» »

Nakup GPS za p990i KAJ PRIPOROČATE???

Nakup GPS za p990i KAJ PRIPOROČATE???

Lazy1 ::

8-O Zanima me sledeče kateri GPS modul naj kupim za svojega mobilca p990i,cena nekje okoli 40€.
Razmišljam o BT-338 sam je predrag(tudi na eBay-u)
Sprejemnik more imeti čip-SiRF Star III in more podpirati seveda mobilca in vsaj nekaj programov kot so TomTom,WayFinder,,,

Lp.

JOKER ::

Predvidevam, da kupuješ rabljen GPS Bluetooth sprejemnik ?
No, ker ne vem, kje boš dobil do 40€ sprejemnik saj se cene gibljejo od 60€ naprej.
Čipovje Sirf III imajo vsi današnji sprejemniki, tako da to je itaq samo po sebi umevno.
Sam sprejemnik NI vezan na program za navigacijo, morda kakšen Garminov, kjer potrebuješ kodo ... itd, drugi sprejemniki pa niso vezani na softwer, saj v vsakem programu imaš funkcijo za prepoznavo tvojega sprejemnika samodejno ... itd.

Ker je P990i mobilec in PDA obenem z resolucijo 240x320 pomeni, da boš lahko uporabljal programe, kot jih uporabljamo na dlančnikih.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Lazy1 ::

Ne novega bi kupu na eBay-u so pa od 40€ naprej no odvisno kaj narajmaš:)

Se pravi da sploh ni važno katerega kupim,ker so vsi kompatibilni z p990i in ,da lahko na telefon naložim kateri koli program,če sem prav zastopil?

Samo kakor sem bral se ti GPS sprejemniki precej kazlikujejo po spicifikacijah in seveda tudi po ceni,v čem je potem fora?

še link na eBay pa mal poglejte in povejte kaj se splača:

http://search.ebay.com/bluetooth-gps-re...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lazy1 ()

JOKER ::

Glej, jaz mislim, da se ne rabiš obremenjevat, da paše k telefonu, mislim vsaj.
Naj me nekdo popravi če se motim.
Kupiš BT GPS sprekemnik, telefon podpira BT in naložiš program.
GPS in telefon se najdeta, nakat mu v samem programu za GPS določiš Port, Baud Rate ... itd in mora delat.
Jaz osebno nisem še nikoli kupoval GPS sprejemnika, prav zaradi tega, da ne rabim posebej nekaj šarit in priklapljat .... temveč sem si kar v štartu kupil dlančnik z integrirano GPS anteno 20 kanalni in sicer Sirf III čipovjem.
Naložene imam tri navi programe: enega predvsem za SLO (ki trenutno ima najboljšo mapo za SLO), ter dva imam naložena za v tujino, tako da sem kaj se tega tiče "preskrbljen".

Lp
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SonyEricsson P1i vs Nokia N95 8GB

Oddelek: Mobilne tehnologije
183253 (2668) Mare2
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412106 (8796) AtaStrumf
»

RoyalTek GPS bluetooth receiver?

Oddelek: Kaj kupiti
51163 (1082) ||_^_||
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362504 (2138) mile
»

GPS navigacija

Oddelek: Kaj kupiti
427268 (5777) Fl[A]sH

Več podobnih tem