» »

Iščem igralce tenisa na Gorenjskem

Iščem igralce tenisa na Gorenjskem

Fizikalko ::

Ojla. Zadnje čase (par let) se posvečam tenisu, pa mi manjka sparing partnerjev - soigralcev, skratka. Koga zanima oz. veseli igrat? Skoraj nujne so pa izkušnje (vsaj kakšno leto), ker v popolnoma neresni igri res ne uživam...

Fizikalko ::

Hmm... ga ni junaka? Morda sem mal pretiraval s tistim "resnim "igranjem, no. Aja, igralo bi se nekje na relaciji Jesenice - Kranj. Trenutno igram na Šobcu pri Bledu :P . Vse je pa seveda stvar dogovora.

Ciho ::

Poizkusi tukaj: www.simko-liga.si

Pod kontakti imaš veliko telefonski cifer, lahko povprašaš tudi na forumu. Lahko se pomeriš tudi z mano (Ljubljana), a šele v avgustu zaradi dopustov.

gzibret ::

Ljubljana - lahko.

Gorenjska - ne, ker nimam avta.
Vse je za neki dobr!

Fizikalko ::

V LJ lahko tu pa tam, če ma pa kdo avto, bi se pa raje zmenil nekje na pol poti... se torej zmenimo avgusta kje v LJ, lahko tudi kakšen manjši turnirček izvedemo (glavna nagrada recimo sod piva ;) ).

Hvala za link!

Še kdo, morda?

_marko ::

Ta turnir se zanimivo sliši ... če ga boš organiziral pridem tudi jaz! :)
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

steev ::

Nekaj let sem treniral tenis. Tako nisem še čisto vsega pozabil. Morem iz kleti povlect wilsona pa se mal utrenirat. Pol bi pa lahko su s tabo. Sem pa iz kranja.
:|

Ejsi_Disi ::

Sam se m tudi treniral pa na žalost nimam časa. Ravno pišem v to temo pa me kliče kolega, če grem tenis. Peesda, še s kolegom ne morem it.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Fizikalko ::

steev, sem absolutno za. Ko najdeš lopar, me kontaktiraj na ZS.

Še kdo? Turnir bo pa v primeru, če nas bo vsaj 8.

steev ::

Bom sel drug tedn ali pa cez vikend s sestro na en tenis. Cist pozabt ga pa tud ne mors (tko k plavanje).
:|

Ego ::

no ja, jaz sem tudi teniški navdušenec ki ga mori dejstvno, da ima premalo trening tekem. tako da na takle turnirček bi prišel če bo organiziran. kdo se pa brani sodčka piva, itak se ga na koncu potala:) Sem pa iz ŠK. Loke...

Fizikalko ::

A bi šel tudi kar tako, brez turnirja, mal špilat? Lahko tud do Kranja priletim, ali pa v Podvin...

imagodei ::

Fizikalko,

v Radovljici obstaja solidno velik in tudi sicer soliden tenis klub. Tam konstantno igrajo precej močni igralci, razni vaditelji tenisa, tekmovalci, predvsem pa seveda rekreativci. Če te zanima, boš tam sigurno našel igralce na svojem nivoju oz. nad njim, da boš lahko tudi napredoval ;) Sam sicer nisem preveč aktiven, tam igram samo parkrat letno, drugače so pa kar ena velika familija in nekateri so tam praktično vsak dan. Imajo 5 igrišč, tudi osvetljena za nočno igro; nekajkrat na leto organizirajo piknike, pečejo odojke, praznujejo rojstne dneve :) Mislim, da se 2x letno organizira tudi turnir, tako da je stvar zelo zanimiva in pestra. Bi rekel, da je to kar en bolj aktivnih klubov od Kranja po dolini navzgor. Pridi malo pogledat, pa boš videl...
- Hoc est qui sumus -


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mladi športniki in pregorelost - prekmalu in preveč treninga? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7011815 (10008) FiReFTW
»

tenis drag šport?

Oddelek: Šport
61893 (1344) noraguta
»

Športne stave malo drugače

Oddelek: Loža
137332 (312) amigo_no1
»

Slo-Tech Basketball :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
786343 (2635) rap3r
»

Šport

Oddelek: Loža
251843 (1467) Binji

Več podobnih tem