» »

Rad bi mal ˝nabildal˝ musko :P

Rad bi mal ˝nabildal˝ musko :P

BitchezRullz ::

Hey,

Jst pa rabm mal pomoci pr tem d bi kksn komad programslo mal "nabildu"....sej veste, d bio biv mocnejsi....Mam ze instalerana NERo wawe edit pa Adobe Audition 2.0, taprvega znam kr uporablat tist mi mal prov pride, ampak sam c so naprimer kitare pa to ze nori....c je pa kaki tak komad k je original bl miren pop, mi pa tist k znam uporablat pac nic ne koristi....Tko d me bl zanima kko bi V adobe Audition-u notr dodal kitare in podobno [npr. klarinet pa bobne....bas sux] (kr se mi zdi d mi je enkat ratal d sm mev na levi zvoke pa sm jih notr vtiku, sam to je blo avtomaticno ob prvem zagonu pa nevem kko to pac dobit), pa pol kko se ritem teh instrumentov prilagodit glasbi....to bi sicr mogu najbrs nardit rocno, ampak se bom ze potrudu.
Dej pa ce bi mi kdo pokazal ali napisal mini-vodič o tem bi bil hvalezen, al pa vsaj d mi poveste kko nej pridem do zeljenih funkcij!

Thx!

Spajky ::

Oštja madona, ma u kešnem jeziki ta mul špraha, kdej se bu nauču slovensk; allora priden več ksnu ... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

zee ::

ja, pa verjetno ni slisu nanki za strica googla.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BitchezRullz ::

Sem ja....samo kaj naj ga fprasam? Lahk utipkam ADOBE Audition Turtorials, samo 100% nebom dobil takega kot hocem....

plavi85 ::

Pomoje ti raj probi kksn Reason program . Sam prvo vrž komad v adobe auditionsu exportaj v Acm Waveform .wav in pol ga z NN-TX loadaš u reasnu pol boš pa že sam dodaju kar se ti bo zahotelo...

Tomson ::

Kot je že Spajky omenil, je tvoj post zelo nerazumljiv. Lahko še enkrat poveš kaj bi pravzaprav rad? Če prav razumem, bi rad dodal več audio clipov (trackov) in jih združil v enega, čeprav ne razumem kaj je s tem da bi jih rad "nabildu" ?
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

=_adler_= ::

Čeprow nism pristaš cigu-miguja in sem celo zavetnik muske z dežele pa ti vseeno predlagam GoldWave v katerem daš effect volume maximize pa maš preci tablico-dol metajočo musko.:))
pa lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za snemanje kitare na racunalnik

Oddelek: Zvok in slika
161848 (1529) .:joco:.
»

adobe audition

Oddelek: Zvok in slika
131605 (1280) Fatboyslim
»

Kaj se zgodi ko se naučimo igrati kitaro

Oddelek: Sedem umetnosti
323258 (2327) Gwanaroth
»

Programska izboljšva zvoka iz kasete na PC

Oddelek: Zvok in slika
71606 (1426) erik964
»

Program za dodajanje beatov

Oddelek: Zvok in slika
111383 (1231) Saladin

Več podobnih tem