» »

Program za izsleditev nekoga na wifi-ju

Program za izsleditev nekoga na wifi-ju

M@73Y ::

Lep pozdrav. kako se imenuje program, ki izsledi nekoga prisklednika na mojem nezaščitenem brezžičnem omrežju.
Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

trnvpeti ::

kaksen router imas
imas kje opcijo arp mac adrese slucajno?

M@73Y ::

mam sagemov wifi umesnik ki se ga vstavi v siolov sagem usmerjevalnik. mam pa nastavljeno na brez zaščite. torej ne wep itzd, ne mac, ker mi če dam mac zaščito se mi kdaj pa kdaj sploh noče povezat, zato pa bi imel brez zaščite in ko bi z programov zasledu da se je nekdo povezal na moj internet bi ga enostavno odstranil. tak prog rabm
..jump into psytrance tunnel..

Mavrik ::

Kaj ko bi raje uporabo kar WPA/WPA2 zaščito in ne razglašal celemu svetu podatke, ki jih prenašaš?
The truth is rarely pure and never simple.

M@73Y ::

še vedno me zanima za program ki izsledi nekoga ki se brez mojega dovoljenja priključi na moj wlan. Nočem informacij da si nej dam mac zaščito, pa wpa itd. jst sprašujem za program.
Lp. matej
..jump into psytrance tunnel..

Samson ::

Matej: tem pa uporabi stlica googlna in bos sam najdu program. Ljudje so ti ponudili roko, kako naj sam sebi zascitis omrezje, ti pa noces nicesar slisat. Tudi prav, vendar ce ne zelis pomoci use google in to je to...Brez zamere ampak to je absurd kar si naredil. Skoda, ker tako bos odbil nadaljno pomoc, kajti nobeden ne bo imel volje pisat...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Azrael ::

Upam, da se motim, ampak imam občutek, da bi avtor teme rad malo zbiral podatke in gesla tistih, ki bi se priklopili na njegov odprt in kao povsem nezaščiten Wi-fi.

Torej ali zaščita, kot je treba ali pa ne kompliciraj.
Nekoč je bil Slo-tech.

krusic22 ::

downloadiraj si cisco network magic pro pa vidiš vse va tvojem omrežju ki so se prijavili po inštalu programa ga mam pa res dela:DΑ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Varnost domačega brezžičnega omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
281831 (1330) Yacked2
»

Kdo mi ''krade'' wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
459143 (5406) ameba
»

Tretjina ljudi uporablja nezaščiteno sosedovo omrežje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
6218393 (15425) techfreak :)
»

Linksys WRT54GL ne dela???

Oddelek: Omrežja in internet
4011430 (8941) Kyou
»

kako nastaviti internet wlan

Oddelek: Omrežja in internet
123767 (3456) -ziga-

Več podobnih tem