» »

Katero miško+tipkovnico brezžično kupiti.

Katero miško+tipkovnico brezžično kupiti.

aco111 ::

Sedaj uporabljam komplet Trust Wireless Optical Desk Set 305KS, pa sem se odločil za kak nov komplet, ker mi včasih malo trokira popovezava, oz. sprejemik/oddajnik. (uporabljam že čez dve leti)

Sedaj bi kupil nekaj podobnega, tako da more imeti:
- trajanje tipkovnice s enimi baterijami kak mesec (moja dva tri mesece),
- miška da traja vsaj teden pa pol do dva brez ponovnega polnjennja (Moja miška 1,5 tedna nekje),
- polnjenje miške kot pri mojem kompletu priklop kabla na miško in sprejemnik oz. oddajnik ali pa polnjenje preko nastavka kot tole,
- čim večji domet miške in tipkovnice (moja tipkovnica ma tri metre, miška pa dva metra)

Dopade se mi komplet Trust Wireless Optical Slimline Deskset DS-3200, le da nima dodatka za polnjenje baterij miške.

Kater komplet mi priporočate? Da deluje dobro, lepa oblika, ...

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

bluefish ::

raje si oglej Logitechove komplete, ki so precej bolj kvalitetni, vendar pa malenkost dražji.

kapca81 ::

Tudi jaz uporabljam Logitecha prej EX, mislim da 110 al neki tazga, zdaj LX 710 in z obema nikoli ni bilo nobenih težav. Kakovost je zgledna, poraba energije zmerna, ...

aco111 ::

Koliko časa pa držijo baterije na miški pa tipkovnici v obeh kompletih EX110 in LX710?

Samo v teh kompletih ni polnjenje miške.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

kapca81 ::

Baterije držijo cca. 6 mesecev na tipkovnici in cca. 5 mesece na miši (star komplet EX). Poraba je pri meni najbrž nižja od nekih rednih gamer-jev, saj večino svojega dela opravim na laptopu, tako da sem na namizniku v povprečju 1 do 2 uri na dan. Za nov komplet ne vem še, vendar so baterije, ki sem jih prejel z nakupom še vedno notri (od sredine decembra 2006). Polnjenja v kompletih ni, vendar imamo doma več polnilcev in AA akumulatorskih baterij, tako da zame to ni issue.
Asus P5B-E; Intel E6600; TR Ultra 120; 4Gb Geil DDRII 6400; Leadtek GF 7950GT;
Thermaltake Kandalf VA9000SWA; Chieftec CFT-620A; 5*WD SATA;
Creative X-Fi; Samsung LCD 225BW; Logitech Z2300; Logitech S510 MR


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Podloga za miško ne prime več

Oddelek: Pomoč in nasveti
111645 (1507) BorutK-73
»

Miška iz VB???

Oddelek: Pomoč in nasveti
10573 (496) ZoroX
»

bluetooth miška

Oddelek: Kaj kupiti
114610 (2820) killa bee
»

Stara kišta in capi driver ?

Oddelek: Strojna oprema
111116 (966) amigo_no1
»

Kje dobiti grafično tablico?

Oddelek: Kaj kupiti
61262 (1171) rdecaluc

Več podobnih tem