» »

N-gage???

N-gage???

Bethrezen ::

Kupujem nokio n-gage qd in me zanima če so use take k berejo igrce iz kartice al ni ubene take? mislm pa une igrce k se jih kup u trgovini za 30€ ali več. a se to sploh da? a se splača n-gage? uglavnm povejte mnenja!

hvala za odgovore

bluefish ::

najprej v svoje stavke vnesi nekaj slovničnega smisla. Sicer pa je moje osebno mnenje, da n-gage ni ravno mobitel, saj je neroden za uporabo, je velik in težak,... Raje si kupi PSP in nek normalen mobilnik.

Bethrezen ::

ok prodej mi psp za 50€ pa en telefon za 50€. jah n-gage je 100€ pa čist dobr delajo igrce gor

bluefish ::

podal sem ti le svoje mnenje o telefonih, ki so prvenstveno namenjeni igranju iger in ne osnovni funkciji mobitela. Seveda se zavedam, da je PSP veliko dražji od tega telefona in da n-gage za svoje "zmogljivosti" ponuja dovolj dobro kvaliteto. Torej, če rabiš telefon na katerem boš igral igre in te ne moti njegova velikost, ga kupi. V nasprotnem primeru pa raje kupi bolj priročen in cenejši mobitel na katerem boš še zmeraj lahko igral, vendar ne ravno v tej kvaliteti.

Bethrezen ::

obstaja kakšen telefon ki je konkurenčen n-gage u igrah?

Turtle ::

ne.... mel sem ngage, nerodno za govort, drgač pa uživancija za igrce...

Bethrezen ::

ja mau je čudn k je postran telefon, sam nism pa spet ena bejbika da bi govoru ure in ure na dan:D

Turtle ::

no zlo je nerodno držat in zgledaš smešno....pa čeprav sam 1 minuto na dan al pa 1 uro :D

Bethrezen ::

kok pa zdrži kej baterija če igraš?

Turtle ::

hm...se ne spomenm več kake 2-3 urce??....nisem ziher... en slo Test

djtech ::

kolko pa bi dal za njega? pa baterija drzi kake 3 ure ziher...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PlayStation Phone vse bližje izidu

Oddelek: Novice / Android
103209 (2670) Ales
»

Sony načrtuje PSP mobilni telefon

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
92831 (2466) kiFni
»

Mobitelčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
202007 (1604) pingec
»

Nokia N-Gage

Oddelek: Loža
121206 (959) Avalonis

Več podobnih tem