» »

nov comp

nov comp

gameby ::

lp, kaj kej menite o tem compu , a je predrag, kaj bi daodali/zamenjali

* Ohišje Chieftec DRAGON DX-01B-D-U OP brez napajalnika
* Napajalnik SILENT GIANT LC 550W PFC LC6550GP Green Power, 140mm Fan (tiho delovanje) 24pin
* Asus P5B, P4, LGA775, I965 (BroadWater),4xDDR2, PCIX16x, LAN,SB7.1,ATX, 1066Mhz, 3xPCI, 10xUSB2.0, 1xATA,4xSATA2
* CORE 2 DUO E6420, 2.130 GHz 4MB, 1066MHz, LGA775 BOX
* Ram 2X1Gb DDR2 Geil PC6400 800 s hladilnikom retail
* Trdi disk WD 320 Gb, 7200, 16MB cache SATA-II/300
* Dvdrw optična enota NEC ND-7173S DVD+/-RW DL 18X, RAM 12X,LabelFlash črn Link do uradne strani
* Gainward Geforce 7300GT 256MB DDR2 PCI-Ex16 TV izhod+DVI) pasivno hlajenje
* Ventilator Xilence 120X120mm Silent
* Ventilator Xilence 80X80mm Silent
* Zvočna in mrežna kartica integrirani na matični plošči.

cena 681,00€

dzinks63 ::

:)) Če ne misliš igrati zahtevnih iger, bo čist v redu.

billgates ::

Daj si boljšo grafično noter.

gameby ::

... bom dau pomojem geforce gt8800 drugač ..

gameby ::

kaj pa ostale reči.. so uredu?

gruntfürmich ::

neca se ne priporoča
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

aco111 ::

Predlogi:
- namesto integrirane zvočne, si nabavi posebej zvočno za kakšnih 20/30 eur ali več,
- grafično daj kako boljšo noter, raje malo prišparaš več in nekaj boljšega,
- NEC-ovi pekači niso dobri, bli so ampak že en čas ne, raje tole.

Drugače pa si poglej še tele teme:
tema 1, tema 2, tema 3, tema 4 in še tema 5.

Upam da sem kaj pomagal, drugače pa malo poglej kaj drugi predlagajo, pa se odloči :D

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

BozidarB ::

bom kr jst tukej napisov kaj si mislim o NEC-u. je zelo poceni, dela dobro nekaj casa potem ne več. meni ne bere tretino vseh cd-jev (sm probu pri bratu in jih stari dobri TEAC prebere). drgac pa za peko se mi pa zdi soliden pekac za to ceno. ampak jst ti priporocam da dej 5tisoc vec za pekača, ker ti bo služil veliko boljše.

aco111 ::

Okrog NEC-a je tako. Ko se združil s Sony, je začel vstavljati sony-jeve glave noter in zato je doba delovanja tudi krajša. Jaz namreč imam NEC 3500, še v serijah, ko bil NEC sam zase, in od konca leta 2004 mi deluje še vedno normalno, poredko ga kaj piči, pa noče delati tak kot treba, ampak to le redko. Jaz bi izbral Pioneer, kjer sem ga dopisal prej.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

McBoby ::

Sestra je par dni nazaj kupila omenjeno plato-Asus P5B in mi nikakor ne uspe instalirati driverjov za zvok. Mi napiše "hda audio bus is required and not found" in do sedaj mi še ni uspelo te napake odpraviti niti z driverji iz Asusove strani. Se pravi da od nje ni nobenega zvoka-tudi muksne ne hudič. Tako da, kot je omenil aco111 zgoraj; raje dodatno zvočno kartico, kjer driverji ne bodo delali problemov.

aco111 ::

Nisem omenil ločene zvočne kartice zaradi gonilnikov, omenil sem, že zato, da ima vse na sebi, ne tako kot integrirana, ki uporablja procesor računalnika za svoje delovanje, itd. .

Toliko še da omenim, ASUS plošče niso tako dobre, nekoč so ble super, kasneje pa čez čas, se je ASUS pokvaril, ne delajo več kvalitetnih osnovnih plošč. Reklamacija asusk splošno je večja kot naprimer Gigabyte plat, res ne vem katero osnovno ploščo bi predlago, samo malo poglej komentarje za plošče pa to.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim nov comp. in maximalna vrednost je 1000&#8364

Oddelek: Kaj kupiti
282116 (1458) Cassidy
»

Light show

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5956 (932) 00zmajcek00
»

nakup računalnika za igre

Oddelek: Kaj kupiti
113580 (3239) r98

Več podobnih tem