» »

drede

drede

biokill ::

si jih kdo lasti, kaj mislite o njih...??

DimmniBurek ::

Sem si jih hotel narediti, pa me je minilo. Sem imel pa ene 3 tko vmes med čupo. Na določene ljudi ful paše. Kolega jih je mel in mu je ful pasalo, pol se je pa na EMO čupo postrigu;((
Lohk si jih sam nardiš, alpa s pomočjo prijatlov, in če ti ne bojo všeč si jih lohk ostrižeš. No big deal;)
There Is No Stronger Drug Than Reality

Mercier ::

Pri osebni higijeni zgolj česanje opustiš, pa se sami naredijo.

Pouh ::

Če si jih nardiš in ti to ne paše si jih pol edino lahko postrižeš, al lahko še kako rešiš glavo (npr. z likalnikom)?

;-) ::

Nemoreš rešit glave drugače kot da ostrižeš (če so tapravi).

Saša kdo se pa še češe?

Mercier ::

Jaz, če ne, dobim drede. :)

;-) ::

Pol pa maš res neukrotljive lase al pa neveš kaj so dredi :P

DimmniBurek ::

To da se ne češeš in dobiš dreade je res samo pri določenih ljudeh. Kolega ima take, ja, ampak meni niso lepi. ČE so pravi dredi jih maš lahko dolgo časa, ker se sami naprej motajo, oz. rasejo v dread. Rešiti jih je pa zeloooo težko. Kolegica je imela 2 dreada in si jih je nekako razkopala, samo da boš pa celo glavo oddreadal pa ni šans. Ostrižeš, pa je...
There Is No Stronger Drug Than Reality

biokill ::

aha, ql....hvala

BladE_ ::

Poznam enga k ma cist naravne drede... se jst nims mogu vrjet k je govoru kako je drede dobu... uglavnem model ma tok skustrane lase, da mu tut česanje ne pomaga. Dredi so se mu nardil sami, ker pac ni nc druzga mogu kt da lase pusti da rastejo po svoje, in tko ma zdej celo glavo dredov :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hairstyle

Oddelek: Loža
172098 (1620) shotalick
»

Začetki sivih las (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5112318 (11002) jype
»

striženje doma

Oddelek: Loža
124086 (3775) TekO
»

Oblikovanje brade

Oddelek: Loža
165171 (4626) R33D3M33R

Več podobnih tem