» »

Logotipi

Logotipi

Wh!tE ::

Pred kratkim sem kupil novo majico in jo hočem potiskati. Zanima me ce kdo ve kje bi lahko nasel kaksne dobre motive oz whatever kar bi pasalo na majico. (Linki priporočeni) :))

Lp
Me, the vanquisher

iNooby ::

Haters gonna hate...

fanatiktech ::

Pozdravljeni

Glih lepo je odpru to temo... ko sem danes gledu da v mojem mestu delajo ta sitotisk zlo poceni pa me zanima če kdo ve v kak format morem spravit logo(ali karkoli pač daš na majco da bo potiskano)8-) , nekje sem slišu da bi to mogl bit v vektorski obliki... zanimajo me pa še podrobnosti velikosti in kak to spravit do njih.... kr na cd ali kak drugače...:D :D

Skatey ::

najbolj je v vektorjih, zdej nekateri delajo v corelu, drugi v adobeu.

Ce naredis .eps bo najbolje ali pa .pdf.

Ce imas rastersko sliko, potem pac odvisno s kolikimi barvami bos tiskal, ce je pac enobarven sitotisk, lahko predložiš tudi CB (samo črna brez sivin) v visoki resoluciji (300dpi or smt.) in se bo tudi dalo iz tistega stiskati.

Pa fajn je že v osnovi jim narediti velikost kolikor hočeš tiskati npr. 150x100mm ali pa kej, potem jim je treba manj spreminjati in je manj možnosti, da gre kaj narobe. :)

Če majo mejl jim verjetno lahko mejlaš, usb-key, cd pač na nek način spraviš tja...
Design, elephants and stuff... www.yukaii.com/blog

dronyx ::

Pred časom sem na blogu pisal o ideji, da bi postavili spletno stran z tako imenovanimi

Odprtokodnimi T-SHIRT motivi

Po mojem bi bila zadeva, pravilno narejena in jasno v angleščini lahko uspešna spletna stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem gamer majico!

Oddelek: Igre
91088 (708) togo
»

Kvaliteten tisk na majice?

Oddelek: Loža
144554 (1964) Blum
»

reklamne majice

Oddelek: Loža
102881 (2115) __Devil__
»

Pujs in muca spoof majice...

Oddelek: Loža
342526 (1349) Brilko
»

Dres Siniše Mihajlovića, kje kupt? NUJNO!

Oddelek: Loža
161567 (1176) slycer

Več podobnih tem