» »

Beryl in problemček

Beryl in problemček

roli ::

No končno sem na zunanji disk namestil Suse 110.2 in uštimal Beryl - skoraj.Vendar me nekaj zanima,če kdo tukaj slučajno ve: A je mogoče za vsako stran kocke imeti ločen taskbar? Ker sedaj imam na eni strani odprto eno okno vendar mi na vseh drugih straneh kaže ime programa v taskbaru.In to mi gre na živce,ker na eni strani bi rad imel odprt Azureus na drugi firefox.... in ne bi rad,da imam imena programov iz vseh strani na katerikoli strani.

Nekaj sem našel kar naj bi to delalo:
http://kde-apps.org/content/show.php?content=46021
Vendar pa nimam pojma kako naj to uporabljam.Če dam vertical virtual size v berylu na 4 (da je kocka) se potem eno namizje 4x razdeli. Kar pa je narobe.Ker lahko potem med namizji preklapljam le s klikanjem na ta pager in ne z vrtenjem kocke.

Torej rabim pomoč.Obstaja še kaj takega ali pa nakj kdo pove kako se to stvar uporablja.
http://www.r00li.com
  • spremenil: roli ()

grex ::

To gre samo, če uporabljaš GNOME. Pri KDE pa vsi čakamo na 4.0, kjer bo to možno. (KDE virtual desktop in Beryl namreč nista povezana - 1 desktop je to, kar potrebuješ za Beryl in ta ti ga potem razširi, kakor je pač določiš v Berylu - zato Beryl potegne vsa odprta okna).
Mislim, da je stanje še vedno takšno, ker še vedno tega nikjer ne najdeš. Sem pa to iskal pred 3mi meseci in takrat ni bilo te možnosti. Torej GNOME ali pa počakaj.

mile ::

problem je , ker beryl uporablja viewporte namesto standardnih workspace-ov

PARTyZAN ::

Baje tega problema ni, ce uporabljas AIGLX?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

prevajanje podnapisov v linuxu

Oddelek: Programska oprema
51213 (1137) jype
»

Združitev konzole in namizja v Debianu

Oddelek: Operacijski sistemi
131293 (1066) ZGI
»

[KDE] Kako bi iz ftp naslova pobral vse datoteke vkljucno z direktoriji?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81036 (884) kriko1
»

KMetabar

Oddelek: Operacijski sistemi
151091 (923) kriko1
»

Editing videa pod Linuxom

Oddelek: Operacijski sistemi
372812 (2317) CaqKa

Več podobnih tem