» »

Plata - Soyo SY-K7V

Plata - Soyo SY-K7V

tjasa ::

Ali ima kdo plato Soyo SY-K7V Dragon plus, KT266A, RAID (DDR) in kako je zadovoljen z njo.

Kaka je v primerjavi z Epox EP-8KHA+

kuglvinkl ::

Na TH, Anandtcehu, XBitlabsih, Hardocp je bil test VSEH plat, ki imajo KT266A chipset.

Kolk je pa draga?
Your focus determines your reallity

ChiefThunder ::

pohvaljena je skoraj povsod, predvsem zaradi številnih funkcij, cena je, kot se spodobi- malo višja cca 53k...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

JanezH ::

http://www.ergo.si/

Drago, drago...
Gotovo je odlična plata, vprašanje pa je, če je vredna tega denarja / I don't think so.

kuglvinkl ::

Kupi ABITovo (42k SITnih) ali Epoxovo (39k SITnih) na KT266A.
Your focus determines your reallity

dr.J ::

Jaz jo imam in sem zelo zadovoljen. Zraven dobiš čuda softvera (Norton Anivirus in Ghost) in tudi kablov. Ker uporabljam Linux, me to sicer ne gane preveč, vzel sem pa jo, ker je vse podprto pod Linuxom (zvok, mrežna karica, RAID). Navijam pa ne, čeprav imaš mnogo možnosti tudi za to. Kot sem videl pri nekaterih cenejših platah, je CD z gonilniki vse, kar dobiš zraven. Prištej eni poceni plati vrednost NAV in Ghosta in potem primerjaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()

bzagozen ::

Jaz ji dam 10/10. RES! Nobenih problemov. Poglej na http://www.kkedv.net/ za najnižjo ceno. Kakšna je in kaj dobiš, tako lahko prebereš na netu, jaz pa lahko povem, da je vse res. Stabilna, hitra, a sem že reku, da je stabilna :).
Moj sistem:
Soyo K7V Dragon plus
amd 1700+
256MB DDR Kingmax
2xIBM 60GB 7200 v RAID0 (slika)
Creative Audigy + FireWire
zvočno na plati sem tudi preiskusil in moram rečt, da ni nič slabša kot Audigy. Vsaj na mojem stolpu ni slišati razlike.
via mrežna 100/10
Drugače pa ves čas teče vse na nastavitvah TURBO (hitrost rama in to, ne overclock) in v 3 mesecih nisem še enkrat videl BSOD (imam XP-je). PRIPOROČAM.
www.alkoma.si

MELITA ::

Tudi jaz mislim kupiti isto konfiguracijo računalnika kot jo imaš ti. Pa me zanima kje si nabavo plato Soyo SY-K7V Dragon plus, ali jo dobiš tudi prinas.

JanezH ::

Če se ti lupi, poglej 4 odgovore višje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje kupiti XP/Palomino 2100+

Oddelek: Kaj kupiti
111070 (944) Sami
»

Neki hudo čudni problemi z racunalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
5942 (799) nicjasno
»

Athlon - da ali ne?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81749 (1561) tha_man
»

Kako sestaviti dober računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
61738 (1499) giuseppe
»

katero mamo plato

Oddelek: Strojna oprema
412048 (1451) ChiefThunder

Več podobnih tem