» »

PROSIM NNUUJJNNOO!!!

PROSIM NNUUJJNNOO!!!

Kriko ::

Pred eno uro sem še imel dva diska. IBM DTLA 30GB in manjšega 6GB Maxtorja katerega sem uporabljal za backup, je pa sposojen!
Torej:
Iz malega sem vse podatke prenesu na IBM, kjer je bil sistem, in vse kar je ostalo sem enostavno normalno zbrisal v koš, tako da je mali Maxtor ostal prazen. Potem sem ga vzel ven ker sem ga hotel vrnit. Lepo prižgem nazaj mašino in šok, IBM je dokončno crknu, sem pa ga pred tremi dnevi dobil iz servisa (petek)! Crknu pa je tako da se sploh ne vrti, torej je deobesedno umrl!!
Torej dam Maxtorja nazaj noter in naložim gor windowse, brez predhodnega formatiranja. To sem moral storit da sem lahko prišu do slo-techa, ostalo nisem dal nič gor!
Zdaj me zanima kje bil dobil kak dober program da bi lahko kar je ostalo na tem disku od prej dobil nazaj!
Je pa nujno ker imam gor pošto, maile, naslove, favorite.....
Skratka nič ne bom instaliral in tikal, dokler ne probam dobit nazaj!!
Pa če mi kdo predlaga kak program, naj mi prosim z dvema besedama opiše kako deluje, če ima kake čudne nstavitve!
Hvala

tec ::

GetDataBack. Meni je uspelo resiti mnogo podatkov.

Dami ::

Problem je kr si že winse gor dal in si mogoče že prepisal nekatere zbrisane podatke. Moli da se motim. Mogu bi h kirmu iti s tem diskom in pr njemu stvar rešit.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

rc-car ::

Ja, boljs bi blo, ce nebi dajal winsow gor, ampak zdej je kar je.. Vecino podatkov bos se vedno lahko dobil nazaj..

Drugace je edin tak program, ki ga poznam vkljucen v nek Nortonov skupek programov..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Pisk ::

Če ti ne uspe z GetDataBack potem probaj z Recover4all.
Le en majhen problem je...
...Recover4all mora bit registriran sicer ti podatke, ki so še dosegljivi, samo prikaže brez možnosti obnove.
Malo se znajdi pa bo delalo ;)
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Kriko ::

Fantje hvala bom probal z obemi, bom poročal, se je obnesel bolje!
Vem da nebi smel dat gor windowsov, zato sem dal WIn95 ker so najmanjši, upam da bom dobil kar mi je pomenbno!

SLOWWWeb.net ::

Lahko pa probaš tud z kakšnim profijem Lost&Found :D .
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

JP ::

Poskusiš lahko tudi z EasyRecovery. Zadeva je tudi zelo učinkovita tako da imaš na voljo kar dovolj programov s katerimi si lahko dobiš podatke nazaj. Če ne bo šlo s prvim poskusi z drugim itd. Ni rečeno da bodo vsi našli iste stvari zaradi možnih različnih nastavitev!

lp JP :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NA POMOČ izgubljena vsebina mape

Oddelek: Programska oprema
141376 (1195) Pyr0Beast
»

Hdd WD 80G crknil a se da kaj podatkov rešit!

Oddelek: Pomoč in nasveti
221463 (1056) BlackHole
»

kako povrniti izbrisane datoteke večjih velikosti na NTFS particiji,NUJNO!!

Oddelek: Programska oprema
72224 (2036) pagat34
»

undelete v WinXP?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
61538 (1375) GaPe
»

recovery particije NUJO!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121366 (1215) tec

Več podobnih tem