» »

USB na GSMu in PC

USB na GSMu in PC

aljaz-selmer ::

Na svojem mobitelu imam USB priključek tako, da se lahko na računalnik priključim kar preko njega. Ampak pri meni obstaja en čuden problem. Ko sem USB vtaknil v svoj računalnik se ni nič zgodilo, Windows XP ni nič zaznal. Nato sem probal s PC Suite (imam Nokio N95) in tudi nič. Mislil sem, da je priključek pokvarjen zato sem šel danes na servis in tam je vse delalo.8-O
Zato sem danes še enkrat probal in mi ne dela. Za vsak slučaj sem še probal na svojem drugem računalniku doma in je delalo8-O

Zakaj le na mojem računalniku nič ne zazna, ker vse ostale USB ključe in BlueTooth zazna.
Imam matično AsRock K7S8X R3.0, AMD XP 3000+, 1GB Ram

sweeti007 ::

moznost je da mas v windowsih prednastavleno kako se naj obnasa pc ko priklucis tako napravo

Poldy ::

Imam točno tak problem. Na mojem PC ničesar ne zazna, na službenem pa takoj. Imam Nokio N73.

Je pa res, da sem imel doma skoraj prazno baterijo... mogoče ima kak varnostni mehanizem, da nebi med prenosom zmanjkalo baterije. Bom doma še enkrat probal (s polno baterijo).

Edit:
Na obeh PCjih je WinXP, doma imam Gigabyte matično, v službi HP Compaq nekaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

ZLOky ::

Včasih pomaga, če vtakneš v drug USB vhod. Vsaj pri meni je bila takšna fora, enako z USB ključki.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Poldy ::

Pri meni ni pomagalo.

Poldy ::

No, doma mi dela. Samo baterijo sem nafilal :D .

Andrej65 ::

Moj problem pa je, da ne morem povezati N95 z računalnikom preko bluetootha (BT). N95 ne zazna naprave (prenosnika z vklopljenim BT) v bližini. Sicer se preko BT normalno povezujem v brezžično omrežje. BT povezava ne deluje niti takrat, ko brezžična povezava ni vzpostavljena. Ali kdo ve, kaj bi lahko bilo narobe?

Andrej65 ::

Moj problem pa je, da ne morem povezati N95 z računalnikom preko bluetootha (BT). N95 ne zazna naprave (prenosnika z vklopljenim BT) v bližini. Sicer se preko BT normalno povezujem v brezžično omrežje. BT povezava ne deluje niti takrat, ko brezžična povezava ni vzpostavljena. Ali kdo ve, kaj bi lahko bilo narobe?


Šele potem sem pogruntal, da brez driverja za BT ne bo šlo. Vzrok - pomanjkljiva inštalacija programov. Računalničarja bom za j...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia n95 ali kaj druga?

Oddelek: Mobilne tehnologije
455024 (2880) alexa-lol
»

Nekaj vprašanj pred nakupom iPhone

Oddelek: Mobilne tehnologije
186449 (5320) r0ker
»

.JAR emulator..karkoli

Oddelek: Mobilne tehnologije
102038 (1458) lukaz
»

GPS navigacija na Nokia N95 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5517182 (12909) AtKo
»

Bluetooth

Oddelek: Programska oprema
51356 (1292) harvey

Več podobnih tem