» »

blue screen STOP: c000021a {Fatal System Error}

blue screen STOP: c000021a {Fatal System Error}

[-=Jaka=-] ::

Tkole je, zacel se mi je dogajat, da mi je v windowsih vrgl modr ekran, ki je zgledal nekako takole !

Ker se mi je to ze zgodilo, sem formatiral racunalnik in ponovno nalozil windowse. Stvar je delala bp priblizno 14 dni nakar mi je zopet zacelo metati vn blue screen ... ker sem po raznoraznih forumih prebiral, da je moznost okvare hardwarea, sm potegnu dol Memtest in stestiral rame ... rezultat je bil sledec:

* Klik 1
* Klik 2

Nisem strokovnjak, ampak tkole na oko bi reku, da je z ramom neki narobe, mi lahko to kdo iz teh slik s 100% gotovostjo potrdi ? Ali je stvar zrela za uveljavljanje garancije ?!


Hvala !

lp Jaka
WW 3

Maximus ::

Probi še s to verzijo memtesta: http://www.memtest.org/

Sedaj lahko je ram, ali pa je šel memory controler na matični plošči.
Če maš več palčk rama, probaj eno pa po eno testirat. Zamenjal palčki na slotih ipd.

LP!

[-=Jaka=-] ::

Tole verzijo bom jutr sprobu, sam mam nekak obcutek, da bo rezultat isti ... se zmer me zanima, je stvar zrela za uveljavljanje reklamacije ? Palck ne morm vn dajat, ker je racunalnik v garanciji ... zato mi preostane edino testiranje z softwareom oz. vasimi nasveti ... tko da je vsak nasvet dobrodosel ...
WW 3

gameby ::

pol pa na servis.....

[-=Jaka=-] ::

No, zgleda da je bila napaka softwearske narave, sm lepo formatiru zadeve, se enkrat nalozil in dela bp, pognal sem zopet memtest - odkritih nobenih napak tko, da sm potolazen ...
WW 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Ko Slo-tech.ovci svoj wallpaper na ogled postavijo! (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Loža
2066872467 (573) D3m
»

Ali je moja grafična pokvarjena? (gtx 970) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528069 (6726) Jst
»

Houston, We've Got a Problem - RAM

Oddelek: Strojna oprema
251872 (1207) celjan34
»

Blue Screen of Death in čudna napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
181457 (1121) Djz3l3
»

Kako uničt hdd? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
503076 (3074) Pepo

Več podobnih tem