» »

Statistika obiskov spletne strani

Statistika obiskov spletne strani

backup ::

Pozdravljeni,

prosila bi, če mi kdo priporoča kak program za vodenje podrobnejše statistike obiska spletne strani.

Hvala & LP,

Malka

msmid ::

Zdravo,

pri Google Analytics na stran dodaš samo javascript.

http://www.google.com/analytics/

Lp

dobaluka ::

google analytics je res prava stvar!
status quo

backup ::

Hm, a bi bil kdo še tako prijazen, da mi napiše, kaj to pomeni in kako dodam javo ... Hočem reči, da se mi niti slučajno ne sanja, kaj pomeni, da moram dodat javo. Hvala. Lp, Malka

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: backup ()

Preseren ::

Mislim da bo treba malo bolj natančno napiast, kaj točno rabiš.

dodati javo ponavadi pomeni, da installiraš java programček, ki ti stvar deluje.

Na drugi strani dodati javascript pomeni na spletno stran dodati košček kode, ki ti bo nekaj počel. In glede na to, da sprašuješ glede analytcsa, je verjetno to tvoj problem. na koncu nastavitev ti analytics pokaže kodo, ki jo moraš vstaviti na konec tvoje osnovne spletne strani. Torej greš na ftp server, kjer imaš spletno stran, odpreš index.html ali index.php in na konec fajla dodaš to kodo, ki ti jo je dal google.

P.
SEO na https://www.seos.si

zenith1 ::

Elitestats

Ampak je težko najti dotično skripto na netu, jaz jo mam še vedno na svoji strani.

IceIceBaby ::

Google analytics je zakon. Ustvari si brezplačen account pa boš na njihovi strani dobil podrobna navodila za postavitev sistema.

Stvar je precej enostavna. Na vse strani, ki jih hočeš slediti dodaš en majhen kos javascript kode in to je to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dodajanje weba v brskalnike

Oddelek: Izdelava spletišč
81341 (766) Tody
»

števec obiska

Oddelek: Izdelava spletišč
181691 (1441) Sims
»

kako vstaviti števec?

Oddelek: Izdelava spletišč
132062 (1792) Hardstyle
»

beleženje obiskov

Oddelek: Izdelava spletišč
71733 (1512) Doman
»

read www.google-analytics.com?!

Oddelek: Slo-Tech
202048 (1299) Tody

Več podobnih tem