» »

dodajanje weba v brskalnike

dodajanje weba v brskalnike

Assault ::

zanima me kako bi dodal svoj web na brskalnik(google),nekaj sm že probaval vendar mi ni uspelo,moje strani še vedno ne najde.stran sm dau pod zastonjsko domeno gajba.net -a ma to kaj vpljiva?hosting je pa od lycosa. prosm pomagejte..>:D :\
www.platzzz.com

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

zenith1 ::

Stran vpiši v Najdi.si in ostale iskalnike.

Poskrbi za backlinke, pomeni da napadeš forume s svojo stvaritvijo in jo daš na ogled z linkom. Poskrbiš, da te kolegi dajo med povezave, posebej se splača imeti backlink iz strani z isto tematiko.

Boljši, ko imaš page rank, prej te bodo našli v Google. Pomembni so tudi iskalni nizi, H1.

Search engine optimisation= SEO.

Assault ::

glede na to da še študiram uno google ranking pa to,mi je vse malo čudno ker je tolko texta.stran si je ogledalo že preko 500 ljudi, zunaj je pa kaka 2-3 tedne.zakaj nekatere strani google sam prepozna,...?
www.platzzz.com

Assault ::

stran sm addou na prblizno 100 brskalnikou,..upam da se bo kmalu pojavla na googlu
www.platzzz.com

Tody ::

ZA boljše spremljanje tvoje strani http://www.google.com/analytics/

Mrc1n4 ::

Oprosti ampak ne vem, zakaj bi tako stran kot si naredu rabu v googlu nekje med prvimi mesti? Mogoče bi blo bolš da bi se najprej potrudu mal izboljšat stran pa se potem ubadat s tem....

Gregor3 ::

Pozdrav,mene pa zanima kako se doda/naredi backlink in poveča rank, ipd. za domeno?,:|

Tody ::

In to te zanima v 6 let stari temi? Pa kje jih najdete? http://lmgtfy.com/?q=SEO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

števec obiska

Oddelek: Izdelava spletišč
181690 (1440) Sims
»

kako vstaviti števec?

Oddelek: Izdelava spletišč
132061 (1791) Hardstyle
»

Statistika obiskov spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
61834 (1655) IceIceBaby
»

beleženje obiskov

Oddelek: Izdelava spletišč
71731 (1510) Doman
»

read www.google-analytics.com?!

Oddelek: Slo-Tech
202047 (1298) Tody

Več podobnih tem