» »

nova miza

nova miza

fictionel ::

kmalu u bodoce bom dobu svojo sobo (bo dokončno opremlena) pa rabm se mizo :D :D :D
na tej strani mate sliko prostora kjer nj bi bla

zj bi vas pa prosu, da date ideje kuko nj bi zgledala, pa da nav prevec dargo prslo :D... rabm tut ene 10 predalov, pa za tipkovnco... drug pa po vasi zelji

mere so podane, za kompjutr (tm k bo) rabm široko okol 75 cm, k mam 19'' monitor pa ne bi rd gledov prevec bliz... pr pisalnmu delu (za naloge&ucenje) pa normalno (kvajst vem - 60cm?)...
lohk tut kj narisete al pa sam opisete... dobrodosli linki za ksne ql mize :D

NoUse4AName ::

idi v lesnino al pac neko trgovino z pohistvom z merami in poglej kaj majo. Ne kupuj si racunalniskih miz ker so zelo slabe vse poprek.

fictionel ::

sj mislm narisat mizo (usaj prblizn) pol it pa nekam da mi jo bojo naredl (za to ne rabm predlogov :D)

Boeing ::

lahko ti postam slikco ali dve moje sobe, ko je dokončana... naredu sam
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tjulenj ::

fictionel: ne bit skromen. sobe ne opremljas za en teden, tko da bos za to mizo prezivel verjetno se nekaj let. tko da... sirina 75cm je totalno premalo. jest mam 15" monitor, pa rob mize je 1m od stene (monitor se pa dotika stene). to racunej za minimum. predal za tipkovnco se men zdi brezvezn, sploh ce mas dost velko sobo da mas posebej mizo za ostale, neracunalniske stvari. mogoce predlog, da naredis na koncu mize (pri steni) policko cca. 15cm nad mizo, na kateri naj pociva monitor. tako bo vrh monitorja v visini oci (kar je baje pravilen polozaj) + pod monitorjem dobis lahko dostopen prostor za shranjevanje cdjev.

~Panter~ ::

Jest sem glih dobu novo sobo pa novo mizo, načrt zano sem pa sam narisou. Tuki se res ne splača šparat. Če hočes lohka dobiš sliko mizce pa načrt zano.

fictionel ::

grrr... kao da sm neregistriran!!!! AAAA!!!!
___________________--
ja itak da postejte! cimvec
vem da bom mizo mogu dl cajta gledat&uporablat... zato tut to hocm!:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniška miza

Oddelek: Kaj kupiti
4111959 (10374) milica
»

Nova anketa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
837941 (6432) Alexius Heristalski
»

Kje imate racunalnike? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554465 (3576) _pobesneli_
»

RACUNALNISKA MIZA

Oddelek: Pomoč in nasveti
111753 (1590) PIII850

Več podobnih tem