» »

Ima kdo iskosnje s spletno prodajalno cdkey.si?

Ima kdo iskosnje s spletno prodajalno cdkey.si?

crush ::

No, naslov pove dovolj. Zanima me ce ima kdo ze kako iskusnje s to prodajalno: cdkey.si
Previdnost ni nikoli prevec :\
lp, crush

Good Guy ::

Kakovost storitve

Naše podjetje vam zagotavlja, da so cd-keyi 100% delujoči.


v nasprotnem primeru jih enostavno tođžiš..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

T0RN4D0 ::

Ja ko je to tko enostavno pa pocen pa sploh se splača za 20€ tožit. Enostavno ane. :)


:\

Magician ::

Crush: za kateri spil pa isces CD key, mogoce ti lahko pomagam do cenejse varijante

Zgodovina sprememb…

  • odbrisalo: STASI ()

Scorpia ::

Mislim da tega fanta na videz poznam oz. bolj njegovog kolega in so že prej rihtali cd-keye za call of duty po nižjih cenah, pa vsi so delovali. Pa ti fantje niso taki da bi koga zajebali, ker so že dosti folkom znani predvsem da so rihtali strežnike za igre prek neta.

Grey ::

Kje jih pa dobijo?

Pesimist ::

Malo sem preletel igre. Zgleda da so vecina tak taksne igre, ki se jih da preko Stema kupit ali pa enostavno preko Web kot LFS,WOW... Nisem ziher za cisto vse.
Rableni CDkeyi tudi nemorjo biti sej ti ne morajo garantirati brezhibnosti.

Vsekakor zanimiva storitev za vse brez kreditnih kart. Cen pa nisem nikjer zasledil ampak sumim da so cisto normalne kot v shopu + njihva storitev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Scorpia ::

Mislim da so nekoga v tujini spoznal, ki dobiva cd-keye pa njim naprej posreduje. Ne me točno za besedo držat, ker se ne morem spomnit.

Pesimist ::

Ja no, sej takih strani kjer lahko kupis CDkey je tak dosti online. Vprasanje je samo, ce se sploh splaca sej cene niso lih tak 5€ na key. Povrhu tega moras crack uporablat za igranje in vcasih so lahko resni problemi.

http://www.cdkeys4sale.com/medieval-tot...
http://www.hdqr.net/key/
http://www.gamekeydistrict.com/

mrezna ::

Takih strani je ogromno, ampak slovenska je pa pomoje samo ta. Odlična rešitev za tiste, ki nimajo kreditne kartice. Pa tudi cene so zelo konkretne, ponavadi 40-50% cenejše od škatelne verzije, če ne še več. Recimo counter-strike source 17 EUR.

Jest sem kupil COD2, dobil CD-KEY in zadeva deluje. Srečen uporabnik vglavnem.

EDIT: Vidim, da eden ni vidu kako cene dobit. Greš pod nakup, izbereš igro in se ti potem izpisujejo cene.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mrezna ()

Magician ::

25 eur za COD2 CD key je prevec. Jaz ti ga dobim za enega jurija manj ( - 4 EUR ).

Adrijan0 ::

samo naslou strani res ubije.. Kvalitetni CD-keyi? Kaj je to za njih? nevem kako cenijo kvaliteto >:D

mrezna ::

Najbrš ala dobri kot da deluva itd:)?

Adrijan0 ::

Ja ja to že samo nisi razumeu kaj sm hoteu povedat. Taki me ne bojo prepričali da bom pri njih kupoval cdkeye.. Ker imam tak občutek kot da ne vejo kaj prodajajo. Ker cdkeyem ne moreš določati kvalitete.

marvin42 ::

naj naredijo primerjalni test cdkey-ev, pa bomo videli kateri so najboljši :))
Mostly Harmless

Adrijan0 ::

Ja kak benchamrk al pa kje bo več fpsjev HAHA>:D :D

oemdzi ::

hmm glede na to da so za 25€ (oni ziher dobijo dosti ceneje) ne verjamem da to niso ze rabljeni keyi, drugace se pa da za cod2 dosti ceneje key dobit...:D

Grey ::

Ta trgovina je kr neki in sumim goljufije. Rajši grem v normalno igričarsko štacuno kupit CD/DVD z originalnim keyem, lepo škatlico in natiskanim ploščkom. Če pa že, pa s priznanih spletnih strani nabavim Direct2Drive verzijo. Samo CD key pa ne.

mrezna ::

Kupil, dobil in super dela, tko, da zadeva deluje.

nuclear ::

če kupiš steam igro, si jo itak dodaš na steam acc, in ni problema.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup prek cdkeys ali instant gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
609018 (2455) yayo
»

Settlers 7: Paths to a Kingdom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
868256 (3982) zerdoner
»

cdkey.si

Oddelek: Igre
101445 (996) mrezna
»

CoD 2 key

Oddelek: Igre
72175 (1666) qlish
»

C&C Generals online problem

Oddelek: Igre
202258 (1215) jurček1

Več podobnih tem