» »

Računalnik v glasbenem stolpu

Računalnik v glasbenem stolpu

engadget - Na strani engadget poročajo o zanimivi modifikaciji AIWA glasbenega stolpa. V ohišju glasbenega stolpa pa ždi matična plošča EPIA M10000. Galerijo slik te modifikacije pa najdtete tukaj.

29 komentarjev

opeter ::

Estetika = 0

AntiFriz ::

grdo in neuporabno.

5er--> ::

Grdo, neuporabno? Kdo pa gleda drobovje, ko je škatla zaprta? Pa kakor sem videl ima zadaj tale igračka vgrajen 24 portni switch. Verjetno jo človek uporablja kot router. Je vsaj prišparal na ohišju.

mtosev ::

Nice
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mrTwelveTrees ::

made by doma spackano :D

desperados ::

Verjetno še niste videli te strani.

kiFni ::

Brezveze. Sem mislu da si je naredu kak hud mediacenter, je pa samo PC stlaču not. Edin kar je pa res, prsparal je na ohišju, pa mal drugačen look ima.

sidd ::

Kulj...sem pred dvema letoma ravno za kaj takega dal na stran eno staro ohišje od stolpa. Samo kasneje ni bilo ne volje, ne potrebe za predelavo. Je pa še za rezervne dele nekje :))
no idea for signature
signed
I

ThinMan ::

grdo in neuporabno.


Hmm, potem bi vsaka ženska morala biti grda in neuporabna, kajti drobovje glih ni nekam privlačno :)

lp,
----
"We may not be able to control the wind, but we can always adjust our sails"

BigWhale ::

Kaj da ni privlacno? Mmmm, jetrca. Ovariji. Yummie! ;>

So pa take novice hecne:

Glejte moj racunalnik v:

- toasterju
- mikrovalovki
- leseni skatli
- kombajnu / traktorju
- plasticni skatli
- akvariju (okrog plavajo ribice)
- glasbenem stolpu
- mlinu na veter
- plavalni cepici
- starih strganih najlonkah
- kartonu od mleka
- nicemer, brez ohisja!
- avtomobilu
- najbolj odpuljeni frizuri s katero lahko na rave partiju unc-unc nabijam, samo moram met enga kolega, ki je name priklopljen kot woofer...

Mnja. Hecno ;)

zcetrt ::

Res noro. Le kako se ljudje spomnijo kaj takega... Da bi dali računalnik NE v ohišje? Ko bi bil lahko še enkrat mlad.




Tale novica je res tako jaka, da si zasluži kritiko tukaj in ne v "temi, namenjeni komentarjem novic".
4.

dolenc ::

BigWhale, pozabu si na svizca al bobra al kaj je blo tisto :D

sidd ::

biber bil, biber >:D
Pa bog ne daj da kdo omeni, da bi dal računalnik v navadno ohišje! 8-O
Čeprav se mi najbol dopade varjanta ko računalnik v vtičnico stlačijo, samo ni ravno homemade :D
no idea for signature
signed
I

roli ::

Tukaj je pač ideja kaj lahko narediš s starim stolpom.Novica je tu zato, ker je zanimivo in hkrati slo-techu manjka novic. Bolje, da je nekaj kar nekoga zanima kot pa nič.
http://www.r00li.com

PrimozR ::

ma butasta je sama stran, kamor linka novica. Upal sem na opis, če delujejo kasetarji, LCDji, kontrole, ali je vse skupaj samo šminka... Verjetno je, če pa ni pa svaka čast avtorju.

Wirko ::

Ko sem zagledal to sklobudralo, se mi je kar obrnil želodec. To je bil mogoče tudi namen tega moda. Tako da sem moral hitro poiskat še kakšen izdelek z malo drugačno estetiko... tu je... japonska hiška... aaaah.
[:4{#]

Pyr0Beast ::

Ojej .. kakšen čopič pa sesalec defenitivno nebi škodil. Pa cvikarc zgleda tudi, da ne pozna .. no vsaj lotat zna, če ne drugega .. :D

krucymucy ::

Pred leti sem imel idejo, da bi iz aiwa stolpa vzel ojacevalec in display, ter to integriral v ohisje PC-ja. vse kar bi potreboval na zadnji strani so prikljucki za zvocnike. iz tega seveda ni bilo nic, ker sem vmes odrasel :D

dolenc ::

To ti misliš:D

opeter ::

Če bi objavili novico, da je XY vsatavil računalnik v mrtveca, ali pa v glavo (možgane) idp. (podobno, kot je tista punca naredila s svojim bobrom), no to bi bilo nekaj ekstra. :D

modicr ::

Zivjo!

Zanimivi komentarji:

> grdo in neuporabno.
> doma spackano
> sklobudralo

Kaj pa pravite na tole mutirano ovco?
http://www.g-news.ch/articles/nhp200nc/
spray PU foam all over the computer and let it dry.
Now I have a 6.6kg computer, fully featured and ideal for playing older games like Quake or to take to a LAN party, connect a 40GB IDE drive on the external connector, hook it up in the LAN and leech as many pr0n movies as you can. You gotta love that computer that looks like a hybrid between a sheep and a Meringue.


Lp, Roman
(c) nisem patentiran

TILL ::

Ta mutirana ovca pa se pregreva :D

desperados ::

Ja se segreva ampak načeloma jo lahko brcaš pa ji ni nič:D
Dolgo časa sem imel računalnik v predalu, potem sem ga moral pa zaradi selitve strpati v staro ohišje.

TILL ::

Lol :) Pol ko si preselil pa si spet dal v predal al kaj?? :D

G-man ::

Ta jajca od AIWA-e imam doma. Jajca. CD-jev ne bere več po nobeni viži. Jajca.

jest10 ::

Kot ti jih ne bo bral noben predvajalnik, če ga ne boš nikoli spucal... In po možnosti notri tlačil prašne CDje, polne prstnih odtisov

Pyr0Beast ::

Kot ti jih ne bo bral noben predvajalnik, če ga ne boš nikoli spucal...
.. pucanje predvajalnikov je nekaj najbolj naumnega kar lahko narediš, če uporabljaš CD/DVD za ćiščenje.

jest10 ::

Kdo pa je kaj rekel, da predlagam čistilne CDje?:\

G-man ::

Sem spucal že ne vem kolikokrat. Jajca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Linux] mlayer in podnapisi

Oddelek: Operacijski sistemi
201417 (896) BozidarB
»

Problemi z glasbenim stolpom Samsung!

Oddelek: Zvok in slika
8922 (748) Azrael
»

Glasbeni stolp [nakup]

Oddelek: Kaj kupiti
143089 (2718) 5er-->
»

GLASBENI STOLPI

Oddelek: Kaj kupiti
61538 (1424) Vikking
»

Kateri glasbeni stolp?

Oddelek: Kaj kupiti
102236 (2023) baker

Več podobnih tem