanjo
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CREATIVE Sound Blaster X-Fi Xtreme Audio?

Oddelek: Kaj kupiti
12990 (865) clix
»

Komp do 330eur, raje manj

Oddelek: Kaj kupiti
121365 (1013) Cjek
»

Kopujem procesor, matično,napajalnik... Help?

Oddelek: Kaj kupiti
12983 (822) Tomaz Eruj
»

Nakup računalnika - predlogi sprememb dobrodošli!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
81286 (1131) stojko1
»

Nakup namiznega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
121938 (1626) Lynx

Več podobnih tem