» »

Mini anketa o študentskem delu

Mini anketa o študentskem delu

Alec999 ::

Ojla,

Punca piše diplomsko o študenskem delu in bi ji zelo pomagalo če bi ji kakšen študent obkljukal 13 kratkih vprašanj, anketa vzame cca. 1 min.

Anketa je namenjena samo študentom in se nahaja na naslovu http://anketa.php0h.com/

Hvala vsem, ki si boste vzeli čas.

Lp,
Alec999

mavec ::

Izpolnjeno. ;)

Goldee ::

Še moj prispevek.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

bzp ::

No offence ampak ... malo bolj se pa lahko potrudi(ta).

V anketi naj se najprej odloči a bo tikanje al vikanje. Ne moreš malo mešano na žaru vsega skupej zmešat. Poleg tega je na precej vprašanj (od samo 13-ih) možnih več odgovorov oz. sploh niso zajeti vsi odgovori (nekateri hodimo na faks s 5 letniki, glavni razlog za delo, ok res je napisano glavni, ampak meni so enako važni ene trije razlogi, ...). Obup pa pride na koncu, ko naj bi se zadeva poslala preko maila? Če ne drugače, obstaja N spletnih servisov za ankete, če ni nobenega web-mojstra na dosegu.

Jest bi tud s spletno anketo diplomiral ja :\ ... A lahko ugibamo kter faks je to? Vsaj pol urce časa se pa lahko nameni za diplomo ... IMHO!

pivo ::

tudi jaz
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

Gwanaroth ::

Lahko bi našel kakšnega drugega providerja za anketo, kjer ni treba odgovorov pošiljat prek maila.. precej nadležna stvar.
Lights often keep secret hypnosis..

Alec999 ::

bzp >> hvala za nekaj konstruktivne kritike .. popravljeno (letniki in tikanje/vikanje)

Pa brez skrbi noben ne bo diplomiral iz ankete. :D

Se enkrat hvala vsem za odgovore.

Tear_DR0P ::

če bi bla s fdvja bi vedla da lahko uporabi PHP surveyor
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

aljazh ::

Brez zamere, ampak anketa, kjer je rezultate potrebno poslati po mailu? 8-O In to podatke, ki lahko koga spravijo celo v postopek pred kakšnim državnim organom (posojanje napotnic, delo preko druge napotnice)?

Že pri srednješolski sociologiji učijo, da morajo anonimne ankete biti res anonimne. Tako si ne predstavljam, kakšen faks je to, kjer mentor dovoli takšno anketo v diplomski nalogi.

Gn0me ::

Sem resu pa ko sm vidu da moras prek majla poslat, ne hvala. Razlog je isti kot so ze nekateri pred mano napisali, anonimnost. Sicer nimam nic za skrivat pred bilokom, samo osebnih podatkov ne bom talal okoli neznano kam (pa tudi ce je verjetnost da bi bili zlorabljeni zelo majhna).Princip je pac princip. Brez zamere, samo dobro bi bilo ce bi jo opozoril na take malenkosti, ce je zdaj ze prepozno za to anketo pa naj vzeme v poštev za v bodoče...

jeti51 ::

Tudi jaz se pridružujem kritikam. Anketo sem izpolnil, ko pa sem videl, da se bo poslalo preko e-maila, sem preklical zadevo. Poleg tega je, kot že ničkolikokrat videno, anketa slaba, saj pri nekaterih vprašanjih ne pokriva vseh možnosti. Kaj pa naj tam? Kar nekaj naključno izberem?

Podobno pri vprašanju, kaj je glavni razlog za študentsko delo. Kaj napisati, če je več enakovrednih razlogov? Označiti "drugo" ter potem narediti copy-paste nekaterih drugih ponujenih možnosti?

Kritika je mišljena kot dobronameren napotek za v prihodnje, da ne bo pomote.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sesalci - navade uporabnikov

Oddelek: Šola
201851 (1338) gruntfürmich
»

anketa za študente 3. letnika UL

Oddelek: Šola
72308 (1921) mala_zvezda
»

Vpis na FDV - izobrazba (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6315988 (14307) Meizu
»

Anketa-Spletno piratstvo in gospodarska škoda

Oddelek: Šola
326171 (5611) St235
»

Zakaj igramo MMORPGje?

Oddelek: Igre
243371 (2457) greev84

Več podobnih tem