» »

Mogoče malce provokativno

Mogoče malce provokativno

LjAp ::

Hotel sem pogledat temo Moja oglaševalska stran avtorja Preserna pa sem ugotovil, da je zaklenjena zaradi domenvnega spama. Hotel sem mu napisat mnenje, ko je ze sprasval kako se nam zdi njegova stran. No men se zdi da vsak ki neka poskusa narediti pa tudi ce ni najbolj izvirno, da dela nekaj pozitivnega. Moj komentar: mOTI ME NEUPORABLJEN PROSTOR NA VRHU. Preseren, vrzi tisti balast ven, ker je cisto brezveze.

Kar pa se tice spamanja. Zadnje case sem kar nekajkrat bil na predavanjih v kiberpipi, kjer so tudi marketingarji predstavljali svoje projekte - spletne aplikacije (ONaon, najdi.si, itivi in sedaj blogorama,...) in v pomislek moderatorjem tega foruma, mogoce govort o samih apliakcijah kot o jedru dela ni tok napacno oz. usekano mimo teme. Tudi na ta nacin se lahko dvigne kvaliteta www prostora v slo, pa tudi ciljna populacija Presernove aplikacije, mislim niso ravno obiskovalci tega foruma, razen redkih izjem in nasprotno...

???

ZA pritožbe na zaklep je tema pritožbe. ČE želite kljub zaklepu avtorju posredovati mnenje lahko uporabite ZS. -BluPhenix


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815534 (3814) Mac

Več podobnih tem