» »

Zune s 4/8 GB flash pomnilnika do konca leta

Zune s 4/8 GB flash pomnilnika do konca leta

Zune Scene - Že nekaj časa se govori o novih glasbenih predvajalnikih iz Microsoftove serije Zune. Zadnje govorice pravijo, da naj bi cenejši pripadnik s flash pomnilnikom (kodno ime: Draco) bil na voljo že med letošnjo praznično nakupovalno sezono, in sicer v 4- in 8-gigabajtnih različicah. Kapaciteta je tako direktno primerljiva s konkurenco, iPodom Nano, od katerega naj bi se novi Zune ločil po podpori predvajanja video posnetkov ter brezžičnih zmogljivostih. Vse skupaj so zaenkrat neuradni podatki, a avtorji pravijo, da so jih prejeli od zanesljivega vira znotraj samega Microsofta.

Izvorna novica.

6 komentarjev

edge540 ::

Bravo. 3 dni po tem ko si kupim nanota:D

Andre ::

Dvomim da bo to kej kmal prišlo v slovenijo.

iso2000 ::

Hm, hm. Zakaj se tukaj nič ne govori o meizu predvajalnikih? A moram res novico spisat... :D

LP

icko ::

A se samo meni zdi ali so ti mp3 predvajalniki vsi preveliki.
Sony nw-s seija se mi zdi še najbolj...
lp

edge540 ::

Veliki? Natota sploh ne veš da imaš v žepu. Večkrat moram pogledat če sem ga slučajno zgubil. Mogoče je krivo to da sem navajen na Nokio 6270>:D

Mavrik ::

Se strinjam z Raptorjem... čeprav morda po "ploščini" Nano ni med najmanjšimi, je pa zelo lahek in tanek, kar pomeni da ga praktično ne čutiš v žepu. Ma pa nekaj drugih neumnih pomanjkljivosti, zaradi katerih bi ga prav rad zamenjal s kakim Zuneom, če bo kvalitetna zadeva.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Danes izšel Zune HD

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
375035 (3143) win64
»

GeForce 9600 GT šele osemindvajsetega

Oddelek: Novice / Grafične kartice
53650 (3014) >>><<<
»

Prodaja Zunea nad pričakovanji

Oddelek: Novice / Rezultati
163912 (2761) Roadkill
»

Glasen ventilator na Radeonu AIW9000

Oddelek: Strojna oprema
141257 (1135) boštjan
»

kak[en test EPOXOVE PLATE KTA+ za durne

Oddelek: Kaj kupiti
101329 (1223) Shadowman-x

Več podobnih tem