» »

sitespinner koda za prenos strani

sitespinner koda za prenos strani

lidelu ::

Delam internetno stran v sitespinnerju, imam več strani, eno pa bi rada naredila tako, da ko stranka vnese svoje podatke, da se mi prenese na moj e-mail. Naredila sem gumb-Pošlji, pa ne vem kako se mi naj stran prenese, kaj moram vnesti? Pozna kdo sitespinner program?

Tody ::

programa ne poznam, v html moreš uporabit Form značko

HTML Forms and Input

mte ::

Poleg tega pa še server-side skripto (s php, asp ali kaj podobnega), ki bo tele podatke poslala na mail. http://www.php.net/manual/en/ref.mail.p...

Tody ::

Za form obrazec je ubistvu ne rabiš sicer bo prižgala email kijenta ampak če se ti da je MTE-jeva zadeva ful boljša

mte ::

Ja.. mislim da se zelo redko kdo poslužuje metode brez skriptnih jezikov, ker je zelo nepraktična za uporabnika.. Te skripte so zelo enostavne, vendar rabiš poznavanje (zelo) osnovnih principov, poleg tega moraš vedet kakšen skriptni jezik je omogočen na strežniku, kjer se bo stran gostovala, tako da ta moment ni možen en sam odgovor.
lp

lidelu ::

Nič od tega mi ne pomaga. Moja stran je www.e-zasluzek.gajba.net in na strani kontakt
imam gumb pošlji, ki ga ne znam nastavit, da bi mi vse podatke iz strani poslal na moj e-mail, ki je lidelu@volja.net.Ali komu ti podatki pomagajo, da mi napiše kodo za prenos strani, stran je v html in na strežniku freehost386.com.Hvala.

Tody ::

Če je tvoj moto na tej strani drži, raje daj 100 eur nekemu iz tega foruma da ti naredi "spletno stran" pa bobolje za biznis pa še ti ne boš mela težav


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podatkovna baza na oblaku

Oddelek: Izdelava spletišč
121638 (1106) sostarpof
»

Kako kontaktni obrazec poŠilja podatke nazaj na mail

Oddelek: Izdelava spletišč
71103 (932) Netrunner
»

Koda pri html

Oddelek: Izdelava spletišč
101378 (1104) Tody
»

Varnost v HTML form

Oddelek: Izdelava spletišč
111501 (1379) mare_
»

HTML vprašalnik preko e-pošte

Oddelek: Izdelava spletišč
222243 (1920) MihaFirst

Več podobnih tem