» »

LCD s TVtunerjem

LCD s TVtunerjem

vir ::

Kupujem LCD z vgrajenim TVtunerjem. Izbiram med Samsungom in LG. Slišal sem da je Samsung glede tega boljši zato zdaj gledam Samsungove.

Našel sem te izdelke:
http://www.bolha.com/index.php?search=l...

Ker se ne znajdem iz tehničnih podatkov bi rad da mi pomagate. Tv mora imeti scart, vhod za navadno anteno, digitalni vhod za PC, nastavek za montažo na steno.
Mogoče bi pri izbiri pomagalo tudi če bi vedel kateri so stari in katero novi modeli.

70% bi ga uporabljal za PC, 30% za gledanje TV.

Zheegec ::

Najboljšo sliko imata 940MG, če te ne moti da se blešči. Za običajni TV signal je wide-screen malo problematičen, sicer ima monitor vgrajen scaling, samo potem je isto kot da bi imel 17" LCD :D

Potem imaš še 941MP, ki sicer ni nič posebnega - je pa najnovejši model. Daleč najboljši dosedaj je bil 930MP, dvomim da se ga še kje dobi.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

vir ::

V prvem stavku ste uporabili dvojino, napisali pa samo en model-ste katerega pozabili napisat?
Kako to mislite da blešči? Gre za osvetljenost monitorja, ali gre za odboj od monitorja (predmeti v prostoru).

Če je 941MP isto dober kot drugi, potem najraje kupim kar tega ker je en evro dražji od najcenejšega.
Aja, v čem so kaj razlike med modeli?

vir ::

Zheegec ::

Klik!

Ne verjeti spletnim trgovinam, oni pa sploh pojma nimajo :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

vir ::

bi priporočali kerga od teh?

LCD Samsung 19" 970P
LCD monitor Samsung 19" 971P
Samsung SyncMaster 940FN 19"

VESA priključka se mi zdi da nima noben :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vir ()

Robert ::

Imam 3 mesece LCD monitor Samsung SyncMaster 940 MG (16:10). Na začetku sem imel z njim problem, ker se mi je zadeva na vsake toliko časa kar izklopila sama od sebe in sem jo ponovno vklopil le tako, da sem ga izklopil in ponovno vklopilo ročno v elektriko preko vtičnice. To se ni dalo storiti z gumbom za vklop in izklop monitorja bodisi na daljincu ali na monitorju samem. Monitor sem imel na servisu 3 dni pa niso odkrili napake, kljub temu da so ga imeli na testiranju čez noč (upam) tako delovanje TV-ja kot monitorja. Potem pa sem doma vtikač za elektriko dal iz enega razdelilca v drugega in zadeva deluje brez problemov. Sicer pa vse pohvalno o tem monitorju.

pipc ::

kaj pa ce bi kupil lcd samsung posebej in tv kartico bi dobil malo bolso stvarco


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LCD monitor z vgrajenim TV tunerjem

Oddelek: Kaj kupiti
82403 (2250) Imovincek
»

Ker lcd do 60 jurjev

Oddelek: Kaj kupiti
131939 (1536) RC14
»

Samsung 931MP

Oddelek: Kaj kupiti
51355 (1038) markomad
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515178 (4512) ombre
»

Samsung SyncMaster LCD 930MP 19"

Oddelek: Kaj kupiti
61713 (1524) marmar

Več podobnih tem