» »

sistem sesut - mount volume inforamtion

sistem sesut - mount volume inforamtion

Cemmac ::

Pozdravljeni!

Imam problem in sicer ko prižgem računalnik mi pride do "boot screena" potem se pojavi pa restart in to vedno! Da sem izvedel za napako sem ga zagnal v načinu F8 (without restart) nakar mi pokaže napako nekaj v stilu da ne more mountat particije (mount volume informatin corrupt...pa pol še diagnostične cifre)...to se mi je zgodlo že DRUGIČ (v prvo sem enostavno formatiral) pa ne morem odpravt poskusil sem naslednje stvari: safe mode (ne dela), windows recovery ukaz CHKDSK (noče pridt v windows recovery console ustavi se pri "exmining disks"), live cd ji linuxov in windows CE,.... enostavno ne da se popravt!!!! Tako sem prišel do zaključka da je mogoče okvarjen kakšen kakšen del diska to pa zato ..ker se to vedno zgodi pri 50Gb-ni zapolnitvi?? Prosim še za vaša mnenja preden ga vržem v smeti??

Samson ::

Probaj z drugim ide kablom...Velikokrat je to napaka.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Cemmac ::

mam sata disk in nimam IDE kabla...ali pač?

Samson ::

Tudi sata kabli so lahko zelo obcutljivi in ne "drzijo" na tesno ampak gredo zlo nalahko gor pa dol, tko da ce zamenjas nemore biti slabse. Probat ni greh...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

R33D3M33R ::

Sem eden izmed tistih, ki je par let trpel zaradi sesuvanja particije, ker je bil kabel zanič, zato ti srčno priporočam, da ga menjaš čimprej.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Cemmac ::

ni spremembe zamenjal...je pa zanimivo da niti Ubuntu ne more mountat particije...enostavno ne da se priti do podatkov! morda še to ko želim dostopat do particije disk nagal tiktaka v zaporedju kot bi se v nekem sektorju zataknilo (podobno kot pri cdju) če kaj pomaga :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows 10 "clean install"

Oddelek: Pomoč in nasveti
4814479 (11979) fujtajksel
»

Sesutje diska / windowsa 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
243500 (2987) Seljak
»

kako priti do zaščitenih podatkov na disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
8955 (838) ABX
»

Disk Cloning - ghost image (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
537179 (5599) thebaloh
»

Sožitje winxp in linux za povprečnega uporabnika računalnika

Oddelek: Operacijski sistemi
71417 (1356) CCfly

Več podobnih tem